Jump to content

Windows Saat

maxrekor
 Share

Recommended Posts

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• By Abdullah 37
      Merhaba arkadaşlar.
      Veritabanından timestamp (CURRENT_TIMESTAMP) yapılı bir kolondan gelen tarih verisini tarih ve saat şeklinde yazdırmak amacıyla explode ile parçaladım. Ama her yerde kullanabilmem için bir fonksiyon yazdım.
      Ancak fonksiyonu çalıştırma kısmını tam halledemedim eksikler var ama ne olduğunu bulamadım. Tarih ve Saat verisini ayrı ayrı nasıl yazdırabilirim?
      Nasıl bir ekleme yapmalıyız? Yardımcı olur musunuz?
      <?php function TarihSaat($par){ $zaman = $par; $zamanBol = explode(" ",$zaman); $tarih = $zamanBol[0]; $saat2 = $zamanBol[1]; $saat= substr($saat2, 0,5); echo $tarih; echo $saat; } //kayit_tarih sütunundaki tarih: 2017-08-26 01:30:37 $k_tarih = $kayit_tarih["tarih"]; TarihSaat($k_tarih); ?>  
    • By aliatalay1
      Arkadaşlar ben CM 4.1.2 özel rom kullanıyorum ancak bazen durum çubuğunda ki saat takılı kalıyor nedense. Kilit ekranında ki saat normal olarak çalışıyor ancak mesela bugün sat 14 te uyandım telefonunun kilit ekranını açtım durum çubuğunda ki saat 5 te takılı kalmış öyle nedeni nedir anlayamadım ?
    • By Tncte
      Arkadaşlar aşağıda görüdüğünüz resimdeki saat samsungun kendisinin yaptığı saattir ben o saat widgetini sevdiğim için onun apksını bulabilirmiyiz ancak telefonum samsung değil android=2.3.5 yardım ederseniz sevinirim.. şimdiden teşekkürler..

Saat Widget Resim:

not istediğim resimdeki en yukardaki saattir Teşekkürler.. :)
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...