Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Windows 10 X64 Rs1 Sürüm 1607 (is Derlemesi 14393.576)

orca2002
 Share

Recommended Posts

2 dakika önce, orca2002 yazdı:

Sadece ALLAH razı olsun deyin ve dua edin zira şu an çok zor dönemlerden geçiyorum.

Ne demek Allah razı olsun, daha önce hazırladığın sistemleri de kullanıyorum çok sade ve stabil bir şekilde çalışıyor. İnşallah o sıkıntıyı bir an önce atlatırsın. Tekrardan çok teşekkür ederim 

1 dakika önce, erdemiri yazdı:

Ne demek Allah razı olsun, daha önce hazırladığın sistemleri de kullanıyorum çok sade ve stabil bir şekilde çalışıyor. İnşallah o sıkıntıyı bir an önce atlatırsın. Tekrardan çok teşekkür ederim 

eyvallah kardeş ALLAH hepimize öncelikle Memleketimiz ve Milletimize huzur versin

• Like 1

20 saat önce, ikaraot yazdı:

hocam bir sen kaldın paylaşım yapan çok teşekkürler.. windows 10 aio windows 8 ve 7 içinde bu şekilde bir paylaşımın olursa çok makbul geçer..

kardeş en son windows 8.1 u3 x64 aio kasım güncel paylaşmıştım ama sanırım windows 7 yi en son ekim güncel hazırladım x86 sistem yapmıyorum zira gereksiz artık 64 bit mimariyi desteklemeyen işlemci kalmadı hemde ram lar artık minumun 4gb oldu o yüzden.

Saygılar

Edited by orca2002
  • Like 2

17 saat önce, pixokid yazdı:

Kardeş indirdim kurdum zannederim Update yi kapatmışsın açtığım halde yine Driverleri indiremedim bilginize

orjinal sistem üzerinde hiç bir ekleme çıkarma yada modifikasyon yapılmamıştır. anakartınızın veya laptopunuzun modeline göre sitenizden indirip kurun.

• 2 hafta sonra ...
11 saat önce, musab571 yazdı:

Sistemi kuran var mı? Stabil mi mi? herhangi bir sorun çıkartıyor mu? kurmayı düşünüyorum.

evet 4 sisteme de kurdum gayet stabil sorun yok

10 saat önce, karadas yazdı:

teşekkürler

eyvallah kardeş sadece ALLAH razı olsun deyin yeter

On 05.01.2017 at 11:58, uçanlaz yazdı:

Elinize sağlık çok güzel olmuş ama  kurulumda sürüm seçimi gelmiyor ? home single yükleniyor neden ?

çünki kurulum yaptığınız laptop bilgisayarınızın biosunda single language sürümü gömülü ve sistem önce biosa bakar ve lisanslı bir sürüm varsa sürüm seçme ekranı gelmeden bu sürümü yükler

• Like 1