Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

yilmaz02
 Share

Recommended Posts

arkadaşlar hosting ve domain aldım bir alışveriş sitesi kurmak istiyorum ancak uzun süre bu işlerden uzak kalınca nasıl yapılacağını unutmuşum.wordpress kullanmayı da bilmiyorum.arama motorlarına da reklam aldım. uygun bir ücret karşılığı sitemi kurmama yardım edecek birini arıyorum.desteklerinizi bekliyorum arkadaşlar.

12 dakika önce, shiftdeletenet yazdı:

Alışveriş sitesini WP ile kuramazsınız.. temalar var da alışveriş WP ile olmaz.. OpenCart kurarsanız işi en az maliyetle halledersiniz.

Kurulum bilmiyorsanız hosting bilgilerini verirseniz yardımcı olmaya çalışayım. 

site üzerinden alışveriş yapılmayacak kapıda ödeme seçeneği olacak.çok afilli birşey olmasına gerek yok.kurulum bilmiyorum.yardımcı olursanız çok sevinirim.

19 saat önce, yilmaz02 yazdı:

site üzerinden alışveriş yapılmayacak kapıda ödeme seçeneği olacak.çok afilli birşey olmasına gerek yok.kurulum bilmiyorum.yardımcı olursanız çok sevinirim.

kapıda ödeme seçeneği modülü de varmış. Kuruluma yardımcı olurum. Detaylı bilgim yok aslında. Lazım olduğunda bir arkadaşa kurulum yapıp faaliyete geçmesine yardımcı olmuştum. Pek çok firma kullanıyor Open Cart'ı modül ve responsive dahil olmak üzere pek çok tema desteği de var. 

demo:

http://demo.opencart.com/

19 saat önce, abdullahTR yazdı:

wordpress için woocommerce var

çok zorlandım woocommerce kullandım ama uzaklaşınca bu işlerden yıllar sonra zor geldi.

18 saat önce, saw58 yazdı:

yardımcı olmak isterim.kurulum vs.

özel mesaj attım .

On 22.12.2016 at 03:35, saw58 yazdı:

gerekli cevap yazıldı . geç cevap için kusura bakmayınız.

saw58 kardeşimizin uzman desteğiyle sitemiz oluşturuldu bitti. site oluşturmak isteyen arkadaşlara tavsiye ederim referans olurum. kendisine teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

• Like 1

1 saat önce, yilmaz02 yazdı:

saw58 kardeşimizin uzman desteğiyle sitemiz oluşturuldu bitti. site oluşturmak isteyen arkadaşlara tavsiye ederim referans olurum. kendisine teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

Sizinle çalışmak güzeldi Yılmaz Bey.Ben teşekkür ederim.