Jump to content

Steam Age Of Empires 2 Hd Açılmıyor

ahmetbayram5
 Share

Recommended Posts

son 3 gündür steam'de age of empires 2 hd açılmıyor.güncellemeleri tamam.sildim yeniden yükledim gene olmadı.windows 7 32 bit professional kullanıyordum xp'ye döndüm gene olmadı.tekrar windows 7 yükledim gene olmadı.bütün sürücüler güncel. steam'deki diğer oyunlarım cs strike,cs go açılıyor ama sadece age of açılmıyor.3 gündür denemediğim şey kalmadı.çakıştığı program falan vardır diye format attım,masaüstüne gelince steam dışında hiçbir şey yüklemedim gene olmadı.lütfen biri yardım etsin.teamviewer ile bağlanıp yardımcı olursanız çok mutlu olurum.cevaplarınızı bekliyorum

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• By eXtrmE_sPoRtS
      Aralarında benim de bulunduğum Türkçe Yama Çıktı;
      %100 Shadow of the Tomb Raider Türkçe Yama
    • By NoobAccountant
      Steam Temaları Nasıl Değiştirilir? http://steam.gamebanana.com/guis   Yukarıda verdiğim linki ziyaret ederk bir çok steam temasına ulaşabilirsiniz. Bu temalar ücretsiz indirilebilir. İndirme işlemleri için videoyu izleyebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey siteden tema indirip tema içeriklerini steam klasöründeki skin klasörüne taşımak. Sonrasında steam üzerinden tema seçim işlemini yaparak temanızı aktif edebilrisiniz.   [media]https://www.youtube.com/watch?v=iQYW-XRP7VY[/media]
    • By NoobAccountant
      Steam Kullanıcı Adı Nasıl Değiştirilir?   Steam kullanıcı adı sizlerin oyunlarınızda kullandığınız isimlerdir. Hesaı ID ismi asla değiştirilemez. Lütfen eğitimimizi izlerken anlatımlara dikkat edin. Bu işlemi yapman için ayarlar kısmında arkadaşlar sekmesinde yer alan kullanıcı adı kısmını değiştirmeniz yeterli olacaktır.   [media]https://www.youtube.com/watch?v=R6VMYgWKops[/media]
    • By desperadoyk
      Arkadaşlar selamün aleyküm. Battlefield oyuncusu olarak codu denemek istedim fakat oyundan sıkıldım araç vb. olmamasından dolayı ve elimdeki CoD Black Ops 2 Deluxe Edition sürümünü steam hesabımla birlikte satmak istiyorum. Herhangi bir fiyat belirlemedim ama almak isteyen arkadaşla ortak bir yol bulabilieceğimize eminim. Bunu satıp Crysis 3 almayı düşünüyorum. younu buradan inceleyebilirisniz.

http://www.playstore.com/#!/oyun/call-of-duty-black-ops-2-digital-deluxe-edition

İçerisinde Cod World at War'da bulunmaktadır oynamadım bile daha :D. Hesap içerisinde 10 adette dota davetiyesi bulunmakta. Almak isteyen arkadaşlar özelden mesaj atarsa ortak bir fiyatta anlaşabileceğimizi düşünüyorum. Prestij da 50 levelde bulunmakta proilim.

DIGITAL DELUXE EDITION İÇERİĞİ
      Nuketown Zombies Bonus Map - 1960'ların bu sevimli nükleer kasabasında, zombi gruplarıyla savaşın.
      Nuketown 2025 Bonus Map - Hayranların en sevdiği haritada göğüs göğüse yaşanan kaosu, 1960'lardaki "geleceğin model evi" vizyonuyla yeniden tasvirini yaşayın.
      Silah Kamuflajı - Özel çoklu oyuncu silah skin'leriyle stilinizi öne çıkarın.
      (2) Oyuncu Kartı Arkaplanları - Nuketown 2025 ve Zombies'ten esinlenen iki özel oyuncu kartı arkaplanıyla killcam'leri hareketlendirin.
      Resmi Call of Duty: Black Ops II Soundtrack Albümü - Jack Wall'ın destansı oyun içi kayıtlarının dijital kopyası ve Trent Reznor'dan Theme
      Call of Duty®: World at War İndirme Bileti - 2. Dünya Savaşı Pasifik ve Avrupa savaşlarını konu alan hikayesiyle Treyarch'ın klasiğinin bonus dijital kopyası.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...