Jump to content

ağ üzerinden ghost

Recommended Posts

arkadaşlar program ismini tam bilmiyorum ama herhalde norton yapıyormuş ağ üzerinden cafedeki pclere ghost atacağım ama programı bulamadım ağ üzerinden ana makinadan bütün pclere aynı anda ghost atan bir program varmış biliyorsanız link verebilirmisiniz şimdiden teşekkürler

arkadaşlar program ismini tam bilmiyorum ama herhalde norton yapıyormuş ağ üzerinden cafedeki pclere ghost atacağım ama programı bulamadım ağ üzerinden ana makinadan bütün pclere aynı anda ghost atan bir program varmış biliyorsanız link verebilirmisiniz şimdiden teşekkürler

Arkadaşım o işi Symantec Ghost Solution Suite v2 yapıyor ama nasıl kullanıldığını bilmiyorum

Download

Please register to see this content.

Password Crack

jsap

Not Lnk Alıntıdır

bende var ama hata veriyo upload ederseniz sevinirim

Buyrun Norton Ghost 2003. Yukarda belirttiğim videoya, programı kurduktan sonra Tutorials dan ulaşabilirsiniz. Full versiyondur.

54 Mb
Please register to see this content.

Buyrun Norton Ghost 2003. Yukarda belirttiğim videoya, programı kurduktan sonra Tutorials dan ulaşabilirsiniz. Full versiyondur.

abi bizim gibi yeni olanlar için bu konuyu daha detaylı anlatabilecek birisi varmı Ben yeniyim de :p

Bu ara da burası nasıl bir yermiş tnc mi burası yoksa microsoftmu kafam karıştı yaww :D

Gercek burda herkes ucmuş biz hayal kurarken burdakiler hayallerimizi yapmışlarda hayal bile edemediklerimizin peşine düşmüşler Valla gözlerim yaşardı Bizim ülkemizde de bunlar olabiliyormuş saolun hepiniz

Aceminin eline ghost 03'ü verirsen, sonrasında diski de alır, eline

bu işini görür,

Ekran görüntülerini Virtual Cd ile almaya çalıştım..

12192006001545rs4.jpg

12192006001703fo1.jpg

12192006001734gk8.jpg

12192006001908se6.jpg

12192006002009rh5.jpg

Bu ise windows arabirimi :

12182006232549bs6.jpg

Bunu rahatlıkla ve güzel bir şekilde kullanıyorum.

Bildiğiniz norton, bildiğiniz ghost..

Bütün işletim sistemlerini kopyalar.

Bütün tablolamalarda çalışır

Bütün diskleri tanır. (ata,pata,sata)

Bütün ethernetleri tanır. (listesi kabarık)

Ama sanırım bu 1000'lik leri desteklemeyebilir.

Download :

http://rapidshare.com/files/8048844/Ghost.part1.rar
http://rapidshare.com/files/8049870/Ghost.part2.rar
http://rapidshare.com/files/8051022/Ghost.part3.rar
http://rapidshare.com/files/8051691/Ghost.part4.rar[/CODE]

Şifre

[CODE]www.TNCTR.com[/CODE]

Ağda birçok pc'ye aynı anda kopyalama yapmadan önce MAC adreslerini kontrol ederseniz daha güzel olur. Bu Mac lere güven olmuyor. Zınk dedi mi uçuyor. Özellikle Asus ve arkasından Gigabitler

[b]Not : MAC adresleriniz aynı ise bu ağdaki pclerinizin birbirlerini görmeme sorununa yol açar.[/b] Bazen düzgün ve bazen yanlış çalışırlar. IP vermekle bu sorunu tam olarak halledemezsiniz.

Windows üzerinden mac adresini değiştirip sorunu aşabilirsiniz. Ama sıfır yüklemede bu sorun tekrar nükseder. Çizgi Elektronik vasıtasıyla bu sorunu güç bela aştım... AYnı anakartlı 12 makineden 4 makinenin mac adresi aynı idi..

Alıntı:

[CODE]http://www.internetcafeciler.net[/CODE]

pc'lerinde mac adreslerinde ne gibi bir problem var da değiştireceksin ??

hepsi aynı mı yoksa :)

Büyük bir ihtimal o kartları servise göndermek zorundasın.

Mac adresi değiştirebilirsin, Ama sadece windowstan, eğer ki pc'leri ağ destekli olarak boot edeceksen, windowstan değiştirdiğin mac devre dışı kalıp, kart üzerindeki doğru yada hatalı mac devreye girecektir.

Eğer ki kartların markası asus ise, www.cizgi.com.tr 'den yardım alabilir, kartları servise gondermeden de kablo girisindeki orjinal mac kaydını girmen gerekir. (yada farklı anakart ise, teknik servis ile iletişime geç, belki onlarında bu tür bir programları mevcuttur ve şansın yaver giderse sana da gönderirler.

Elimde asus mac ile ilgili hem dokuman hemde servis programı mevcut, lakin hangi kartlarda kullanılıyor? bilmedigimden dolayi yuklemeycegim.

selamlar

pc'lerinde mac adreslerinde ne gibi bir problem var da değiştireceksin ??

hepsi aynı mı yoksa :)

Büyük bir ihtimal o kartları servise göndermek zorundasın.

Mac adresi değiştirebilirsin, Ama sadece windowstan, eğer ki pc'leri ağ destekli olarak boot edeceksen, windowstan değiştirdiğin mac devre dışı kalıp, kart üzerindeki doğru yada hatalı mac devreye girecektir.

Eğer ki kartların markası asus ise, www.cizgi.com.tr 'den yardım alabilir, kartları servise gondermeden de kablo girisindeki orjinal mac kaydını girmen gerekir. (yada farklı anakart ise, teknik servis ile iletişime geç, belki onlarında bu tür bir programları mevcuttur ve şansın yaver giderse sana da gönderirler.

Elimde asus mac ile ilgili hem dokuman hemde servis programı mevcut, lakin hangi kartlarda kullanılıyor? bilmedigimden dolayi yuklemeycegim.

selamlar

ana kartlarımın hepsi asus p5pl2 ayrıca bu soruyu sormamamın sebebi programın kullanımını anlatırken mac adresleri aynı ise olmaz felan yazmışlar onun için sordum arkadaşım ip adresleri sorun değil onları zaten değiştiriyoruz ama mac adreslerini nasıl değiştireceğimi bilmediğim için sordum elindeki asusla ilgili dökümanları upload edersen sevinirim yardımların iççin teşekkürler

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...