MOTUN

Windows 10 Pro Vl X64 | 1511 Th2 10586.713 | Blue Memory2

40 posts in this topic

eLLerine SağLık ALternatif Link ekLeyen Arkadaş oLursa İndirecem :)  Motun Ustamız İzin Verir Sanırım.

4 people like this

Ellerine sağlık reis..windows7 ESD li bir çalışma yapsanız çok makbule olacak 

kardeş emek vermişşin ellerine sağlık ama turbobit hesabım yok malesef ben gariban adamım bizde üyelik satın alacak para nerdeeeeeee. 

beleş ve hızlı indirebileceğimiz bi link koyarsan duacın olurum karşılığın tek verebileceğim şey bu.

ha birde w10 için lisanslama aracı varsa bi zahmet şuraya linkini iliştiriverirseniz çok menmun olurum.şimdi sitede arıycam da en iyisi hangisi hangisi sorunsuz kafam karışır kafamda pek basmaz bu işlere laf aramızda,oyüzden bir link koyarsanız çok menmun olurum. saygılar.

Edited by Ankebutx

benim alternatif verme durumum yok, hızlı link ekleyen olursa ne alâ. aktivasyon için arama yapsanız bulursunuz forumda, örnek konu:

kardeş indirdim ama malesef rardan cıkarırken hata veriyor md5 3AB2D5BD8D5C7A105349B2E530173637 böyle çıkıyor

dosya hatalı inmiş görünüyor. pc den silip yeniden indirmeniz gerekebilir. rar dan çıkacak olan iso dosyasının md-5 değeri budur:

282CF8A54D885CD108D72101431267F6

bu da rar ın md-5 i:

r63XyB.png

Edited by MOTUN

4 dakika önce, MOTUN yazdı:

dosya hatalı inmiş görünüyor. pc den silip yeniden indirmeniz gerekebilir. rar dan çıkacak olan iso dosyasının md-5 değeri budur:

282CF8A54D885CD108D72101431267F6

olabilir tekrar indircem o zaman

Alternatif link

Please login or register to see this link.

9 people like this

Ustam simgeler orijinal olsa indirip kurardım ama,genede emeklerin için çok çok teşekkürler

Bence simgeler çok hoş o yüzden indiriyorum Standart Lardan sıkıLdık Artık Edge Browser kaLdırsaydan çok güzeL oLurdu haLa kuLLanan Varmış iLginç. Tekrardan eLLerine SağLık.

Not; hayredin burayıda Karıştırma Beğenmiyorsan İndiremiyorsan Sus, Ortada Emek Var.

20 dakika önce, maxrekor yazdı:

Bence simgeler çok hoş o yüzden indiriyorum Standart Lardan sıkıLdık Artık Edge Browser kaLdırsaydan çok güzeL oLurdu haLa kuLLanan Varmış iLginç. Tekrardan eLLerine SağLık.

Not; hayredin burayıda Karıştırma Beğenmiyorsan İndiremiyorsan Sus, Ortada Emek Var.

birbirinizle uğraşmayın lütfen, konu dağılır ve atışmalar uzar gider. burada edge için bildirim vardı:

2 saat önce, kilicmuhsin yazdı:

Ustam simgeler orijinal olsa indirip kurardım ama,genede emeklerin için çok çok teşekkürler

Sitede biraz kurcalasaydiniz istediğiniz çalışmayı bulurdunuz...Orjinal simgeli 

Please login or register to see this link.

Ben sadece online aktivasyon ile ilgili sorun yaşadım oda şöyle oldu normalde online olarak oto aktivasyon yapması gerekirken bunda yapmıyor. 

1 person likes this

2 saat önce, blue sky yazdı:

Ben sadece online aktivasyon ile ilgili sorun yaşadım oda şöyle oldu normalde online olarak oto aktivasyon yapması gerekirken bunda yapmıyor. 

hocam kurulu sürüm volume license mıydı bunun gibi yoksa benimde pc de kurulu olan normâl professional mıydı? yapması lazım halbuki orjinal vl ise önceki kullandığınız :hım:

1 person likes this

3 dakika önce, MOTUN yazdı:

hocam kurulu sürüm volume license mıydı bunun gibi yoksa benimde pc de kurulu olan normâl professional mıydı? yapması lazım halbuki orjinal vl ise önceki kullandığınız :hım:

İkiside varda msdn yi yükleyip msacbacup ile yedekleyip hallettim. :) belki win serverları ile ilgili anlık bir hata olmuştur bu aralar sitelere girilmiyor hatta şuan bende youtube kapalı. 

1 person likes this

@Motun hocam kullandığınız icon packi paylaşmanız mümkün mü?( İnternetteki icon pack sizinkinden farklılık gösteriyor.) Şimdiden teşekkür ederim..

6 dakika önce, oktay2023 yazdı:

@Motun hocam kullandığınız icon packi paylaşmanız mümkün mü?( İnternetteki icon pack sizinkinden farklılık gösteriyor.) Şimdiden teşekkür ederim..

paket yok, bu konuda daha önce simge paketi paylaşmadığımı söylemiştim. en çok blue memory2 icon pack in simgelerini kullandığımı, derleme toplama olduğunu da söylemiştim. resource hacker ile istediğiniz simgeleri değiştirip kullanılabileceği katılımsız kurulum destekte uzun zaman önce anlatıldı ki ben de resource hacker kullanan biriyim. saygılar :)

2 people like this

Uptobox sitesinden İDM Le 3 defa indirdim Winrar Sağlama TopLama Hatası aLdım. İndiren ArkadaşLar Yorum yazabiLirmi

Edited by maxrekor

uptobox için çok sık hata alındığı söylenmekte, başka bir çözüm bulmaya çalışın. indirenlerin kendisi bir yerlere yüklerse sıkıntı olacağını sanmıyorum. 

9 saat önce, maxrekor yazdı:

Uptobox sitesinden İDM Le 3 defa indirdim Winrar Sağlama TopLama Hatası aLdım. İndiren ArkadaşLar Yorum yazabiLirmi

İndirdim bi sıkıntı yok .sanal pc de denedim..bir kaç gün sonra gerçek pc ye yukleyecem 

2 people like this

üstad  bileşenleri silinmemiş çalışmanız olacak mı?edge ile "mağaza"kalsa bile yeterli.Kullandıgım birkaç metro uygulaması var

ek olarak simge setleri çok güzel.

Edited by kacaksevgilim
1 person likes this

46 dakika önce, kacaksevgilim yazdı:

üstad  bileşenleri silinmemiş çalışmanız olacak mı?edge ile "mağaza"kalsa bile yeterli.Kullandıgım birkaç metro uygulaması var

ek olarak simge setleri çok güzel.

şu sıralar maalesef.

tekrar indirdim ve kurulum yaptım 4 masaüstü ve 5 laptop 0 hata eline ve klavyene sağlık devamını dilerim

1 person likes this