Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Zenmate De Dahil Birçok Vpn Sağlayıcısı Engellendi!

_ULTIMATE_
 Share

Recommended Posts

Project, VPN Master, Hotspot Shield VPN, Psiphon, Zenmate VPN, TunnelBear, Zero VPN, VyprVPN, Private Internet Access VPN, Espress VPN, IPVanish VPN

Bunların  BTK tarafından yasaklandığı haberleri var. Şu anda Zenmate ve Hotspot Shield kullanılamıyor. Hatta web sitelerine dahi erişim yok.

Kaynak:

http://pchocasi.com.tr/son-care-zenmate-vpnde-turkiyede-engellendi

http://www.abchaber.com/bilim-ve-teknoloji/vpn-yasaklandi-mi-neden-engellenen-vpn-servisleri-h2677.html

Edited by _ULTIMATE_

14 dakika önce, _ULTIMATE_ yazdı:

Project, VPN Master, Hotspot Shield VPN, Psiphon, Zenmate VPN, TunnelBear, Zero VPN, VyprVPN, Private Internet Access VPN, Espress VPN, IPVanish VPN

Bunların  BTK tarafından yasaklandığı haberleri var. Şu anda Zenmate ve Hotspot Shield kullanılamıyor. Hatta web sitelerine dahi erişim yok.

Kaynak:

Please register to see this content.

opera vpn  de çalışmıyor, ihtiyaç duyan olursa cyberghost çalışıyor

23 dakika önce, oguzhan43 yazdı:

opera da vpn i aktif edince ben hiçbir yere giremiyorum, ttnet abonesi misiniz

Bende opera kullanıyorum vpn açınca heryere rahatlıkla giriyor hatta normalden çok daha hızlı bir şekilde giriyor opera kanada merkezli surfeasy vpn kullanıyor engellenenler içinde olmadığı için rahatlıkla kullanılabiliyor güncel opera sürümü kullanın

burdan son sürümü kurabilirsiniz autoupdate yazmayanlardan indirecekseniz 32 bit sistem kullanıyorsanız x64 yazmayanı 64 bit kullanıyorsanızda x64 yazanı indireceksiniz

• Like 1

26 dakika önce, RaZoRWounD yazdı:

Bende opera kullanıyorum vpn açınca heryere rahatlıkla giriyor hatta normalden çok daha hızlı bir şekilde giriyor opera kanada merkezli surfeasy vpn kullanıyor engellenenler içinde olmadığı için rahatlıkla kullanılabiliyor güncel opera sürümü kullanın

burdan son sürümü kurabilirsiniz autoupdate yazmayanlardan indirecekseniz 32 bit sistem kullanıyorsanız x64 yazmayanı 64 bit kullanıyorsanızda x64 yazanı indireceksiniz

bendeki de son sürüm benim kis 2017 engelliyormuş hallettim reklam engelleyici ayarını kapatınca çalışmaya başladı

Ben normalde hotspot shield elite kullanıyordum ama 6 cı sürüme güncellendikten sonra elite olmuyordu burda gördüm operada ücretsiz vpn olduğunu hemen yükledim gerçektende süper oldu artık harici uygulamalara ihtiyacım kalmadı :rolleyes:

17 dakika önce, forjest yazdı:

+  | 
Alternatifler:  | | |  

Android: PsiphonVPN (SadeceVPN) |

(Googleplaystore)

Üstteki uygulamalar sorunsuz çalışıyor işe yarayanı çekebilirsiniz esenlikle kalınız. :)

Merhaba hocam :)

Yukarıdada belirtildi hem cep telefonu için hemde bilgisayar için opera vpn sorunsuz çalışıyor. Cep telefonunda opera vpn her tarayıcı için uygun ve sorunsuz çalışıyor. Bilgisayarda ise sadece opera kurarak vpn sini açıp sorunsuz kullanabiliyoruz.

• 2 hafta sonra ...