Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Bilgisayarıma Uygun Windows Sistemi

3k0
 Share

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar.

Şuanda bilgisayarımda windows 7 ultimate sp1 yüklü. Fakat oyun oynarken takılma oluyor çok düşük seviyede. Oyun ise LoL. Orjinal sürücüler yüklü ve güncel.

Kafama takılan windows 10'a geçmek istiyorum fakat hangi sürümü kullanmalıyım bir türlü karar veremedim. Bilgisayarımda yapılan işlemler ise, arada LoL oynamak, geri kalanın sosyal medya hesapları kontrolü, film ve dizi için kullanılıyor. Çokça fotoğraf düzenleme ve web site üzerine kullanıyorum. Bana sistem özelliklerime göre windows 10 önerirseniz çok sevinirim en iyi hangi sürümde bilgisayarımı rahatlıkla kullanabilirim? Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden çok teşekkür ederim. :)

Sistem özellikleri şudur:

İntel Core i5 M450 (2.40)

4 Gb ram.

Nvidia Geforce Gt 420m Cuda (1 Gb harici)

• TornadoEffect changed the title to Bilgisayarıma Uygun Windows Sistemi

Senin sisteminin yarısı bir sisteme sahibim ve Lolde takılma yaşamıyorum. Tavsiyem Windows 8.1 pro kur ve SSD harddisk al kendine 120 yada 240'lık. Bu arada yaşadığın takılmaların sebebi ekran kartının kötü olması. Sana bir diğer tavsiyem ise bilgisayarını advanced system care pro ile optimize etmen.