Jump to content

firefox internet hizi (yardim)

ysnbyrz
 Share

Recommended Posts

selam yaklasik 1 ile 1.5 ay oncesine kadar internetim aman aman nazardeymesin olmasada beni tatmin edecek kadar hizliydi yani youtube da felan 480p izleye biliyordum sonralarda ise internette video izlede sorunlar yasamaay basladim ve internet hizini takip icin aida64 kullandim(g510 klavye ile) ve internet hizim 50 lerde felan surunuyordu ben gene heralde hatlarda bakim felan vardir yok sunucular yogundur felan diye dusunuyordum bugun gene bir filmi 50 kb ile seyrederken bu boyle olmaz diyerek ayni siyeden idm yardimi ile filmi indirmek istedim ve gordum ki 300 kb ile indirme yapiyor (kota doldugundan 300 kb) ve aklima firefox da bir sorunmu yasiyorum acaba sorusu geldi sorunun firefox,tan olup olmadigini nasil anlaya bilirim acaba.

yada bunu nasil duzelte bilirim.

usenmeden, sıkılmadan okuyan ve yardimci olmak isteye arkadaslara simdiden tesekkurler

Net hızını diirek reklamlı açmak oldukça etkileyecektir

Please register to see this content.
bu eklentiyi kurun reklamları büyük ölçüde yok edecektir edemediklerini manuel olarak engelleyebilirsiniz reklam olmadığı için eskisine nazaran çok daha hızlı olacaktır tarayıcı

• Like 1

1.Sistemden kullandığınız mozillayı kaldırıp,.Firefox'u açmayın alttaki 2.işlemi yapın.

2.

Please register to see this content.
(Bilgi:işlem sonunda bilgisayar yeniden başlar.)

3.Tarayıcı daha hızlı + Net veri akışı farkedilir düzeye gelecek.:)

Esenlikle Kalınız!

• Like 1