Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Windows Lısanslama Için Aio

casper0007
 Share

Recommended Posts

• TornadoEffect changed the title to Windows Lısanslama İçin Aio
2 saat önce, chattt yazdı:

kardeş  burada eski KMS Aktivasyon Windows - Office v4.7.8.4 by mephistooo2 nin çalışması mevcut v4.7.8.6 çıktı güncellersen hoş olur

Kms 4.8.6 yazıyor onu görmedın galıba

Edited by casper0007
içerikten anladıgına göre sende yapabılırsın

34 dakika önce, casper0007 yazdı:

Chatt teknik bilgin olduguna gore guncellersin ins

Casper0007 kardeş Yanlış anlamışsın beni tabiki senin kadar bilgi ve tecrübeye sahip değilim, ben sadece senin bu çalışmanı Win 10 pro x64 sistemimde kullandığımda Pro yu Enterprise olarak lisansladığını gördüm ve merak edip hazırlamış olduğun zip i açtığımda içindeki KMS,nin eski olduğunu gördüm ve senin sadece bu güzel çalışmanı güncellemen yönünde olsa olsa talebim olmuştur.

Hak verirsinki Mephistooo2 nin yaptıgı KmsV4.7.8.4 ve 5  için güncelleme ve hata giderme uyarısı Yapmış olduğu

Kms Aktivasyon Windows & Office V4.7.8.6 Final sürümde giderilmiş olup mükemmel bir şekilde çalışmakta. 

On 10.12.2016 at 12:04, chattt yazdı:

Casper0007 kardeş Yanlış anlamışsın beni tabiki senin kadar bilgi ve tecrübeye sahip değilim, ben sadece senin bu çalışmanı Win 10 pro x64 sistemimde kullandığımda Pro yu Enterprise olarak lisansladığını gördüm ve merak edip hazırlamış olduğun zip i açtığımda içindeki KMS,nin eski olduğunu gördüm ve senin sadece bu güzel çalışmanı güncellemen yönünde olsa olsa talebim olmuştur.

Hak verirsinki Mephistooo2 nin yaptıgı KmsV4.7.8.4 ve 5  için güncelleme ve hata giderme uyarısı Yapmış olduğu

Kms Aktivasyon Windows & Office V4.7.8.6 Final sürümde giderilmiş olup mükemmel bir şekilde çalışmakta. 

pakete eklemedım belkı guncellerım bı ara seçmeli 

Please register to see this content.

Edited by casper0007
  • Like 1