Jump to content

windows açılmıyor

cimbom05

Recommended Posts

Bilgisayara format attım. Bilgisayar kurulum bittikten sonra restart yapıyor. Açılırken biostan her hangi bir uyarı gelmiyor. Ancak ekrana Windows xp yazısı geldiğinde altındaki ışıklar hareket ediyor. sonra bi ara donma oluyor ve tekrar devam ediyor. Ancak yaklaşık 20 dakika beklemem rağmen bilgisayar açılmıyor. Yeniden restart yapıp güvenli kipte çalıştırmak istediğimde yine açılmıyor. Bu durumda ne yapmam gerektiği hakkında yardımlarınıza ihtiyacım var.

Eğer donanımsal bir sorun yoksa ve kurulumunda virus yoksa bir sorun olmaması lazım. anlattığın durum sanki aşırı cpu ısınması gibi geldi bana. yukarıdakı iki ihtimali kesin olarak sağlam diyorsan kasayı açtırım fanlara vs. kontrol ettirmen lazım derim.

Bilgisayara format attım. Bilgisayar kurulum bittikten sonra restart yapıyor. Açılırken biostan her hangi bir uyarı gelmiyor. Ancak ekrana Windows xp yazısı geldiğinde altındaki ışıklar hareket ediyor. sonra bi ara donma oluyor ve tekrar devam ediyor. Ancak yaklaşık 20 dakika beklemem rağmen bilgisayar açılmıyor. Yeniden restart yapıp güvenli kipte çalıştırmak istediğimde yine açılmıyor. Bu durumda ne yapmam gerektiği hakkında yardımlarınıza ihtiyacım var.

Ramlarini kontrol et...

• 2 hafta sonra ...

xp kurulumu sağlam sorunsuz bir şekilde yaptığına eminsen ramları kontrol et veya ram slot larını değistir. yine olmazsa işlemciyi sök temizle ve tak....

• 3 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...