Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Bir Kızın Benden Hoşlandıgını Nasıl Anlarım...

caferkaya
 Share

Recommended Posts

Reserved...

(Bu konunun bi 5 sene daha gideri var herhalde. İyice kıymatlanır o zamana. Şimdiden ayırmak lazım.   :))

Burdan 5 sene sonraki bene bi mesajım var... Artık kendine doğru düzgün bi iş bul lan.. yeter... :D

@caferkaya, sana mesajım yok... askerden sonra iş güç derken, bekar dolanmaya devam edecen sen :D

BU LAFI DEMEN İÇİN SABAH KAHVALTIDA BOLCA BAL YE ÖĞLENE KADAR SADECE 2 DEFA KESİN GİT TUVALETİNE

10 DEFA ÖKSÜR SESİNİ KONTROL ET ( SES , SES Bir İki , Alooo SSSS ) Gibi Bikere ALLAH Diye Bağı Abazın Çıktığı Kadar...SEVİYORUM ULEN DEEE

ÜZERİNE SEXİ BİŞEYLER GİY KIZIN SEVDİĞİ BİŞEY BİLİOSUNDUR FİLAN

SAÇINI BİR İNEĞE YALAT ( ÖKÜZDE OLABİLİR ) SONRA BABANDA BİRŞEY

SONRA KIZI ARA Biyerde buluşun doğum günü partisi hazırlık filan dersin

Sonra TAXİ Çağır Ve Kızla Buluşacağınız Yere Git Şöförden isTE sESİ Sona Açsın Müziğin Sesini

OLM Kız Gülecek

sONRA Al Onu Çay Bahçesine gÖTÜR aZCIK Oturalım Enerji Alalım Filan Diye Yuttur

Sonra Gaydırıgubbak Söleyiver İşte

Eğer Cesararitin Yoksa

Selçuklu Devletinin Zaferlerini Ve Asil Cesaretini Okuuuuu...

ya dostum bu kelimeleri nerrden uydurdun böyle gülmekten yerelere düştüm :D

Bir insanın mutlu olduğunu anlayabilirsen eğer, kızların da senden hoşlanıp hoşlanmadığını anlayabilirsin. Çünkü sen yanına gidip konuştuğunda, mutlu olmaya başlar ve bu beden diline yansır. Kızın içi kıpır kıpır eder ve bunu dizginlemeye çalışır. Bunu farkedebilirsen eğer, o zaman anlarsın bulana durula akmakta olan şeyi...

• 7 ay sonra...

Yani kısmet dedikleri bu olsa onca sene bekle bekle sen git askerde bul :D hayırlısı ile biriyle ciddi manada görüşüyorum. Yaşımda geldi hani onca zman geçmiş :D Bakalım hayırlısı ise olsun diyorum.

O değil de  sözde bizi tanıştıran kızla bugun papaz olduk iyimi. Ben geçenlerde  başkalarının(erkek ögreci ailesi ile kalıyor) evinde kamalmasını istedim benimkinden tamam dedi. Bu ayarlayan kız nasıl beni ezip gecersin beraber hep gider kalırdık o kişilerin evinde biz dedi. Bu nasıl bakış açısdır anlayamadım. Ben mi yanlış düşünüyorum yoksa ? 

• 1 yıl yıl...

Arkadaşlar evlendim ben 5 ay önce ne kadar kafama gore bir insan desemde yok öyle bir eşleşme bunu yazın bir kenara. Bazı şeylerde biri diğerine uyum sağlamak zorunda. Ama zor iş gerçekten biriyle anlasmak en zor olan bence ailesiyle sürekli siritarak konuşmak :) evlilik öncesi kesinlikle iyi görünmeye uyumlu durmaya çalışmayın. Daha çok sizi o halinizden bile kendine ailesine uyumlu halde getirmeye çalışıyorlar kızlar :)) ben bunu geç öğrendim. Siz İyi oldukca karşıdaki kişi inanın bende ona iyi olayım demiyor :) biraz sürtüşme oldu ama hallettim toparlayip. Evlenmeyin kaçın aklınız varsa :)) ama oda ilerde yalnızlık sebebi olur ondan da korkuyordu insan. Hadi iyi akşamlar size

• Like 3

evlilik ciddi müesesedir ...9 yıl öncesi ile bakış açısı ile şimdiki bakış açısı farklıdır..bence sen  daha önce evlenseydin daha iyiydi...şimdiki evlilikler yapmacık yada formalitedir.her zaman için agırlıgını koyacaksın ve helal ekmek kazanacanki...isterse kızın ailesi sana uyum saglamasınnn

26 yasinda evlendim çok geç değil bence. Herşey tecrübe tabiki. 9 yıl önceki kafa yapım yok ama her aşamada birşeyler öğreniyorum. Artık ağır olucam bazı konularda. Hakkini yemeden kimsenin ama hakkımı da yedirtmeden 

• 5 ay sonra...

Yazmaya utaniyorum ama geçen ay bosandim , 9 ay sürmedi yani toplamda. Dayanamadılar bana , eziyetlerime sanırım :) neyse utanma kısmına geciyorum işte. 2007 de konusunu açtığımda kız benden hoşlanıyormus onu öğrendim geçen gün (: insanın kısmeti neyse o olur sanırım hayırlısı diyeyim. İnş güzel şeyler olur bundan sonra.