Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Simplix Updatepack7r2 Windows 7 / Drwindows 8.1 Update Pack 2023.10.10

casper0007
 Share

Recommended Posts

simplix 

entegrasyon için önkoşullar

çalışmak için İhtiyacınız olacak dosyalar:
1.ultra iso tarzı bi program
2.orijinal Windows 7 SP1 kalıbı olmalı 
3.Yükleyeceğimiz sürümün indeks numarasına gimagex ile bakıp yazıyoruz
4.Windows c:\ dizinine w7 adlı bi klasör açıyoruz
5.Dosya içerigine ıso'muzu atıp içinden install.wim çıkartıyoruz

örnek 

UpdatePack7R2.

C:\W7 klasör 

iso

Buraya kadar tamam wim indeksimizi ögrenip cmd yönetici olarak çalıştırıyoruz

C:\W7\UpdatePack7R2.exe /WimFile=C:\W7\install.wim /Index=5

işlemin bitmesini sabırla bekleyip :D güncellenenn wim dosyasını ultra iso ile
ıso kalıbından değiştiriyoruz

örnek 
http://i1.imageban.ru/out/2014/06/28/ee7345975d5e597649ae471557b878ca.png

http://update7.simp**Link gizleme siteleri güvenlik açısından engellenmiştir.**fo/UpdatePack7R2-16.11.11.exe

Edited by mephistooo2
  • Like 2

sormak istediğim bir kaç şey var birincisi bu entegre işlemi dism mi oluyor?

ikincisi bu güncelleme microsoft tarafından değil sanırım yani tek parça haline getirilmesi 3. şahışlar tarafından yapılmış ve anladığım kadarı ile rusyadan birisi . güncelleme dosyalarının dili rusça değilmi? uefi destekli isoyu kullanırsak uefisi kalırmı bu işlem sonunda.

5.Dosya içerigine ıso'muzu atıp içinden install.wim çıkartıyoruz  burda isoyu winrar ile çıkartıp içindenmi sileceğiz install.wim i? biraz karışık yazmışsınız yada ben anlıyamadım. biraz daha anlayabileceğimiz gibi yazma şansın varsa sevinirim

• 1 ay sonra...

UpdatePack7R2 v16.12.20 sp1 Türkçe İndir 32x-x64 Bit Sistem Güncelleme

UpdatePack7R2 full, Windows 7 sp1 server 2008 r2 için en güncell güncelleme paketidir diyelim sisteminiz
güncellemelere kapalı veya güncellemesiz bu setup üle en son güncellemelerini kolayca güncelleştirebilirsiniz veya formatlık sistem hazırlamak istersenizde
kullanabilirsiniz.

Resmi büyütmek için tıklayın.

Please register to see this content.

1 saat önce, amd_turkey yazdı:

kespır başkan, bunda şöyle bir sorun var. Güncelleme yapınca hani şu toplu güncelleme ile 70-80 tane gözüküyor ya, bunda 250 civarı güncelleme almış gözüküyor. ayrıca işlem uzun sürüyor 

Sistem yapısına baglı işlemci hızı ıle alakalı bi durum kımısınde 1 dk kimisinde 5 dk sürer 

• Editor
4 saat önce, amd_turkey yazdı:

kespır başkan, bunda şöyle bir sorun var. Güncelleme yapınca hani şu toplu güncelleme ile 70-80 tane gözüküyor ya, bunda 250 civarı güncelleme almış gözüküyor. ayrıca işlem uzun sürüyor 

ben kullanmıyorum ama bunu kullanın, ben yaptım, ben ettim şöyle yaptım vs. vs. diyenlerin hepsi bu zımbırtıyı kullanmakta :p addon olarak .net 4.6.2 falan da ekleyebiliyorsunuz bildiğim kadarıyla.. tabi birilerinin (yabancıların) paket hazırlamasını beklemek zorundasınız :trollface:

Edited by MOTUN

• 2 years yıl...
  • Editor

UpdatePack7R2 19.10.10
sonuç

Alıntı

Anasayfa -Rusça: 

Download: 

Magnet Link: magnet:?xt=urn:btih:0E92409FFA7AA78317B6E04DC60476E54A8C6F34

Update Kit arayüzü aşağıdaki dillere çevrilmiştir: *

• İngilizce (İngilizce)
  • Ermeni (Ermeni)
  • Brezilya Portekizcesi
  • Endonezya (Endonezya)
  • İspanyolca Uluslararası
  • Çince Geleneksel
  • Norveç (Norveç)
  • Rusça (Rusça)
  • Türk (Türkçe)
  • Ukraynaca (Ukraynaca)
  • Çek (Çek)
  • Estonca (Estonca)

Burada sadece program arayüzünün dilleri belirtilmiştir, güncellemelerin kendisi sisteme herhangi bir dilde kurulabilir.

Ayrıca, Internet Explorer 11 arabiriminin yazım denetimi ve sözcük kaydırmaları dahil 95 dilde resmi olarak yerelleştirilmesi de yer alıyor.

• 2 ay sonra...
  • Editor
casper0007, Bir saat önce yazdı:

Ben balık tutmayı yazdım balık verenler cıkar dıye oyle eskısı gıbı sistem yok elımde pc gıttı gıdecek :D ımkanlarda el vermıyor yapanın ellerıne saglık

lafım sana değildi. bu paketi bekleyen sistem hazırlayıcılaraydı :trollface:  simplix e ücret ödüyorlar mı acaba :hım:

yarın her yer windows 7 aralık güncel dolar artık...

Edited by MOTUN

MOTUN, 23 dakika önce yazdı:

lafım sana değildi. bu paketi bekleyen sistem hazırlayıcılaraydı :trollface:  simplix e ücret ödüyorlar mı acaba :hım:

yarın her yer windows 7 aralık güncel dolar artık...

Temiz paylaşım yapsınlar birinin yaptığını ben yaptım diye lanse etmesinler yeterli..

• 5 ay sonra...

@ONBUKA

hasan835, 24 dakika önce yazdı:

Windows 7 kullanan veya kullanacak arkadaşların dikkatine;

15.05.2020 tarihli (Simplix UpdatePack 7R2  15.05.2020) tüm güncelleme paketi ve düzeltme ekleri ile birlikte yayınlanmıştır.

İçeriği Görüntüle

@ONBUKA

• 4 hafta sonra ...
hasan835, 26 dakika önce yazdı:

W8.1 için indireceğiniz paketi açtıktan sonra, telemetri ile alakalı güncellemeler mevcut, yanılmıyorsam 3 yada 5 adet olabilir onları silersiniz.

image.png.3f472bde49fb251f8d04a6c4f21d5b29.png

Bu sürüm için hangisini indirecem hocam

Simplix keske 8.1 paketide yayimlasa ? Telemetriyle ugrasmasak ne oldugunu bilsek win7 bu yönden cok iyiydi ama acilis kapanista asiri hantal kaldigindan pcde win 10 desteklemwdiginden mecbur 8.1 gectim kasmayan embeded industry proya gectim muazzam performans aliyorumda nerdeyse güncellemesiz bazi yazilimlar problem cikariyor forjest reisin sistemini kullaniyorum.Senin sistemin güzeldide cok güncellemeliydi bana sadece 2020de cikmis güncellemeler yeterli öncesinin olmasina gerek yok

• 1 ay sonra...

Güzel ve kullanımı kolay bir paket ama hazırlanan sistemin (install.wim) içine istemeyen dosyalar atıyor. LiveUpdate7.exe gibi. Birkaç tane daha var.

Ben kullanmayı kestim.

Edited by MrRush

• 3 hafta sonra ...

UpdatePack7R2 install.wim dosyasına güncelleme entegre komutları:

Dism /Get-WimInfo /WimFile:C:\W7\install.wim 

C:\W7\UpdatePack7R2.exe /ie11 /SmartFix /WimFile=C:\W7\install.wim /Index=3                                                                                                                                        

Videolu anlatım:

Spoiler

• Like 2

• semsibey changed the title to Simplix Updatepack7r2 Windows 7 / Drwindows 8.1 Update Pack 2023.10.10