Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Mxp 2009 V3 (morning)

RynezTR
 Share

Recommended Posts

MXP 2009 v3 Full DVD İndir

Merhabalar,
benim en sevdiğim işletim sistemi MXP'dir. Bir çok kişininde aradığını ve bulamadığını gördüm dosyalarını yükleyip sizlerle paylaşıyorum. Sistemin yapımcısı olan Morning'e sonsuz teşekkürlerimi sunar başarılarının devamını dilerim. Dosyalar sorunsuzdur deneyip yüklediğimi belirtmek isterim.

Aşağıdaki görüntü kendi bilgisayarımdan alınmıştır.

qj2VM3.png

DBkp7O.png

GP1aDZ.png

qj2VdR.png

X9Ymb3.png

NlbmLa.png

İndirmek İçin Aşağıdaki Resme Tıklamanız Yeterlidir. Aşağıdaki Tek Part!

turboindir.png

Part Part İndirmek İçin Aşağıdaki Resme Tıklayınız!

turboindir.png

https://disk.yandex.com.tr/d/kga8hMBCPo44C

Edited by semsibey
Link güncellendi
  • Like 3
  • Thanks 2

On 26.11.2016 at 18:44, dosyacisansar yazdı:

usb içinde paylaşmanız mümkün müdür?

Merhaba hocam,

usb için olan yok sanırsam XP işletim sistemleri sadece DVD üzerinden kurulabiliyor yöntem değiştirip tekrar deneyeceğim USB ile yüklemeyi.

Not: İndirme resimleri silinmiş görülebilir fakat indirme linkleri çalışıyor tıklamanız yeterlidir. Konu düzenlemesi yapamıyorum.

• 3 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
Bir saat önce, dosyacisansar yazdı:

şunun usb için olanı bi olsa mevcut sistemi kaldırıp bunu kurucam ama işte cd-rom çalışmıyor

rufus yada easyimage la usb ye yazdırıp kullanabilirsin. Denemedim ama olmaması için bir sebep yok sanırım.

i7 işlemci 8 gb ram ile çalışırmı bu? :) ekran kartıda  ve nividia geforce gt 630 2 gb. bende mxp v3 de vardı galiba. şimdi bakmaya üşeniyorum :) morning kendisi yollamıştı bana. win 10 enterprise yerine bunu kullansak nasıl olur bu benim donanımla? gerçi birden fazla sistem kullanmaktan vazgeçtim. uefi bios larda win 7 bile sorun çıkartıyor. gerçi gpt yerine ntfs kullansan olabilirde. gereği yok gibi. win 7 kursam ntfs bölümlendirme ile bir işe yararmı yaramazsa boşaysa niye kurulabilir? aslında biraz saçma uefi bios secure özelliğini kullanmadıktan sonra ne farki varki diğer bioslardan?

• 1 yıl yıl...

V2 nin boyutu neden küçük indirdim rufus kullanarak yazdırdım olmadı bootlaken siyah ekranda kaldı bende eskiden varken 2,5gb idi şimdi bilgisayarıma kurmak istiyorum v2 yi yardımcı olursanız link verseniz kurulum için  teşekkürler

• 8 ay sonra...