Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

C Media Player V.2.1.0 | Profesyonel Ortam Oynatıcısı

cmediaplayer
 Share

Recommended Posts

kilicmuhsin, 18 saat önce yazdı:

Öncelikle ilginize çok teşekkür ederim.Ben Hint filmlerini seviyorum.Malumunuz Hint filmlerinin altyazısı pek çıkmaz.Yakın zamana kadar Subtitle Edit Programıyla altyazıları çeviriyordum bana yetiyordu.Artık bu programla çeviri yapılmıyor.Onun için bu imkandan bizi mahrum etmezssiniz diye temenni ediyorum

Lütfen bizimle [email protected] e-posta aracılığıyla bu konu hakkında daha detaylı olarak iletişime geçebilir misiniz? Beraber çalışarak bu tarz bir uygulama geliştirebiliriz. İlginiz için çok teşekkür ederiz.

Memoli, 6 saat önce yazdı:

@cmediaplayer  Teşekkürler. Çalışmalarınızı takdir ediyor ve takip ediyorum. Kolay gelsin.

@kilicmuhsin 

translatesubtitle.com da online olarak çeviri yapılabiliyormuş.

Kendim denemedim ama.

Eğer belirttiğiniz sitenin API (Application Programming Interface) desteği varsa, neden olmasın? Yoksa bile site incelenerek bir şeyler yapılabilir. (turkcealtyazi.org sitesi desteğini eklediğimiz gibi ;) ). İstedikten sonra herşey mümkün olabiliyor. İlginiz için çok teşekkür ederiz.

C Media Player Geliştirici Ekibi

[email protected]

• Like 1

• 2 hafta sonra ...

Merhaba değerli C Media Player kullanıcıları, yeni blog yazımız yayında! İncelemeyi ve beğenmeyi unutmayın :)

Herhangi bir görüşünüz ve sorunuz olursa bize yazmaktan çekinmeyin.

Blog yazısı: 

Please register to see this content.

[email protected]

Edited by cmediaplayer
  • Like 1

• 4 ay sonra...
34ero, 18.04.2019 - 07:21 yazdı:

Epeydir ses soluk yok

yeni bir gelişme varmı ?

Merhaba @34ero, yeni bir versiyon üzerinde çalışmalarımız devam ediyor(muhtemelen versiyon 2 olacak). Yeni versiyon ile birlikte yeni özellikler, performans iyileştirmeleri ve önemli sorunların giderimi olacak. En kısa zamanda tekrar buluşmak dileğiyle çünkü bizde sizleri özledik :)

İlginiz için teşekkür ederiz.

[email protected]

• Like 3

• 5 ay sonra...
Uzun zamandır sessiz olduğumuzu biliyoruz, çünkü harika özellikler ve iyileştirmeler içeren versiyon 2 adlı büyük bir güncelleme üzerinde çalışıyorduk. Yeni güncelleme çok yakında geliyor! Takipte Kalın! İşte C Media Player 'ın son versiyonuna ait yeni bir ekran görüntüsü:

Herhangi bir görüşünüz olursa bize yazmaktan çekinmeyin!
  • Like 2

• 2 hafta sonra ...

C Media Player v.2.0.0 harika özellikler ve iyileştirmeler ile indirmeye hazır! Yenilenen arayüz, ortam içi arama esnasında önizleme penceresi ve daha fazlası için yeni sürüme uygulama içerisinden güncellemeleri kontrol ederek veya web sitemizi kullanarak güncelleyebilirsiniz.

İndirme Bağlantıları:

Dropbox:
x86 :
x64 :

Google Drive:
x86 :
x64 :

Portable (Dropbox):
x86:
x64:

sha256 (x86): CEC2501B94299EC0DC42B7D392F55DD76CAA6DF684C66F49FB5E276E8295FF6A
sha256 (x64): B700A341B7756BB2E5CC4AFFCAEB0A7D3C0FF8D62520B2C7F467E56D6E78C175

Herhangi bir sorunuz veya görüşünüz olursa bize yazmaktan çekinmeyin!

[email protected]

• Like 1
  • Thanks 1

Tekind@r, 03.10.2017 - 22:47 yazdı:

Merhaba  bence kayıt özelligide eklense iyyi olur ..

Merhaba @Tekind@r, Yeni sürümle birlikte kayıt özelliği eklenmiştir. Dilerseniz kısayol tuşu olan CTRL+R , Oynatım menüsü altından veya oynatım çubuğu üzerindeki kayıt tuşuna basarak geçerli oynatılan ortamı kayıt edebilirsiniz.

İlginiz için teşekkür ederiz.

MehmetYildiz, 05.10.2017 - 22:43 yazdı:

Merhaba, uygulamada ufak tefek bir kaç hata mevcut :)

1. Uygulamada video oynatılıyor iken altyazı dosyasını sürükleyip oynatıcı üzerine bırakınca video oynatımı iptal edilip altyazı dosyası oynatılmaya çalışılıyor.

2. Aynı klasörde birden fazla altyazı dosyası olunca otomatik eklemeye en sondakinden başlıyor.

Mesela:

V3X4mv.jpg

Merhaba @MehmetYildiz, yeni sürümle birlikte altyazı bulma ve ekleme işlemleri tamamen yenilenmiş ve önemli performans iyileştirmeleri yapılmıştır. Test ederek bize sonucu bildirirseniz seviniriz.

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

oktay2023, 04.08.2018 - 21:22 yazdı:

Sevgili C Media Player geliştiricisi arkadaşlar Youtube da izlediğimiz klipleri bilgisayara kaydedebilmek için bir ayar eklemeniz mümkün mü? Mümkünse yapabilir misiniz? İlginize şimdiden Teşekkür ederim...

Merhaba @oktay2023, aslında yeni sürümle böyle bir özellik eklemeyi düşünüyorduk ancak işin yasal boyutu tam olarak ne olduğunu bilmediğimiz için şuan için ekleyemedik. Eğer yine de izlediğiniz videoları kaydetmek isterseniz YouTube videosu oynatılırken ortam bilgisi menüsüne giriş yapın. Açılan pencerede altta konum adı altında bir alan göreceksiniz. Burada çözümlenmiş YouTube URL adresini göreceksiniz. Bu URL adresini kopyalayıp herhangi bir indirme uygulamasına veya web tarayıcısına yapıştırıp indirebilirsiniz.

Öneriniz için teşekkür ederiz.

oktay2023, 06.08.2017 - 21:57 yazdı:

Sevgili @cmediaplayer  geliştiricisi arkadaşlar şu özelliklerinde c media player a eklenmesinin yararlı olacağı kanısındayım.

1- Oynatıcı ekranına "tek tıklama" ile durdur/oynat özelliği,

2- Kaydırma çubuğunda  işaretlenen süredeki film karesinin gösterilmesi.

Çalışmalarınız da başarılar dilerim. Esen kalınız....

Merhaba @oktay2023, yeni sürümle birlikte arama çubuğu üzerinde gezinirken önizleme penceresi özelliği eklenmiştir. Bu özellik varsayılan olarak etkin gelmektedir. Dilerseniz bu özelliği devredışı bırakabilirsiniz.

Önerileriniz için teşekkür ederiz.

Bir sorunuz veya görüşünüz olursa bize yazmaktan çekinmeyin!

[email protected]

• Like 1
  • Thanks 1

MehmetYildiz, 36 dakika önce yazdı:

Video yükünü gpuya yükleme var mıydı? Media player classicte olduğu gibi.

Evet, görüntü ayarları kısmında donanım hızlandırmalı çözümleme özelliği varsayılan değer otomatik olarak gelmektedir. Bu C Media Player'ın sizler için en uygun donanım tabanlı çözümleme (eğer sisteminiz veya donanımınız destekliyorsa) yapacağı anlamına geliyor. Başka herhangi bir ayar vs. yapmanız gerek yoktur.

1829970611_Screenshot(12).png.27cf00f9625f742d3d61751e24ac2be0.png

[email protected]

• Like 1
  • Thanks 1

Merhaba değerli C Media Player kullanıcıları, son sürüme yükseltmeye önerdiğimiz, kullanıcı deneyimini geliştiren ve önemli bazı sorunları çözen yeni güncelleme C Media Player v.2.1.0 şimdi indirmeye hazır. Güncellemeleri elle kontrol ederek veya web sitemiz üzerinden en son sürüme güncelleyebilirsiniz.

Merhaba @SoNKraL_ @kilicmuhsin, bahsetmiş olduğunuz yeni güncellemeyi yükleyip kullanabilirsiniz :) İlginiz için çok teşekkür ederiz ?

İndirme bağlantıları:

Dropbox:
x86 :
x64 :

Google Drive:
x86 :
x64 :

Portable (Dropbox):
x86:
x64:

sha256 (x86): 8041655072568AAC9D32204F88ADF573B8AB8DC426A6ADB7AEC39819CF0912DF
sha256 (x64): B0E04B7B31D5B4222F2697A23F9000653122BB79846DDB8EFDF587C5FD7E5484

Bir sorunuz veya görüşünüz olursa bize yazmaktan çekinmeyin :)

[email protected]

• Like 2

cmediaplayer, 44 dakika önce yazdı:

Merhaba değerli C Media Player kullanıcıları, son sürüme yükseltmeye önerdiğimiz, kullanıcı deneyimini geliştiren ve önemli bazı sorunları çözen yeni güncelleme C Media Player v.2.1.0 şimdi indirmeye hazır. Güncellemeleri elle kontrol ederek veya web sitemiz üzerinden en son sürüme güncelleyebilirsiniz.

Merhaba @SoNKraL_ @kilicmuhsin, bahsetmiş olduğunuz yeni güncellemeyi yükleyip kullanabilirsiniz :) İlginiz için çok teşekkür ederiz ?

İndirme bağlantıları:

Dropbox:
x86 :
x64 :

Google Drive:
x86 :
x64 :

Portable (Dropbox):
x86:
x64:

sha256 (x86): 8041655072568AAC9D32204F88ADF573B8AB8DC426A6ADB7AEC39819CF0912DF
sha256 (x64): B0E04B7B31D5B4222F2697A23F9000653122BB79846DDB8EFDF587C5FD7E5484

Bir sorunuz veya görüşünüz olursa bize yazmaktan çekinmeyin :)

[email protected]

Nasıl başardınız bilmiyorum ama özelden size ilettiğim sorun tamamen çözülmüş çok mutlu oldum büyük boyutlu avi-mkv-ts dosyaları şak diye açıyor hiç bekletmiyor.Çok Teşekkürler iyi çalışmalar ❤️

• Like 1

cmediaplayer, çalışmanızı portable  olan son sürümünü indirdim. Bende şöyle bir duruma rastladım. Bir videoyu hem sizin oynatıcınızda ve hem de Daum Potplayer ile izledim. Sizin oynatıcınızda ses sonuna kadar açıldığında(200) seste çok cızırtı oluyor. Aynı videoyu Daum Potplayer ile izliyorum. Onda olmuyor. Videonun sesini tiz ses olarak veriyor. Kodek paketi kullanmıyorum. Windws Medya Player sistemde mevcut değil. Ona ait ses  ve video çözücü paketleri de  yok. Bilgilerinize. Saygılarımla

• Like 2

SoNKraL_, 28 dakika önce yazdı:

Nasıl başardınız bilmiyorum ama özelden size ilettiğim sorun tamamen çözülmüş çok mutlu oldum büyük boyutlu avi-mkv-ts dosyaları şak diye açıyor hiç bekletmiyor.Çok Teşekkürler iyi çalışmalar ❤️

Merhaba, @SoNKraL_, sorununuzun çözüldüğüne sevindik ? bize yazmaktan çekinmeyin ?

YAGMURADAM, 17 dakika önce yazdı:

cmediaplayer, çalışmanızı portable  olan son sürümünü indirdim. Bende şöyle bir duruma rastladım. Bir videoyu hem sizin oynatıcınızda ve hem de Daum Potplayer ile izledim. Sizin oynatıcınızda ses sonuna kadar açıldığında(200) seste çok cızırtı oluyor. Aynı videoyu Daum Potplayer ile izliyorum. Onda olmuyor. Videonun sesini tiz ses olarak veriyor. Kodek paketi kullanmıyorum. Windws Medya Player sistemde mevcut değil. Ona ait ses  ve video çözücü paketleri de  yok. Bilgilerinize. Saygılarımla

Merhaba @YAGMURADAM, bahsettiğiniz olayın nedeni 16 bit ses ile ilgili. 16 bit ses düzeyini iyileştirmede maalesef yetersiz kalıyor. 32 bit floating point ses, bu sorunu ortadan kaldırıyor. Bu özelliği etkinleştirmek için ses ayarı sayfasına giderek "Ses float desteğini etkinleştir" seçeneğini aktif edip kaydedebilirsiniz. Bu seçeneğin uygulamayı yeniden başlatma gerektirdiğini unutmayın. Ardından ses seviyesini 100% den fazla ayarlayabilirsiniz. Peki bu özellik neden varsayılan olarak aktif gelmiyor, çünkü halen çok eski sistemlerin ses kartları 32 bit float desteği sunmuyor. Bu günümüzde çok önemli değil ancak tedbir amaçlı bu özelliği aktif olarak vermiyoruz. Belki ilerleyen versiyonlar için bu özelliği otomatik olarak tasarlayabiliriz ki, önümüzdeki güncellemeler ile daha fazla ses seçenekleri eklemeyi de planlıyoruz. 

İlginiz ve geri bildiriminiz için çok teşekkür ederiz :)

[email protected]

Edited by cmediaplayer
  • Like 1

cmediaplayer, belirttiğiniz ayarı değiştirince sorun düzeldi ama yine ben de ilginç bir sorun var. Araçlar > Ayarlar Ses penceresini açınca pencere çok büyük açılıyor. Ve pencerenini alt kısmı görev çubuğunun altında kalıyor. Bu nedenle sağ alttaki Tamam İptal ve Uygula butonlarına tıklanamıyor. Ve pencere küçültülemiyor. Bende 17.3 ekran ve 1920x1080 çözünürlüklü ekran var.

Bilgilerinize. Saygılarımla

• Like 2

YAGMURADAM, 21 dakika önce yazdı:

cmediaplayer, belirttiğiniz ayarı değiştirince sorun düzeldi ama yine ben de ilginç bir sorun var. Araçlar > Ayarlar Ses penceresini açınca pencere çok büyük açılıyor. Ve pencerenini alt kısmı görev çubuğunun altında kalıyor. Bu nedenle sağ alttaki Tamam İptal ve Uygula butonlarına tıklanamıyor. Ve pencere küçültülemiyor. Bende 17.3 ekran ve 1920x1080 çözünürlüklü ekran var.

Bilgilerinize. Saygılarımla

Belirttiğiniz ekran çözünürlüğü belirtilen ayar penceresi için yeterli. Örneğin bizim ekran çözünürlüğümüz 1366x768 ve ekrana rahatça sığıyor. Ekran ayarlarınızda bir sıkıntı olabilir. Ancak çok küçük çözünürlüğe sahip bilgisayarlar için belirttiğiniz sorun var yani ekrana tam sığmıyor haliyle tamam ve iptal butonları görev çubuğunun altında kalıyor. Bunun için bir çalışma yapabiliriz.

Düzenleme: Ayarlarınızı tamam butonunu kullanmadan da klavyeden enter tuşuna basarak kaydedebilirsiniz. :)

İlginiz için çok teşekkür ederiz :)

[email protected]

Edited by cmediaplayer
Küçük bir not :)
  • Like 1

kilicmuhsin, 10 dakika önce yazdı:

Yeni tuş kısayolu atanmıyor.Mesela istiyorum ki videoyu bir tuşla kademe kademe büyütüp kademe kademe küçülteyim

Merhaba @kilicmuhsin, geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Videoyu büyütmeden kastınız zoom özelliği mi? Varsayılan kısayol tuşlarına atama mevcut ancak bahsettiğiniz yeni kısayol tuşu ekleme gibi bir özellik mevcut değil. Bunu yapılacaklar listesine ekliyoruz.

Ilginiz için teşekkür ederiz :)

[email protected]

Edited by cmediaplayer
  • Like 1

kilicmuhsin, 3 dakika önce yazdı:

Çerçeve boyutunu artırıp eksiltme.Mesela + tuş ile artırıp - tuş ile küçültme

Görüntü menüsü altında "Yakınlaştırma" seçeneği ile çerçeve boyutunu değiştirebilirsiniz. Bu işleve şuan için kısayol tuşu yok. Ancak sonraki güncelleme de ekleyebiliriz.

İlginiz için teşekkür ederiz :)

[email protected]

kilicmuhsin, 10 saat önce yazdı:

Parlaklık,kontras ayarları seçeneği de yok mu ben mi bulamadım acaba.

Görüntü menüsü altında "Efektler" öğesini açın. Açılan pencerede "Görsel efektleri etkinleştir" kutucuğunu etkinleştirip dilediğiniz ayarı yaptıktan sonra uygula butonuna tıklayabilirsiniz. Ancak bu ayarlar sadece geçerli oynatılan ortam dosyası için uygulanacaktır. Yani yeni bir ortam dosyası oynattığınız zaman ayarlar uygulanmayacak olup tekrar ayar yapmanız gerekmektedir.

[email protected]

• Like 2

• 1 yıl yıl...
cmediaplayer, 14.03.2020 - 13:15 yazdı:

Görüntü menüsü altında "Efektler" öğesini açın. Açılan pencerede "Görsel efektleri etkinleştir" kutucuğunu etkinleştirip dilediğiniz ayarı yaptıktan sonra uygula butonuna tıklayabilirsiniz. Ancak bu ayarlar sadece geçerli oynatılan ortam dosyası için uygulanacaktır. Yani yeni bir ortam dosyası oynattığınız zaman ayarlar uygulanmayacak olup tekrar ayar yapmanız gerekmektedir.

[email protected]

Uygulamanın geliştirilmesi durduruldu mu?

• Thanks 1

MehmetYildiz, 06.07.2021 - 23:28 yazdı:

Uygulamanın geliştirilmesi durduruldu mu?

Merhaba, hayır. Uygulamanın geliştirilmesi durdurulmadı. Ancak uygulama için dijital imza alamadık. Haliyle yeni sürümleri sadece güncelleme üzerinden vermeyi uygun gördük. Halı hazırda yeni bir güncelleme üzerinde çalışmamız devam ediyor. Yeni güncelleme ile önemli sorunların giderimi, performans iyileştirmeleri ve bazı yeni özellikler eklenecek. 

Herhangi bir sorunuz veya görüşünüz olursa bize yazmaktan çekinmeyin.

[email protected]

Edited by cmediaplayer
  • Like 1