MOTUN

Windows 7 Sp1 | Uefi | Net 4.6.2 | 4 In 1 | Aralık 2016

Recommended Posts

Emeğine sağlık usta.Buda benden olsun.Saygılar.

Magnet Linki:

magnet:?xt=urn:btih:523c2d2ce0c654b148b76fbc95642c6d81da895c&dn=Windows+7+Sp1+%7C+Uefi+%7C+Net+4.6.2+%7C+4+In+1+%7C+Aral%C4%B1k+2016+Turkce+X64&xl=4206559553&tr=http%3A%2F%2Fturkdepo.biz%2Fannounce.php%3Fpasskey%3D3ef6a7987e4b2484e788bab91a5302e9

Torrent Dosyası:

http://s3.dosya.tc/server9/20wtdh/turk_torrent_turkce_torrent_turkdepo_.torrent.html

• Like 8

sunumda yazmayı unutmuşum (gerçi başlıkta yazıyor) uefi desteğini ekledim efi klasörüne:

qjWrLd.png

• Like 2

15 dakika önce, bozart yazdı:

Üstad ESD li çalışma yapacakmisiniz

neden illaki esd sıkıştırma? eski sistemlerde esd nin açılması sorun yaratabiliyor ve kurulumda problem oluyor. hem uefi hem de dvd boyutunta ve hdd ten de usb den de rahatça kurulabilecek şekle getirdim. boot dosyaları ile oynamadım ve windows 7 nin boot dosyasını kullandım (8,8.1 ya da 10 un değil) üstelik o kadar kopmalara rağmen tekrar tekrar deneyerek yandisk e yükledim. daha ne yapayım. para karşılığında mı hazırlayayım siz söyleyin...

Edited by MOTUN
  • Like 8

usta daha önceki win7 ultimate x64-bit çalişmanızı indirmiştim arşivime attim..bunu şahsi açımdan gerek bulmuyom....esd çalişmasını isteyim şu yönden hem boyut yönünden hemde yeni sistemlere hitaben kurmak için birde wpı program ekleyecektim....bütün windows sistem arşivim sizin çalişmanızdan birde köylü üstad ınkınden yana..yoksa bütün form sitelerinde sistem çok.bu yönden rahatsızlık verdigim için kusra bakmayın

• Like 1

Hocam ögrencilerden derslerden kalan zamanında sistem hazırlamak gercekten takdire şayan emeklerin için sagolasın.:rolleyes:

• Like 2

Döktürmüş usta yine :) ama rahatsızlıksa evet ben yine rahatsız edecem yap bir 32&64 bit aio da kullanak sen bıkmış olabilirsin ama ben bıkmadan istiyorum 32 bitte

• Like 1

Bir saat önce, comodo yazdı:

Döktürmüş usta yine :) ama rahatsızlıksa evet ben yine rahatsız edecem yap bir 32&64 bit aio da kullanak sen bıkmış olabilirsin ama ben bıkmadan istiyorum 32 bitte

Yok hocam 32bit istemiyom...Win7 x64 ultimate ESD uefi tek yapsın yeter:)

Hocam merhaba geçenki sistemde ESD sıkıştırma olmadığı için sata sürücünüzü görmemiş olduğunu idda ettiniz
Bunu indirdikten sonra ESD sıkıştırma yapsam acaba kurulum sırasında hata verirmi?
Geçenki sistemi kuramadımda.

5 saat önce, Celest yazdı:

Hocam merhaba geçenki sistemde ESD sıkıştırma olmadığı için sata sürücünüzü görmemiş olduğunu idda ettiniz
Bunu indirdikten sonra ESD sıkıştırma yapsam acaba kurulum sırasında hata verirmi?
Geçenki sistemi kuramadımda.

ne esd sıkıştırma olmaması? sata ile ne alakası var? benim yazdıklarım halâ o konuda duruyor. karıştırıyorsun bence. görmeme sebebi senin sisteme ait olan sata sürücülerin o sistemde bulunmaması olabilir ancak. esd den bahsetmedim diye hatırlıyorum.

benim yüklediğim sistemde daha önce hata aldıysan bence indirip kotanı tüketme, zamanına yazık. başka sorunsuz bir modifiye indirmen daha mantıklı ve doğrudur. :)

6 saat önce, bozart yazdı:

usta daha önceki win7 ultimate x64-bit çalişmanızı indirmiştim arşivime attim..bunu şahsi açımdan gerek bulmuyom....esd çalişmasını isteyim şu yönden hem boyut yönünden hemde yeni sistemlere hitaben kurmak için birde wpı program ekleyecektim....bütün windows sistem arşivim sizin çalişmanızdan birde köylü üstad ınkınden yana..yoksa bütün form sitelerinde sistem çok.bu yönden rahatsızlık verdigim için kusra bakmayın

rahatsızlık verdiğinizi asla söylemedim ve söylememde. ama yapmanız gerekeni daha öncede anlattım. istediğiniz size özel bir sistem olsun, bu mantık dışı ve genelin ihtiyacını karşılaması doğru olandır. sizin yapacağınız bu sistemi indirdiyseniz eğer şu örnek kod ile ultimate i içinden esd olarak alırsınız. C de dvd adında klasör oluşturun ve isoyu oraya çıkarın. sonra komutu yönetici olarak çalıştırıp bitmesini bekleyin. C de esd dosyanız hazır olmuştur. index numarası 4 olan ultimate dir.

dism /export-image /sourceimagefile:C:\dvd\sources\install.wim /sourceindex:4 /destinationimagefile:C:\install.esd /compress:recovery

konudaki alakasız iletiler temizlenmiştir, konu dağılmasın lütfen. katılımsız kurulum destek bölümü yerli yerinde durmaktadır.

Edited by MOTUN
  • Like 2

Acaba Windows 7 Ultimate Performans odaklı bir sistem yapmayı düşünüyor musunuz ? Şimdiden teşekkürler iyi çalışmalar dilerim....

Bir saat önce, maffay__musty yazdı:

Acaba Windows 7 Ultimate Performans odaklı bir sistem yapmayı düşünüyor musunuz ? Şimdiden teşekkürler iyi çalışmalar dilerim....

Yıllarca insanları işlettiler. Yok! Performans windows yok! Bilmem ne işlevli windows. Hepsi yalan-dolan! En iyi windows hiçbir birleşeni çıkarılmamış veya hiçbir birleşen eklenmemiş Windows'tur. İşine gelmeyen işlevi devre dışı bırakırsın.

Üstad! Yukarıda olması gereken gibi sistemler sunmuş. İndir ve kullan!

Edited by eletomani
  • Like 5

Hocam sanırım usb3.0 driveri eklenmemiş buna yazmadınıza göre teşekkürler özellikle yandex için

2 saat önce, RootEX yazdı:

Hocam sanırım usb3.0 driveri eklenmemiş buna yazmadınıza göre teşekkürler özellikle yandex için

hayır eklenmedi.