Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Bir Kızın Benden Hoşlandıgını Nasıl Anlarım...

caferkaya
 Share

Recommended Posts

sürekli senle konusmak istiyor ailesi en iyi arkadasları ablası yakınıyla tanıstırmaya özen gösterio senin herhangi bi fikrini begenio cok derin bakıp bişeyler söleyemiyosa bunlar senden hoşlandıgının bi kaç belirtisidir

Bakmalarından Filan Yani Ne Biliyim İlgi Ve Alakasını Sana Gösterdiği Tavırlarından Sürekli Sana Selam Vermesinden Filan ( Canım Naber ? ) Gibi :D

Bide Şu Var Sen Kıza Teklif Edersin Kız ***** Ordan Demsini Göze Almalasın Dostum... :)

İyi Şanslar Kendine İyi Bak.. :)

Heee Birde Yanın da Buz ******ürmeyide Unutma Nolur Nolmaz Çantayı Yersin Belki Kafana Ama Sen Yine Cesaretini Topla

Aynen Şunu Demeni İsterim ... ( Şahsen Ben )

" Kızın İsmi Ne İse Örnek " Zeynep Biliosun Seninle Uzun Zamandır Arkadaşız Ama Ben Bu Arkadaşlığımızı Sonsuza Bağlamak İstiyorum....Zeynep Seni Seviyorum.....Kalbim Sensiz Artık Atmıyor....Benimle Uzun Bir Yolculuğa Çıkarmısın.... . ( Nokta )...."

:) Brightblade--> Uslubumuza dikkat edelim !!

Edited by вяιgнтвℓα∂є®

yok öle bir laf diyecegini sanmam..... sadece kibar bi şekilde arkadaş olalım der......... o laf da bana koyar... tamamen konuşmam... erkeklik gururum var

BU LAFI DEMEN İÇİN SABAH KAHVALTIDA BOLCA BAL YE ÖĞLENE KADAR SADECE 2 DEFA KESİN GİT TUVALETİNE

10 DEFA ÖKSÜR SESİNİ KONTROL ET ( SES , SES Bir İki , Alooo SSSS ) Gibi Bikere ALLAH Diye Bağı Abazın Çıktığı Kadar...SEVİYORUM ULEN DEEE

ÜZERİNE SEXİ BİŞEYLER GİY KIZIN SEVDİĞİ BİŞEY BİLİOSUNDUR FİLAN

SAÇINI BİR İNEĞE YALAT ( ÖKÜZDE OLABİLİR ) SONRA BABANDA BİRŞEY

SONRA KIZI ARA Biyerde buluşun doğum günü partisi hazırlık filan dersin

Sonra TAXİ Çağır Ve Kızla Buluşacağınız Yere Git Şöförden isTE sESİ Sona Açsın Müziğin Sesini

OLM Kız Gülecek

sONRA Al Onu Çay Bahçesine gÖTÜR aZCIK Oturalım Enerji Alalım Filan Diye Yuttur

Sonra Gaydırıgubbak Söleyiver İşte

Eğer Cesararitin Yoksa

Selçuklu Devletinin Zaferlerini Ve Asil Cesaretini Okuuuuu...

• Like 1

dostum sende aynı benim gibisin yani utangaç :D geçen hafta konyada köyde kuzenimin düğünü vardı!köy evlerini bilirsin ev ufak bahçesi evin 5 misli olur :) bahçeden içeri girdim ve o kızı gördüm :) bana bakıp duruyordu!bende hani hoşlanmamış değilim!git gel git gel konuşmak istiyorum ama köy yeri olduğu için 1 saate kalmaz dedikodusu çıkar :) kızla rahat 5 dakika boyunca hiç kesintisiz bakışıyorduk ama gel gelelim ben utangaç, kızlarda (benim çevremde böyledir genelde) ilk adımı atmaz!daha sonra numarasını buldum kızın!arasammı aramasammı derken arardım!açtı telefonu konuşmaya başladık!şimdi ise kızla hergün konuşuyorum :) bu hafta 700 kontör bitti(bende anlamadım ya nasıl bittiğini :D )

yani sana demek istediğim bakışlar çok önemli!!kız sana bakıyorsa uzun uzun, gözünü senden alamıyorsa, %85 senden hoşlanıyordur!!korkmana gerek yok!kabul etmessede zaten kız kendini bulunmaz hint kumaşı sanıyordur :) sende başka hedeflere doğru yol alırsın :lol:

Başınızı ağrıttıysam özür dilerim :)

Selametle...

taktikler için saolun arkadaşlar::: denemeye çalışırım ...... bu taktiklerden birini kullanıpta başarıya ulaşan arkadaşlarımız var mı? hani denemiş testler olsa daha ii olur.... senaryo aynı benimki gibi olan varsa ve başarıya ulaştı ise önerileri bekliyorum.....

Edited by caferkaya

Kız Ne Marka Cep Telefonu Kullanıyo ?

Ayakkabı Markasını Öğren

Kıza Selam Verirken Yanak Dudak Arsında Arsayı Kıvılcımlı Bir Şekilde Öp Dikkat : Vucut Sıcaklığını 38 Dereceyi Kesin Aşmasın Altına Yapabilrsin )

Bilgisayrı Varmı ?

Kıza Şunu De Benim Almanyada Oturan Bir Dayım Var Seni Çok Merak Ediyo MSn Adresini Verirmisin Ona Sölim O Seni Eklesin .. .

Tamammmı Canım ....

Dersin

Göz Göze Diyemediğin Şeyleri Orda Dersin

Oda Olmadı Yazamadın

Ben Sana

E - Kart Yollarım

Tabi Benim DE Bundan Payım OlMASI lAZIM

Nikah Şayidiyim Haberiniz Olsun

Tamammı

YIVRIM

• Like 1

Kız Ne Marka Cep Telefonu Kullanıyo ?

Ayakkabı Markasını Öğren

Kıza Selam Verirken Yanak Dudak Arsında Arsayı Kıvılcımlı Bir Şekilde Öp Dikkat : Vucut Sıcaklığını 38 Dereceyi Kesin Aşmasın Altına Yapabilrsin )

Bilgisayrı Varmı ?

Kıza Şunu De Benim Almanyada Oturan Bir Dayım Var Seni Çok Merak Ediyo MSn Adresini Verirmisin Ona Sölim O Seni Eklesin .. .

Tamammmı Canım ....

Dersin

Göz Göze Diyemediğin Şeyleri Orda Dersin

Oda Olmadı Yazamadın

Ben Sana

E - Kart Yollarım

Tabi Benim DE Bundan Payım OlMASI lAZIM

Nikah Şayidiyim Haberiniz Olsun

Tamammı

YIVRIM

:-)

Edited by caferkaya

KADIN eger karsisindakinin gözüne 45 derecelik bir aci ile 3 saniye gibi bir süre bakarsa o kisiden hoslaniyor..

KADIN eger ellerini saçlarinin arasinda dolastiriyorsa.. Seni begendim ..

KADIN eger karsilastigi erkege gulumserse(Her çesit gulumseme degil..BIYIK ALTINDAN GULUMSERSE)

Bir kadin bir erkegi severse ona bakarken gözbebeklerini büyütecek ve erkek de farkinda olmadan bu bilgiyi dogru yorumlayacaktir. Bu nedenle romantik bulusmalar gözbebeklerinin büyümesine neden olan los yerlerde gerçeklesir

Kadinlarin kur davranislari: Bunlar omuz üzerinden yan bakmak, saçlari düzeltmek, kiyafetine çeki-düzen vermek, beden durusunu dik duruma getirmek için mideyi içeri çekmek, gögüsleri öne çikartmaktir.

Kadinlarin kur davranislarindan biri de, basin kisa ve ani bir hareketle geriye hareket ettirilmesi sirasinda saçlarin arkaya atilmasidir.

KADIN eger erkege basini egerek bakiyorsa, ve yalnislikla basini bir yerlere carpiyor veya takilarak dusuyorsa, ASK dedikleri bu olsa gerek

:D

Edited by egipedi
  • Like 1

Hocam COk Kisa Az Ve Oz Bir Taktik Onun Sevdigini Anlamak Istiyorsan ve Bu Kizlan Hergn Gorusuyorsan Kiza 1-2 Gun Tafra At Sonra Ndn Boyle YapiyorsuN Derse(ki Eminim Der) Dersin Aynen Bunu Seni Senlen Yasamak Varken Hasretinlen Yasamak Zoruma Gidiyor ) De Bnce Fazlasiylan Yeter....Ondan Sonra Ztn Herseyi Konusmus Olursunuz

Edited by ByKonfizik

mel gibson'un bi filmi vardı konuyla alakalı.. iskoçyayı selamete kavuşturan bu adam bile anlamadı :)

ben de açıklık yanlısıyım..

bi telefon et.. randevu iste.. bi çay bahçesine git.. manzaralı olsun, rahatlatıcı bi etki şart.. içiyorsan bi sigaranı yak.. ondan sonra kekelemeye başlarsın zaten -ki eğer ilk aşksa- yarım saate kalmaz;

- ben

- seni /senden

- seviyorum / hoşlanyorum

demeyi başarırsın zaten..

öte yandan hiiç acımayacak :D

[quote name='egipedi' date='Pzt, 20 Ağu 2007, 02:57:25' post='143235']

KADIN eger karsisindakinin gözüne 45 derecelik bir aci ile 3 saniye gibi bir süre bakarsa o kisiden hoslaniyor..

HOCAM BU 90 Derece Olmıcakmıydı Acaba....

3.5 Saniye Olması Lazım....Bakışması :D

• Administrator

[quote name='egipedi' date='Pzt, 20 Ağu 2007, 02:57:25' post='143235']

HOCAM BU 90 Derece Olmıcakmıydı Acaba....

3.5 Saniye Olması Lazım....Bakışması :D

o göz 90 derece dönerse bir daha birşey göremez:)

Son yazdığınız mesajı sildim. Forumda coşmaya gerek yok. Burası sokak değil.