Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Windows 7 Ultimate Sp2 64 Bit Türkçe & Uefi [ekim 2016]

casper0007
 Share

Recommended Posts

Windows 7 Ultimate SP2 64 Bit Türkçe & Uefi [Ekim 2016]

! Sysprep ile hazırlanmıştır ve Günceldir.

! .Net Framework 4.6.2 Sisteme entegre edilmiştir. Defender silinmiştir.

! ESD sıkıştırma Yoktur. USB ve HDD den kurulum yapabilirsiniz.

! UEFi Desteği Eklenmiştir (bootx64.efi dosyası kullanılarak, orjinal win 7 boot dosyaları kullanıldı).

! boot.wim dosyasına "Intel(R) USB 3.0 eXtensible Host Controller Driver 4.0.6.60" entegre edilmiştir.

! Seçmeli aktivasyon Eklenmiştir. UAC Kapalı, Masa üstü simgeleri hazır gelir.

Not: Bildiginiz üzere uzun zamandır sistem yapmıyorum;yapmayıda dusunmuyordum.
Sadece 64 bit wın7 ultimate olmakla beraber değişiklikler....
Açılış ekranı
Masaustü walpaper
Başlat çubugu
window bilgisayar ve çöp kutusu ikonları
değişiklik yapılarak hoş bi görünüm elde edilmiştir.
Dogal olarak ufak tefek hatalar görebilrsiniz fakat başlangıçta onarma devreye girecektir çöp tenekesi  dolu olabilir.[/center]

bynpaj.png

PQyNV6.png

pEdkDJ.png

A39NVz.png

https://mega.nz/#F!vtsFAYjS!fwfnXXeYT6E9q-lJk2NvRw

• Like 7

Motunun çalışmasına bir iki bir şey eklemiş konu açmışsin. Oldu mu bu usta şimdi? 32 bit yapardın hep ve pro vl olurdu paylaşımların ? Neden ultimate ve neden 64 bit? Yoksa hazır olan o çalışma yı kullandığın için mi?

Sadece 

2 saat önce, comodo yazdı:

Motunun çalışmasına bir iki bir şey eklemiş konu açmışsin. Oldu mu bu usta şimdi? 32 bit yapardın hep ve pro vl olurdu paylaşımların ? Neden ultimate ve neden 64 bit? Yoksa hazır olan o çalışma yı kullandığın için mi?

Sadece tanitimdaki yazilar ayni diyelim  32 bit ilerleyen zamanda olacak hem motun un olsa ne fark eder microsoftanmi qlinca iyi benim ekledigim regler dosyalar vs farkli kiyaslama yapmayin sistemler uzerinde mesela visual paketleri vs programlar vardi imajdan once sildim sirf boyut artti diye

• Editor
3 saat önce, comodo yazdı:

bana da aynı windows 7 'ymiş gibi geldi, ama öyle olsa belirtilirdi sunumda değil mi? eğer boot.wim dosyalarını karşılaştırırsanız ya da system32 klasöründeki güncelleme sonrası değişen birkaç sistem dosyasının değişme tarihlerinin aynı olup olmadığını kontrol ederseniz anlarsınız diye düşünüyorum. her ne ise siz kullanmanıza bakın, sistemi ben güncelledim diyorsa doğrudur.

saygılar.

Edited by MOTUN
  • Like 1

• 2 hafta sonra ...
  • 3 ay sonra...

Paylaşım için teşekkürler ama bende kurulumda geçersiz ürün anahtarı diye hata verip çıkıyor kurulum ekranına geçmiyor bile çözümü için bir fikrin var mı?

Lisans anahtarını sil yada geçerli lisans anahtarı edin gibi bir uyarı veriyor.

Edited by shahruh
ekleme gerekliydi.