Jump to content

Windows 7 Sp1 Ultimate X86 Aralık 2016+ Office 2007 Ocak 2017+ Program

eletomani
 Share

Recommended Posts

katılımsız hiçbir programı önermem! Winrar'dan stup'ı çıkarıp, kurarım programı. Katılımsızların çoğu başka bilgisayarda kurulup, kopyası alınmış programlar. Mis gibi orjinal setup'ı varken, bu hazırcılık nedir? :)

Sanal makineye mi kurmaya çalışıyorsun?

• Like 1

O, iso ile 14 Aralık 2016 itibaren format atıyorum.  Hiçbir sorunla karşılaşmadım. Aynı isoyu burada Aralık ayı içinde verdim. O kadar indirme oldu. Kimsden şikayet gelmedi. Aynı link aynı winrar.

Sorun ne ? Yardımcı olayım.

indirdim ve kurulum yaptım 0 hata eline ve klavyene sağlık dünden buyana kullanıyorum harika çalışıyor,o verdiniz programların hepsini kurdum memnun kaldım devamını dilerim

Edited by hayredin
  • Like 1

17 saat önce, şrarskoz yazdı:

test ettim sıkıntı yok ama şimdi 64 de indire bilirsem 2 sini usb ye atıp  yükleme yapacagım ama 2 sini nasıl yükleyecem nufus ile 

teşekkür edrim emeginize saglık

İkisini yazdırman senin için zor olur. Ayrı ayrı USB'ye yazdır! Galiba biraz acemelik var. :) Şöyle yapalım ; Sen verdiğim sistemlerden birini kur! Bilgisayarın hangisine uyarsa. Teamviewer kur , ID ve şifresini bana özel mesaj ile ver! Müsait bir zamanda sana güzel bir sistem yapalım. :)

NOT : Zamanı önceden kararlaştıralım.

17 saat önce, xanadu73 yazdı:

Emeğine sağlık teşekkürler,

İnsanlığınız için ben size teşekkür ederim.

O kadar kişi indirdi. 2 Kişi teşekkür etti. 4 Beğenme var. Bir tanesi Motun. İndirdiğini sanmıyorum. O, nezaket gösterdi. Sistemi kuranlar hiçbir yorum yazmıyor. Bende: " Olmamış galiba " derim. Bir daha da hiçbir çalışmayı paylaşmam! Bu ay için güncelleştirmelerin gelmesinden sonra Windows 10 Home-Pro 1607  x86-x64  Ocak 2017 ve Office Professional Plus 2016 VL X86-64 Ocak 2017 paylaşacaktım. Şevkim ve Şevket'im kırıldı.

• Editor
22 dakika önce, eletomani yazdı:

İnsanlığınız için ben size teşekkür ederim.

O kadar kişi indirdi. 2 Kişi teşekkür etti. 4 Beğenme var. Bir tanesi Motun. İndirdiğini sanmıyorum. O, nezaket gösterdi. Sistemi kuranlar hiçbir yorum yazmıyor. Bende: " Olmamış galiba " derim. Bir daha da hiçbir çalışmayı paylaşmam! Bu ay için güncelleştirmelerin gelmesinden sonra Windows 10 Home-Pro 1607  x86-x64  Ocak 2017 ve Office Professional Plus 2016 VL X86-64 Ocak 2017 paylaşacaktım. Şevkim ve Şevket'im kırıldı.

dur bu iyi günlerin, küfür etmedilerse devam paylaşıma, sorun yok.

• Like 2

Küfür mü? Öyle edebeiyatı  geniş biri varsa, deneyecek. Sonra kendime özel küfür repertuarımı hediye ederim.

Buraya kadar üstad! Bundan sonra hiçbir şey paylaşmam! Senin de yedek HDD kalfan tarafından çalınırsa, senin için ne lazımsa yükler, veririm. Birde Özkan Öğretmenimin okulu için ne gerekirse yükler, veririm.

Bir saat önce, xanadu73 yazdı:

Rica ederm dostum;  Yalnız güncelleştirmelere Internet Explorer 11 dahil mi?

Dahil. Son sistem. 14 Aralık 2016 tarihi itibari ile gerekli güncellemeler eklenmiştir. Windows uptade aracılığı ile sadece iki güncelleme alacaksınız. Winrarın içinde tüm kurulum yazıyor. Gereksiz güncellemeler ne zaman çıkarsa, çıksın gizleyin! Gereksiz güncellemeler listesini kaybetmeyin!

Not: Yarın Ocak 2017 güncellemeleri gelecek. Onları da alırsınız.

" Verdiğiniz dosyayı indirdim ve de kurdum . Şimdiye kadar kurduğum en stabil çalışan windovs 7  bu oldu  0 hata . Emeğine sağlık ve çok teşekkür eder çalışmalarınızda başarılar dilerim . Sevgiler ve Saygılar " 

6 saat önce, deli yazdı:

" Verdiğiniz dosyayı indirdim ve de kurdum . Şimdiye kadar kurduğum en stabil çalışan windovs 7  bu oldu  0 hata . Emeğine sağlık ve çok teşekkür eder çalışmalarınızda başarılar dilerim . Sevgiler ve Saygılar " 

Güle güle kullanın!