Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Windows Update Sorunu

Tncte
 Share

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar 2-3 gün önce format attım fakat güncelleme yapamıyorum.

windows update yi açınca güncelleme denetleniyor da kalıyor gece bıraktım sabah kalktığımda hala güncelleme denetleniyor yazıyordu.

İnternette araştırma yaptım çoğu şeyin aynısını yaptım fakat sonuç hala aynı ne yapabilirim lütfen yardım edin.

Konu yanlış yerde ise özür dilerim 

guncellestirmeler_denetleniyor.png

sads.PNG

Edited by Tncte

Ekteki bat dosyalarını kullanabilirsiniz. Düzelecektir. Önce geçmişi sıfırlayın sonra da bileşenleri sıfırlayın.

Please register to see this content.

Edited by ersur

42 dakika önce, ersur yazdı:

Ekteki bat dosyalarını kullanabilirsiniz. Düzelecektir. Önce geçmişi sıfırlayın sonra da bileşenleri sıfırlayın.

yardımınız için teşekkür ederim dediğinizi yaptım fakat sorun aynı güncellemeler denetleniyorda kalıyor.

Vereceğim linkleri indir  hem 32 hem 64 bit için atacağım ilk indir  kurmadan önce ilk önce windows updateden ayarlardan otomatik güncellemeyi kapat en alttaki güncelleştirmeleri hiç bir zaman denetleme yap ardından kaydet ve tekrar başlat sonra verdiğim linklerden hangi işletim sisteminmi kullanıyorsan yükle ve çalıştır  5-10 dakika bekle yüklenince bilgisayarı yeniden  başlat sonra güncellemeleri denetle 5-10 dakika içinde  bulacaktır sabret

x86 bit

x64 bit

Beni de çok uğraştırdı sonunda şöyle çözdüm.

Aşağıdaki KB'leri Microsoft'tan indirip verdiğim sırayla kurun (her kurulumdan sonra restart yapmayı tavsiye ederim)

1-KB976932 (SP1) (yaklaşık 1GB)

2-KB3020369 (yaklaşık 10 MB)

3-KB3125574 (yaklaşık 500 MB)

4-KB3172605 (yaklaşık 30 MB)

3 saat önce, besiktasjk87 yazdı:

Linke tıklayarak sorunu kökten çözebilir ve tüm güncelleştirmeleri başarıyla alabilirsiniz. Bu yöntem %100 çalışmaktadır

Maalesef söylediklerini harfi harfine yaptım,olmadı.Bu arada sistemim Windows 7 Home Premium 64 bit.