Recommended Posts

4 saat önce, bozart yazdı:

Üstad siz hangisini kullanıyorsunuz

Aynı şekilde üsttekileri kullanıyorum :D 

Meşakkatli olsada smart install maker'ı sıkıştırma bakımından daha çok tercih ediyorum ayrıca yapılan katılımsız paketleme işlemlerininde editlenmesi ve değişikliklerin yapılmasını önlemede sahip olmuş oluyor.Emco msi builder'da çok kullandığım bir uygulama hızlı paketleme işleminde özelliklede parametresi olmayan orn(IDM) gibi programlar için temiz iş çıkarıyor beraberinde virus olarak görünen sorun yaratan kısımlar (Crack,patch) dosyalarıda dahil edilmediğinden ötürüde ayrıcalık sayılabilir.Installshieldpremier programınıda zaman zaman kullanıyorum (.cab.msu.msi.7zip) ve benzer uzantılara sahip setup ön ekleri vb. data paketleri oluşturma işlemlerinde vs.Mecbur kalınmadıkça parametresi bilinen programı kendi setup'ları ile kurdurmak daha sağlıklı olacaktır uzun yıllardır Tnctr.com'da aramızda olan,olmayan engin bilgilere sahip üstadlardan da öğrendiğim metodlar oldu onlarada ayrıca hepsine teşekkür ediyorum haklarını helal etsinler bunuda bu vesile ile belirtmiş olayım.fazla uzatmadan işin özü bu şimdilik saygılar.

Esenlikle Kalınız! :)

• Like 8

eline  sağlık üstat..bende  hepsini  kullandım. başarılı çalışmalar  olmuş :) 

• Like 1

Güzel bir paylaşım.

Güzel bir konu,

Güzel bir anlatım,

Öğretmek kutsaldır, bilgi beceri yetenek ister.

Forjest Usta eline, diline, klavyene sağlık.

• Like 2

elinize sağlık. Chrome vs 32 bit 64 bit birleştirip paketleme işleminide çekebilirseniz faydalı olur. teşekkürler

• Like 1

forjest usta office 2016 katılımsız lite nasıl yapacaz hangi programla emco msi ile denedim yapamadım

senin 2013 için yaptığın liteyi kullanmaktayım

Bir saat önce, fesli yazdı:

forjest usta office 2016 katılımsız lite nasıl yapacaz hangi programla emco msi ile denedim yapamadım

senin 2013 için yaptığın liteyi kullanmaktayım

Ms-Office lite yapılamamakta ancak,ms-office içinde bulunan varsa,update pack paketlerini dahil etmeden iyi sıkıştırma yapılarak bir ihtimal istenilen bir boyut elde edilebilir elbette ofis ve benzer programlarda lite girişimleri her zaman problem yaratır uzun süredir ms-office alternatiflerinden olan,Wpsoffice / softmakeroffice ve açık kaynak libreoffice'i tercih etmekteyim.Ne yazıkki her program lite olamıyor.:)

5 dakika önce, forjest yazdı:

Ms-Office lite yapılamamakta ancak,ms-office içinde bulunan varsa,update pack paketlerini dahil etmeden iyi sıkıştırma yapılarak bir ihtimal istenilen bir boyut elde edilebilir elbette ofis ve benzer programlarda lite girişimleri her zaman problem yaratır uzun süredir ms-office alternatiflerinden olan,Wpsoffice / softmakeroffice ve açık kaynak libreoffice'i tercih etmekteyim.Ne yazıkki her program lite olamıyor.:)

saygılar usta peki siz 2016 için böyle bir çalışma yaprmısınız veya yaptınız sonuç olumsuzmu

1 saat önce, fesli yazdı:

saygılar usta peki siz 2016 için böyle bir çalışma yaprmısınız veya yaptınız sonuç olumsuzmu

Uzun bir süredir,donanımı düşük pc kullanmakta olduğumdan,yüksek boyut gereksinimi olan uygulamalar üzerinde işlemler yapamamaktayım yapsamda pek sağlıklı iş çıkmaz ancak forumda bir çok arkadaşın yaptığı çalışmalar mevcut arada bende,lazım olduğunda indirip kullanıyorum. nous ustanın yapmış olduğu çalışmalar var bakabilirsiniz.

• Like 1