Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

C Media Player V.2.1.0 | Profesyonel Ortam Oynatıcısı

cmediaplayer
 Share

Recommended Posts

RaZoRWounD, 09.11.2017 - 10:31 yazdı:

@cmediaplayer Yazılımınızla ilgili bazı sıkıntılar başgösterdi 1709 win 10 sürümüyle itibariyle yazılımda arkaplanda ram kullanan bazı programlar açık olduğu zaman oyun/tarayıcılar vs videoda anlık kasmalar zaman zamanda uzun süren kasmalar baş gösteriyor ses düz gelsede görüntüde yavaş çekim gibi oluyor zamanla düzeliyor fakat her seferinde olamsı can sıkmaya başladı win 10 kaynaklıdır diye düşündüm vlc kurdum onda hiçbir sorun olmuyor yazılım optimizasyonundamı sıkıntı var yoksa c media player 1709 sürümüne karşı uyumsuzlukmu gösteriyor bide şey var şu ses ayarını vlcdeki gibi %200 yapma şeyi gelmesi mümkün acaba? Sorularımı hızla ve anlayışla cevaplayacağınızı biliyorum.İyi çalışmalar.

Kendi problemimin ana kaynağını buldum ram yetersiz kalıyormuş bu kanıyada bazı testler yaparak vardım.Microsoft 1709 Sürümüyle beraber RAM kullanımını arttırmış işlem hızını arttırmak / sistemi daha akıcı ve işlevsel hale getirmek , işlemciye binen aşırı yükü azaltıp kasmayı en aza indirmek için böyle bir mekanizma geliştirmiş.Bu mekanizmayıda 1709 sürümüne entegre etmiş fakat bu mekanizma ram yetersiz olduğunda bu sorunlara yol açıyormuş.Bugün benzer testi güncel vlc playerdede yaptım aynısı oldu muhtemelen şuan kullandığım laptopta ram yetersiz kalıyor lakin bütçem olmadığı için rami yükseltemiyorum şuanlık yapılacak en mantıklı şey arkaplanda işlem olmadan video izlemek olacaktır.Rami yükseltene kadar bu şekilde idare edeceğiz.Win 7ye dönün diyenler olacaktır lakin win 7ye şu saatten sonra geri dönme şansım yok tüm yazılımları / driverleri / kısacası herşeyi ona göre ayarladım, yedeklerimde ona odaklı win 7 ye dönmek akıl kâr'ı değil bu saatten sonra. Win 10 bu sıkıntı dışında hatasız kullanabiliyorum oyunlarda ciddi fps artışları görmekteyim her nekadar win7den 2 kat daha fazla işlem çalıştırsada win7den daha hızlı ve stabil geldiği için kullanmaya devam etmek zorundayım.Sevgiler.

• Like 1

• 1 ay sonra...

Merhaba değerli C Media Player kullanıcıları, C Media Player v.1.7.3.0 bazı düzeltmeler ve performans iyileştirmeleriyle şimdi indirebilir! Son sürüme uygulama içerisinden güncellemeleri kontrol ederek veya web sitemizi kullanarak güncelleyebilirsiniz.

Web sitemiz: www.cmediaplayer.com

Sürüm notları: 

İndirme bağlantıları:

Dropbox:
x86 :
x64 :

Google Drive:
x86 :
x64 :

Box.com:
x86 :
x64 :

Please register to see this content.

Checksum değerleri:

sha256 (x86): DC4F6222DAA167075B5E184424FA5ED7E64F88AC2B4CAF78624FCEF2FADB52BE
sha256 (x64): 0A95D0BEAFDA163F638EA54969215C3334E781F222F7F1CC0D0ED42AE516C61C

Herhangi bir sorunuz olursa, bize yazmaktan çekinmeyin!

C Media Player Geliştirici Ekibi

[email protected]

• Like 3

• TornadoEffect changed the title to C Media Player v.1.7.3.0 | Profesyonel Ortam Oynatıcısı
  • 4 ay sonra...

Merhaba değerli C Media Player kullanıcıları, C Media Player v.1.8.0 şimdi kullanılabilir. Bu sürümde bir çok özellik, iyileştirme ve düzeltme var. (Hariç tutulanlar listesi, ses floating desteği, oynatımdan sonra yapılacak eylemler, altyazı senkronizasyonu, YouTube gelişmeleri vb.) Yeni sürüme uygulama içerisinden güncellemeleri kontrol ederek veya web sitemiz üzerinden güncelleyebilirsiniz.

MehmetYildiz, 16.10.2017 - 10:37 yazdı:

Merhaba. Altyazı senkronizasyon için ayar mevcut değil mi yoksa ben mi bulamadım? Mesela altyazıyı 5 saniye geri almak istiyorum ama böyle bir ayar göremedim :)

Diğer bir husus video oynatılırken fare ile çift tık yapınca tam ekran moduna geçiyor ve tekrar çift tık yapınca ekran küçülüyor ama herhangi bir video oynatılmıyorken bu işe yaramıyor. Filmi tam ekranda izlerken film tamamen bitip C Media Player logosu gelince çift tık ile ekranı küçültemiyorum illa sağ alttaki ekranı küçültme butonundan yapıyorum :D

Merhaba @MehmetYildiz, bahsetmiş olduğunuz altyazı senkronizasyonu bu sürümle birlikte yerini aldı. Altyazı senkronizasyonu için klavye kısayol tuşlarını (varsayılan olarak "g" ve "h") kullanabilirsiniz. Ya da dilerseniz bu tuşları değiştirebilirsiniz. Ancak önceki bir sürümden güncelleme yaptıysanız bu tuşları kendiniz yapılandırmanız gerekmekte. İlginiz için çok teşekkürler :)

İndirme Bağlantıları:

Dropbox:
x86 :
x64 :

Google Drive:
x86 :
x64 :

Box.com:
x86 :
x64 :

sha256 (x86): 516F9D002E01E07490D61ED64FF65A78FB53605850CE4F4265DB804A608A2EBB
sha256 (x64): 7658A29DC1624A536B7362837EEC92FDFEFCE756C1BC5D339698FD5C185E4D46

Sürüm notları: 

Bir sorunuz veya görüşünüz olursa, bize yazmaktan çekinmeyin!

[email protected]

• Like 4
  • Thanks 1

34ero, 4 saat önce yazdı:

portable varmı?

Merhaba @34ero, şuan için portable sürümü yok ancak bunu ilerleyen versiyonlar için düşünebiliriz. Daha önce de bahsettiğimiz üzere C Media Player kurulum dosyalarını herhangi bir ortama kopyalayarak da çalıştırabilirsiniz. Herhangi bir kurulum veya bileşene ihtiyacınız yok. İlginiz için çok teşekkürler.

kilicmuhsin, 2 saat önce yazdı:

Işık Parlaklık oranlarını artırma eksiltme ayarları da koyarsanız çok güzel olur

Merhaba @kilicmuhsin, parlaklık ve kontrast gibi ayarları en kısa zamanda v.1.8.x sürümü içerisinde eklemeyi düşünüyoruz. İlginiz için çok teşekkürler.

Ayrıca son olarak bugün bulduğumuz küçük bir sorunu düzelttik ve yeni bir ara güncelleme ile bu sorunu gidermiş olacağız :) Belki yeni gelecek güncelleme ile belirttiğimiz parlaklık ve kontrast ayarlarını da ekleyebiliriz.

[email protected]

• Like 1
  • Thanks 1

• TornadoEffect changed the title to C Media Player v.1.8.0 | Profesyonel Ortam Oynatıcısı

Şu benim öncelerde bahsettiğim ram yetersizliğinden düşündüğüm kasılma takılma sorunu bu sürümle çözülmüş şunu anladımki sorun benden değil programdan kaynaklıymış :) Uzun süre sonra dönmenize sevindim.Ses yüksekliğini normalin üstüne çıkarma şansımız varmı vlc playerdeki gibi 200 yapmak gibi :) bazı videoların sesi kısık olduğundan normalin üstüne çıkınca daha rahat dinlenebiliyor bu özellik eklenirse çok iyi olacağını düşünüyorum iyi çalışmalar.

• Like 1

RaZoRWounD, Bir saat önce yazdı:

Şu benim öncelerde bahsettiğim ram yetersizliğinden düşündüğüm kasılma takılma sorunu bu sürümle çözülmüş şunu anladımki sorun benden değil programdan kaynaklıymış :) Uzun süre sonra dönmenize sevindim.Ses yüksekliğini normalin üstüne çıkarma şansımız varmı vlc playerdeki gibi 200 yapmak gibi :) bazı videoların sesi kısık olduğundan normalin üstüne çıkınca daha rahat dinlenebiliyor bu özellik eklenirse çok iyi olacağını düşünüyorum iyi çalışmalar.

Merhaba @RaZoRWounD, yorumunuz için teşekkürler. Evet uygulama geliştiricimiz askerlik dönüşü işe koyuldu ve güncellemeyi yayınlayabildik. Bahsettiğiniz ses düzeyi ile ilgili çalışmalarımız olacak. Beklemede kalın :)

Yorumunuz ve ilginiz için çok teşekkürler

[email protected]

• Like 1

• 2 hafta sonra ...

Merhaba değerli C Media Player kullanıcıları, v.1.8.5 şimdi önemli düzeltmeler ve iyileştirmeler ile kullanılabilir. Uygulama içerisinden güncellemeleri kontrol ederek veya web sitemizi kullanarak güncelleyebilirsiniz.

kilicmuhsin, 15.05.2018 - 21:05 yazdı:

Işık Parlaklık oranlarını artırma eksiltme ayarları da koyarsanız çok güzel olur

Merhaba @kilicmuhsin, bahsetmiş olduğunuz özellik bu sürümde eklendi. İlginiz için teşekkürler :)

İndirme bağlantıları:

Dropbox:
x86 :
x64 :

Google Drive:
x86 :
x64 :

Box.com:
x86 :
x64 :

sha256 (x86): 93BB3EE6CB627EF7B735B386609DC3FB49C00248B8B9CD72A92F90CB6D8CF989
sha256 (x64): 3FFEAEE4844B98B2A7E9E44926A8134F4BAEF84910A1E3019A9324F2B54915D3

[email protected]

• Like 2

İndirdim denedim emeği geçenlere teşekkürler.Performans (Açılış,Cpu,Ram kullanımı açısından ) birçok rakibinden daha iyi.

Naçizane bir istektede ben bulunayım.Rakiplerinin bazılarında olduğu gibi ikonların üzerinde hangi format olduğunu gösteren ibareler olsa daha iyi olurdu.

Hiç olmazsa fare ile üzerine gidildiğinde gösterebilmeli hangi format olduğunu.Teşekkürler.

• Like 1

tayyar61, 27 dakika önce yazdı:

İndirdim denedim emeği geçenlere teşekkürler.Performans (Açılış,Cpu,Ram kullanımı açısından ) birçok rakibinden daha iyi.

Naçizane bir istektede ben bulunayım.Rakiplerinin bazılarında olduğu gibi ikonların üzerinde hangi format olduğunu gösteren ibareler olsa daha iyi olurdu.

Hiç olmazsa fare ile üzerine gidildiğinde gösterebilmeli hangi format olduğunu.Teşekkürler.

Merhaba @tayyar61, ilginiz için çok teşekkürler. İlerleyen sürümlerde özelleştirilebilir ikon desteği eklemeyi düşünüyoruz. Yalnız demek istediğinizi tam olarak anlayamadık. Lütfen biraz daha ayrıntılı ve mümkünse örnek gösterebilir misiniz?

Cevabınız için şimdiden teşekkürler :)

Ayrıca son sürümle birlikte eklenen altyazıların akıllı seçimi şuan için bazı durumlarda düzgün çalışmadığını tespit ettik. Bu sorunu düzeltip küçük bir düzeltme güncellemesi yayınlayacağız :)

[email protected]

• TornadoEffect changed the title to C Media Player v.1.8.5 | Profesyonel Ortam Oynatıcısı
cmediaplayer, 3 saat önce yazdı:

Merhaba @tayyar61, ilginiz için çok teşekkürler. İlerleyen sürümlerde özelleştirilebilir ikon desteği eklemeyi düşünüyoruz. Yalnız demek istediğinizi tam olarak anlayamadık. Lütfen biraz daha ayrıntılı ve mümkünse örnek gösterebilir misiniz?

Cevabınız için şimdiden teşekkürler :)

Ayrıca son sürümle birlikte eklenen altyazıların akıllı seçimi şuan için bazı durumlarda düzgün çalışmadığını tespit ettik. Bu sorunu düzeltip küçük bir düzeltme güncellemesi yayınlayacağız :)

[email protected]

Ayrıntılı ikon görünümüne örnek

Örnek 2

Fare ile medya üzerine gidince format hakkında bilgi vermesine örnek

C Media Player'da medya üzerine gidince görünen

Klasörde medya ikonlarının görünümü

Umarım yeterince anlatabilmişimdir,teşekkürler.

Edited by tayyar61
  • Like 1

tayyar61, 9 dakika önce yazdı:

Örnek 2

Cevabınız için çok teşekkürler. Evet bizde bunu kastediyorduk merak etmeyin kısa zaman içinde böyle bir özellik eklemeyi düşünüyoruz :)

İlginiz için çok teşekkürler!

[email protected]

kilicmuhsin, 2 saat önce yazdı:

Ustam ben ışık oranlarının artırılıp eksiltilmesiyle ilgili bir ayar bulamadım.Neresinde acaba

Kısaca menü altındaki "Görüntü->Efektler" öğesinden erişebilirsiniz. Ya da dilerseniz varsayılan klavye kısayolu (CTRL+E) kullanabilirsiniz. Ancak önceki bir sürümden yükseltme yaptıysanız bu klavye kısayolunu kendiniz atamanız gerekmektedir. (Ya da varsayılan klavye kısayoluna sıfırlayabilirsiniz.)

İlginiz için teşekkürler :)

[email protected]

Merhaba değerli C Media Player kullanıcıları, v.1.8.7 şimdi indirmeye hazır! Son sürüme uygulama içerisinden güncellemeleri kontrol ederek veya web sitemizi kullanarak güncelleyebilirsiniz.

tayyar61, 03.06.2018 - 01:55 yazdı:

Örnek 2

Merhaba @tayyar61, bahsetmiş olduğunuz ortam dosya türlerinin gösterilmesi bu sürümde geliştirildi. Ancak şuan için ikon paketi eklemedik ama ilerleyen versiyonlarda bunu da halledeceğiz. Ayrıca sürüm notları kısmında isminizden bahsettik umarız bir sakıncası yoktur :)

İlginiz için çok teşekkürler.

MehmetYildiz, 05.10.2017 - 22:43 yazdı:

Merhaba, uygulamada ufak tefek bir kaç hata mevcut :)

1. Uygulamada video oynatılıyor iken altyazı dosyasını sürükleyip oynatıcı üzerine bırakınca video oynatımı iptal edilip altyazı dosyası oynatılmaya çalışılıyor.

2. Aynı klasörde birden fazla altyazı dosyası olunca otomatik eklemeye en sondakinden başlıyor.

Mesela:

V3X4mv.jpg

Merhaba @MehmetYildiz, 2.maddede bahsettiğiniz altyazıların seçimi bu sürümde nihayet yerini aldı. Aslında bu özelliği v.1.8.5 sürümünde ekledik ama son anda farkettiğimiz bir sorun bu özelliğin düzgün çalışmasını engelliyordu ve bu sorunu düzelttik. C Media Player artık eklenen altyazılar içerisinde size en uygun olanı seçecektir. Hatta bu özelliği daha da geliştirmek isterseniz altyazı ayarları kısmında tercih edilen altyazı dili kutucuğuna dil kodlarını girebilirsiniz. (Örneğin Türkçe için "tur" değeri girebilirsiniz. Ya da İngilizce için "eng" ya da birden fazla "tur,eng,jpn" vb...). Böylece C Media Player eklenen altyazılar içerisinde belirttiğiniz dil veya diller sırasına göre önem verecektir.

İlginiz için çok teşekkürler :)

İndirme bağlantıları

Dropbox:
x86 :
x64 :

Google Drive:
x86 :
x64 :

Box.com:
x86 :
x64 :

sha256 (x86): 923D1774E08D888E0D8A8E28FCBCC6D5E7B4EC0DF2648B156A79C69961137939
sha256 (x64): F4BF51E8B0D1F9B7AABDF311605390D84EAD9991134C041F0825ED441AD93939

Sürüm notları: 

[email protected]

• Like 2

• TornadoEffect changed the title to C Media Player v.1.8.7 | Profesyonel Ortam Oynatıcısı
cmediaplayer, 06.06.2018 - 17:06 yazdı:

Merhaba değerli C Media Player kullanıcıları, v.1.8.7 şimdi indirmeye hazır! Son sürüme uygulama içerisinden güncellemeleri kontrol ederek veya web sitemizi kullanarak güncelleyebilirsiniz.

Merhaba @tayyar61, bahsetmiş olduğunuz ortam dosya türlerinin gösterilmesi bu sürümde geliştirildi. Ancak şuan için ikon paketi eklemedik ama ilerleyen versiyonlarda bunu da halledeceğiz. Ayrıca sürüm notları kısmında isminizden bahsettik umarız bir sakıncası yoktur :)

İlginiz için çok teşekkürler.

Merhaba @MehmetYildiz, 2.maddede bahsettiğiniz altyazıların seçimi bu sürümde nihayet yerini aldı. Aslında bu özelliği v.1.8.5 sürümünde ekledik ama son anda farkettiğimiz bir sorun bu özelliğin düzgün çalışmasını engelliyordu ve bu sorunu düzelttik. C Media Player artık eklenen altyazılar içerisinde size en uygun olanı seçecektir. Hatta bu özelliği daha da geliştirmek isterseniz altyazı ayarları kısmında tercih edilen altyazı dili kutucuğuna dil kodlarını girebilirsiniz. (Örneğin Türkçe için "tur" değeri girebilirsiniz. Ya da İngilizce için "eng" ya da birden fazla "tur,eng,jpn" vb...). Böylece C Media Player eklenen altyazılar içerisinde belirttiğiniz dil veya diller sırasına göre önem verecektir.

İndirme bağlantıları

Dropbox:
x86 :
x64 :

Google Drive:
x86 :
x64 :

Box.com:
x86 :
x64 :

sha256 (x86): 923D1774E08D888E0D8A8E28FCBCC6D5E7B4EC0DF2648B156A79C69961137939
sha256 (x64): F4BF51E8B0D1F9B7AABDF311605390D84EAD9991134C041F0825ED441AD93939

Sürüm notları: 

[email protected]

Merhaba. Maalesef sorun devam etmekte :(

Akıllı tarama'da sadece 1. altyazı dosyası seçiliyor.

Herhangi bir altyazı dosyası seçeneğinde ise sonuncu altyazı seçiliyor.

DDlJQz.jpg

Edited by MehmetYildiz
Görüntü ekleme.
  • Like 1

MehmetYildiz, 12 dakika önce yazdı:

Merhaba. Maalesef sorun devam etmekte :(

Akıllı tarama'da sadece 1. altyazı dosyası seçiliyor.

Herhangi bir altyazı dosyası seçeneğinde ise sonuncu altyazı seçiliyor.

Merhaba, oynattığınız ortam dosyası ile altyazı dosyalarının isimleri birbirinden bağımsız haliyle C Media Player'ın size en uygun altyazı dosyası seçiminde yardım edememesi normal. Örnek olarak Friends.s01e23.mkv olarak oynatmak istediğiniz dosya olsun. Altyazı dosyaları Friendsxxx şeklinde olursa daha uygun seçim olacaktır. Ama yazdığımız gibi Ortam dosyası ismi altyazı dosyaları ile aynı isim türevlerini içermiyor.

[email protected]

Örnek olarak bu resme bakabilirsiniz. Daha önce bahsettiğimiz üzere dil kodları da uygulayabilirsiniz. Ancak bunlar altyazı dosya ismine göre baz alınacaktır.

[email protected]

cmediaplayer, 09.06.2018 - 03:17 yazdı:

Merhaba, oynattığınız ortam dosyası ile altyazı dosyalarının isimleri birbirinden bağımsız haliyle C Media Player'ın size en uygun altyazı dosyası seçiminde yardım edememesi normal. Örnek olarak Friends.s01e23.mkv olarak oynatmak istediğiniz dosya olsun. Altyazı dosyaları Friendsxxx şeklinde olursa daha uygun seçim olacaktır. Ama yazdığımız gibi Ortam dosyası ismi altyazı dosyaları ile aynı isim türevlerini içermiyor.

[email protected]

Örnek olarak bu resme bakabilirsiniz. Daha önce bahsettiğimiz üzere dil kodları da uygulayabilirsiniz. Ancak bunlar altyazı dosya ismine göre baz alınacaktır.

[email protected]

Merhaba C Media Player Geliştirici Ekibi ? Altyazı dosyasının adı ile videonun adı aynı olunca sorun olmuyor zaten. (Ki bu durumda sorun oluyorsa büyük sıkıntı zaten ?)

Benim istediğim isimler aynı olmasa bile "Akıllı Arama" özelliğiyle ilgili altyazı dosyasını bulabilmesiydi. Adı üstünde akıllı arama ?

Dizileri sezon olarak, altyazılarını ise sezon paketi olarak indirdiğim için dosya isimleri aynı olmayabiliyor. KMPlayer bu işi sorunsuzca yapıyor.

Benim belirttiğim durum bir sorun değil sadece eklenmesini istediğim bir özellik. Olmuyorsa da canınız sağolsun :)

İyi bayramlar dilerim.

• Like 1

MehmetYildiz, 3 saat önce yazdı:

Merhaba C Media Player Geliştirici Ekibi ? Altyazı dosyasının adı ile videonun adı aynı olunca sorun olmuyor zaten. (Ki bu durumda sorun oluyorsa büyük sıkıntı zaten ?)

Benim istediğim isimler aynı olmasa bile "Akıllı Arama" özelliğiyle ilgili altyazı dosyasını bulabilmesiydi. Adı üstünde akıllı arama ?

Dizileri sezon olarak, altyazılarını ise sezon paketi olarak indirdiğim için dosya isimleri aynı olmayabiliyor. KMPlayer bu işi sorunsuzca yapıyor.

Benim belirttiğim durum bir sorun değil sadece eklenmesini istediğim bir özellik. Olmuyorsa da canınız sağolsun :)

İyi bayramlar dilerim.

Merhaba @MehmetYildiz, ilginiz ve cevabınız için teşekkürler. Altyazı ve ortam dosyasının aynı adı içerme zorunluluğu yok. Türevleri de olabilir. Bu konuda sıkıntı yok. Ancak tamamen bağımsız isimleri ayrıştırmak zor olacak. Bunun için bir çalışma yapılabilir. Son versiyonlarla birlikte sistem epey değişti. Altyazıları bulma ayarları altyazıların eklenmesi ile ilgili. Eklenen bütün altyazıların en son aşamasında bir algoritma uygulanarak size uygun olan altyazıyı seçecektir. Ayrıca yeni bir güncelleme üzerinde çalışıyoruz. Beklemede kalın...

Herkese iyi bayramlar :)

[email protected]

Edited by cmediaplayer
  • Like 1

cmediaplayer, 15.06.2018 - 19:51 yazdı:

Merhaba @MehmetYildiz, ilginiz ve cevabınız için teşekkürler. Altyazı ve ortam dosyasının aynı adı içerme zorunluluğu yok. Türevleri de olabilir. Bu konuda sıkıntı yok. Ancak tamamen bağımsız isimleri ayrıştırmak zor olacak. Bunun için bir çalışma yapılabilir. Son versiyonlarla birlikte sistem epey değişti. Altyazıları bulma ayarları altyazıların eklenmesi ile ilgili. Eklenen bütün altyazıların en son aşamasında bir algoritma uygulanarak size uygun olan altyazıyı seçecektir. Ayrıca yeni bir güncelleme üzerinde çalışıyoruz. Beklemede kalın...

Herkese iyi bayramlar :)

[email protected]

Beklemedeyiz :) Bu arada linux için bir çalışmanız olacak mı acaba? Yavaş yavaş windowstan kopup linuxa (Manjaro Deepin) geçmeye çalışıyorum :)

• Like 2

MehmetYildiz, 8 saat önce yazdı:

Beklemedeyiz :) Bu arada linux için bir çalışmanız olacak mı acaba? Yavaş yavaş windowstan kopup linuxa (Manjaro Deepin) geçmeye çalışıyorum :)

İlginiz için çok teşekkürler :) yakında yayınlanacak güncellemenin ardından geniş bir blog yazısı hazırlayacağız ve bu tür konularda olacak. Kısaca şöyle diyebiliriz; önceliğimiz Android olacak ve çalışmalar başladı diyebiliriz. Linux için daha önce bir kullanıcımız da bize e-posta aracılığıyla yazmıştı. Şuan için bir şey söylemek zor ama C Media Player neredeyse cross platform olarak geliştirildi. Elimizden geldiğince diğer platformlar için destek ekleyeceğiz...

[email protected]

• TornadoEffect changed the title to C Media Player v.1.9.15 | Profesyonel Ortam Oynatıcısı