Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Format Atıcam Ama Bir Sorunum Var

3314
 Share

Recommended Posts

Merhabalar . Bilgisayarıma format atacağım ama şöyle bir sıkıntım var.  Şuanda kullanmakta olduğum windows 10 win7 üzerinden yükseltildi. Son zamanlarda biraz yavaşladığını fark ettim bilgisayarımın temiz bi format atmak istiyorum . Yine win7 atarsam windows 10a yükseltebilirmiyim?

42 dakika önce, 3314 yazdı:

Merhabalar . Bilgisayarıma format atacağım ama şöyle bir sıkıntım var.  Şuanda kullanmakta olduğum windows 10 win7 üzerinden yükseltildi. Son zamanlarda biraz yavaşladığını fark ettim bilgisayarımın temiz bi format atmak istiyorum . Yine win7 atarsam windows 10a yükseltebilirmiyim?

sorunu doğru anladıysam

tekrar 7 kurup 10 a yükseltmene gerek yok, orjinal win10 iso su ile temiz kurulum yaparsın kalıcı lisans varsa internete çıktığın an yine tanır

tabi hangi sürüme yükselttiysen o sistemi kurmalısın

aşağıdaki konuda ki araç ile istediğin orjinal sistemi indirebilirsin

Derdimi daha açık şekilde anlatmaya çalışayım . İşletim sistemim Kırık windows 7 iken windows 10 geldiğinde yükseltmiştim . Şimdi ise elimde eski kullandığım windows 7 cdsi var tekrar onunla format attığım zaman  windows10a yükseltilebilirmi . Bilgisayarım neredeyse her oyunu ultrada oynayabilecek kapasitede bu arada .