Jump to content
TNC-TR
Sign in to follow this  
KHEDIRA

Windows 10 Kurulumunu özelleştirmek

Recommended Posts

58 dakika önce, Extended yazdı:

Herhangi bir araç kullanmıyorum sadece cmd üzerinden

cmd uzerınde cok fazla hata verıyor hocam ozekllkıe w10 da

bu güne kadar sadece CMD komutlarıyla sistem düzenledim ve hiç bir sorunlada karşılaşmadım ve hata veriyo diyenlerede sadece gülüyorum :) 

Saygilar

1 saat önce, adbenim yazdı:

bu güne kadar sadece CMD komutlarıyla sistem düzenledim ve hiç bir sorunlada karşılaşmadım ve hata veriyo diyenlerede sadece gülüyorum :) 

Saygilar

hayırdır birader sen kimsin ? gülüyormuş lafa bak, herkes anasının karnında öğrenmiyor bu işleri. bak öyle değil böyle yaparsan hata almazsın deyip insanların yanlışlarını düzelteceğin yerde cins cins konuşup adamı hasta etme.

54 dakika önce, KHEDIRA yazdı:

hayırdır birader sen kimsin ? gülüyormuş lafa bak, herkes anasının karnında öğrenmiyor bu işleri. bak öyle değil böyle yaparsan hata almazsın deyip insanların yanlışlarını düzelteceğin yerde cins cins konuşup adamı hasta etme.

sana Extended gibisi ( bu güne kadar sayısıs sistem modifiye yapmış biri ) CMD diyorsa ve sen ona inanmıyorsan ne diyem sana ki ben  :)

gülmek sağlık için iyidir  dene bi sende  :) .gülemezsen eğer ozaman hastasındır  tavsıyemi dinle doktora bi görün  :) 

saygılar

Edited by adbenim

21 saat önce, adbenim yazdı:

sana Extended gibisi ( bu güne kadar sayısıs sistem modifiye yapmış biri ) CMD diyorsa ve sen ona inanmıyorsan ne diyem sana ki ben  :)

gülmek sağlık için iyidir  dene bi sende  :) .gülemezsen eğer ozaman hastasındır  tavsıyemi dinle doktora bi görün  :) 

saygılar

arkadaş sen arıza mısın ? ben extended yalan söylüyor diye birşey dedim mi ? yol al şimdi daha fazla canımı sıkma benim.

On 16.11.2016 at 20:34, adbenim yazdı:

konuyu kapatsak artık diyorum .önceki tavsiyemi dinle.

saygılar

senin tavsiyeni yesinler.