Jump to content

İşletim Sisteminin Performansı İstenilen Düzeyde Değil

kuju
 Share

Recommended Posts

beyler siteden birçok kişinin win 7 derlemesini indirdim denedim hiçbirinde istediğim performansı alamadım elimdeki pc msi gx60 win 8 olarak geldi bios ayarları sıkıntılı olduğundan win 7 kurmak da sıkıntılı oldu bana en uygun win 7 performans derlemesini atar mısınız turbobit olmasın lütfen inmiyor hele ki bu yavaşlatılmış internet yüzünden 10 yıl yazıyor sabrınız ve ilginiz için teşekkür ederim bi yardımcı olursanız benmle aynı sorunu yaşayan arkadaşlara da buradan bir yol göstermiş oluruz teşekkür ediyorum şimdiden 

• TornadoEffect changed the title to İşletim Sisteminin Performansı İstenilen Düzeyde Değil

Benim bilgisayarda 1gb nvidia gt630 ekran kartı 8gb ram var çift çekirdekli 2.9ghz işlemcili

Ben herzaman 64 bit win7 ultimate kullanmak istiyordum ancak ultimate randıman vermedi. Tüm saygın arkadaşların özenli çalışmalarından denedim ama tık yok. Lakin  professional 64 bit kurdugumda performans düzeliyor bu ilginç değilmi :D 

win 10 pro 64 bit kurdum lisanslı oda randıman vermedi. Anakartta win10 lisansım var ve ben yine win 7 professional 64 bit kulanıyorum bilgisayar performansım süper :) 

Edited by ozkanpasa

Anladığım kadarı ile bios Windows 8 çakılı halde gelmiş. Senin yapacağın tek iş, servise veya iyi bir bilgisayarcıya gidip, bios'u güncelleteceksin! ( Ne denersen dene! Hepsi zaman kaybı. Tek seçenek bu ) Ondan sonra istediğin X64 sistemini rahatlıkla kullanabilirsin! Bios güncellendikten sonra tavsiyem Windows 8.1 veya Windows 10 kullanman. Windows 7 ram'den çalar.