Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Telefonun Internetini Masaüstü Bilgisayarda Kullanmak

abdulhey_
 Share

Recommended Posts

1 saat önce, mogokce yazdı:

hepsibura'dan almış gn. ürükizn gel. mediyse sipaalışamadım rişini direk ipt al edebilirsin. ürün geldiyse de kutuyu açmadıysan veya hasarlamadıysan koşulsuz iade garantisi var. hemen sipariş sayfanda iptal/iade kaydı aç sana verecekleri yurtiçi kargo gönderi kodu ile en yakın Yurtiçi Kargo'dan ücretsiz geri kargola. Ürünü teslim alınca paranı da iade ederler.

Teknosadan aldim bizim burdaki.. yazdim yukardaki iletilerimde. Teknosada iade durumu nedir bilmiyorum. Aslinda sjube mudurude bir komsunun  oglu. Bizim burasi kucuk yer.         Bende yerlisiyim. Herkes tanir yani. Bu tip yerlerde ufak zseyler ayip  sayilir ,anlarsin.  bu benim tarzim degil tabi. Bana kalsa soke soke alirimda kurallar dahilinde.  Biraz kizsan dayi olmus derler. sussan pisirik derler. sonucta 60 tl az degil benim icin. Sansimi denemeliyim. (Z2 den sonra bu lenovo k5 plus in klavyesinede alisamadim ya :) sitedenmi telefondanmi? )

On 01.01.2017 at 12:22, uzaklardan61 yazdı:

bu link de bir sürü var wifi bağlantısı için işine hangisi geliyorsa bak al kullan 64 bir windows 10 da ben airties kullanıyorum sorunsuz

Please register to see this content.

saol gardaş. usb dende bağlantı varmış. ondan öncede usb den sadece veri aktarımı v.s. olduğunu sandığım için wi fi adaptör aldım teknısadan asus marka 60 tl ye.  yani anlayacağın 60 tl boşa gitti.

asus marka iyidir,bence iyi marka ürün almışsın.

16 saat önce, abdulhey_ yazdı:

saol gardaş. usb dende bağlantı varmış. ondan öncede usb den sadece veri aktarımı v.s. olduğunu sandığım için wi fi adaptör aldım teknısadan asus marka 60 tl ye.  yani anlayacağın 60 tl boşa gitti.

asus marka iyidir,bence iyi marka ürün almışsın.

• Like 1

en iyi bağlantı usb den olduğundan wi fi adaptöründen değil usb den bağlayıp kullanıyorum telefonun internetini masaüstü bilgisayarımda. fakat şöyle bir durum var; her bağlanışımda yeni bir bağlantı oluşturuyor bağlantı 5-6-7-8-.. diye gidiyor ve bağlanıncaya kadarda 2  dakika falan geçiyor. ve o arada da sistem dosya ve sistem pencereleri çok yavaş açılıyor. bunları nasıl önleyebilirim? saolun.

GÜNCEL dir.

Edited by abdulhey_

23 saat önce, abdulhey_ yazdı:

en iyi bağlantı usb den olduğundan wi fi adaptöründen değil usb den bağlayıp kullanıyorum telefonun internetini masaüstü bilgisayarımda. fakat şöyle bir durum var; her bağlanışımda yeni bir bağlantı oluşturuyor bağlantı 5-6-7-8-.. diye gidiyor ve bağlanıncaya kadarda 2  dakika falan geçiyor. ve o arada da sistem dosya ve sistem pencereleri çok yavaş açılıyor. bunları nasıl önleyebilirim? saolun.

GÜNCEL dir.

bence üründen memnun değilsen ürünü sat yerine usb adaptörü al

43 dakika önce, uzaklardan61 yazdı:

bence üründen memnun değilsen ürünü sat yerine usb adaptörü al

: ) kardeşim zaten usb den bağlanıyorum. usb wi fi adaptör aldım işte zaten ama en iyi bağlantı şekli usb olduğunu düşündüğümden telefonun kendinde bulunan usb internet bağlantısını kullanıyorum. usb wi fi adaptör aldım onda sorun yok. onunlada bağlanabiliyorum ama direkt usb den bağlanınca bir yandanda şarj oluyor mesela avantaj olarak..