Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

C Media Player V.2.1.0 | Profesyonel Ortam Oynatıcısı

cmediaplayer
 Share

Recommended Posts

5 dakika önce, RaZoRWounD yazdı:

Aynen ben o ses ayarını görmemişim realteke alınca ses sorunu düzeldi lakin donanım hızlandırmada güzel 1080p videoları çok hızlı açıyor bekletmiyor teşekkürler.Saygılar

Sorununuzun çözüldüğüne sevindik :) diğer bahsettiğiniz %200 ses düzeyi olayını da ilerleyen versiyonlarda getirmeye çalışacağız. Ancak video da bahsettiğimiz üzere donanım hızlandırmalı modu gerektiğinde kullanmanızda fayda var çünkü nadir de olsa bazı durumlarda istenmeyen sonuçlar doğurabilir ve bu özellik tüm ortam dosya formatları için desteklenmiyor. 

İlginiz için teşekkürler.

C Media Player Geliştirici Ekibi

[email protected]

• Like 1

Merhaba değerli C Media Player kullanıcıları, öncelikle akura ve denizduac5 nickli kullanıcılarımıza geri bildirimleri için çok teşekkür ediyoruz. Yeni güncelleme v.1.5.1.0 şimdi kullanılabilir. Yeni güncellemeye uygulama içerisinden güncellemeleri kontrol ederek veya web sitemizi kullanarak güncelleyebilirsiniz.

Son güncelleme için blog yazımız: 

İndirme bağlantıları:

Dropbox:

x86 :
x64 :

Google Drive:

x86 :
x64 :

Box.com:
x86 :
x64 :

Please register to see this content.

sha256 (x86): 7387D51DB202E790AC4D9FEB60D4F49D9356CFF1FC2A296C5FB290F53EA06D55
sha256 (x64): CC7B342649F472883B2516466FE1D93444DAFF5CCB6279EB4EEDF2063E6F943A

Bizi destekleyen herkese çok teşekkür ederiz!

[email protected]

• Like 4

Zaman bulursam bende debug edeyim diyecektim bellek tüketimi için lakin o konuda da güzel optimize etmişsiniz. Bir süre deneyelim bakalım. Sıkıntı gördükçe paylaşırım bende. Güzel çalışma olmuş. Emeği geçenlere teşekkürler.

• Like 2

40 dakika önce, Bultar yazdı:

Zaman bulursam bende debug edeyim diyecektim bellek tüketimi için lakin o konuda da güzel optimize etmişsiniz. Bir süre deneyelim bakalım. Sıkıntı gördükçe paylaşırım bende. Güzel çalışma olmuş. Emeği geçenlere teşekkürler.

Merhaba Bultar, güzel yorumunuz için teşekkürler :) C Media Player tamamen titiz bir çalışmanın ürünüdür ve yayınlanmadan önce belirli testlerden geçiriyoruz. Ayrıca sizlerinde yorumlarınızı dikkate alıyoruz.

Eğer bir sorunuz veya görüşünüz olursa, bize yazmaktan çekinmeyin!

[email protected]

• Like 1

Programınızı son 1 kaç gündür 3-4 farklı cihaza kurup test ettim gayet başarılı ve hızlı artık video player isteyen her cihaza bunu önerip bunu kurdurtacam güzel yazılım olmuş vesselam geliştirmeye devam edin lakin bir sorum olacak tema desteğiniz olacakmıdır arayüzü komple değiştirmek adına hani ben yıllardır şu ileri geri başat durdur şeyinin baş tarafta olmasına alışmışım ortada olunca çok garipsiyorum sürekli şaşırıyorum alışmam zaman alacaktır.

• Like 1

59 dakika önce, RaZoRWounD yazdı:

Programınızı son 1 kaç gündür 3-4 farklı cihaza kurup test ettim gayet başarılı ve hızlı artık video player isteyen her cihaza bunu önerip bunu kurdurtacam güzel yazılım olmuş vesselam geliştirmeye devam edin lakin bir sorum olacak tema desteğiniz olacakmıdır arayüzü komple değiştirmek adına hani ben yıllardır şu ileri geri başat durdur şeyinin baş tarafta olmasına alışmışım ortada olunca çok garipsiyorum sürekli şaşırıyorum alışmam zaman alacaktır.

Merhaba RaZorWounD, öncelikle güzel yorumunuz için çok teşekkürler. Kısa sürede sizlerinde de desteğiyle iyi yol kat ettik. Öncelikle bunun için minnettarız. Şuan en büyük eksiğimiz yoğun olmamızdan dolayı fazla reklama yer ayıramıyor olmamız. Sizin de belirttiğiniz üzere tanıdıklarınıza önererek beraber C Media Player'ı daha iyi konumlara taşıyabiliriz. Öncelikle bu desteğiniz için çok teşekkürler. Diğer sorunuza gelirsek sonraki sürümlerde böyle bir çalışma yapmayı planlıyoruz. Ama ne zaman olur şuan kesin bir şey diyemeyiz. Alternatif olarak klavye kısayollarını da kullanabilirsiniz. Oynat/Duraklat için "boşluk(space)" tuşu, durdur için "S" vb... Ya da dilerseniz bu klavye kısayollarını değiştirebilirsiniz. Basitçe "Araçlar" menüsü altındaki "Kısayollar" öğesini kullanın. Bununla ilgili YouTube üzerinde bir anlatım yapmıştık.

Son olarak belirtmek isteriz ki lütfen YouTube kanalımıza abone olarak bize destek olun. Unutmayın ki sizlerin destekleri sayesinde uygulamalar daha iyi konuma erişiyor. Ya da dilerseniz Facebook üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

Resmi Facebook sayfamız: 

Resmi YouTube kanalı: 

Yorumunuz ve ilginiz için çok teşekkürler :)

[email protected]

• Like 1

14 dakika önce, Berdush_03 yazdı:

- Ben de uzun zamandır bu media playeri kullanıyorum. Sizden ricam eğer mümkünse katılımsız olarak da kullanabilir miyiz?

Merhaba Berdush_03, yorumunuz için teşekkürler. Katılımsız kullanmaktan kastınız portable(taşınabilir) olarak kullanmak mı? Eğer öyleyse C Media Player herhangi bir gereksinim gerektirmediği için sadece kurulum dosyalarını kopyalayarak kullanabilmeniz mümkün. Ya da bununla ilgili bir çalışma yapabiliriz.

Yorumunuz için tekrar teşekkürler :)

[email protected]

• Like 3

27 dakika önce, Berdush_03 yazdı:

- Katılımsızdan kastım kurulumu yaparken standart olarak kurulum yapması, yani kullanıcıya hiçbir şey sormaması... :)

Merhaba Berdush_03, C Media Player kurulum dosyası zaten silent (sessiz) yani sizin deyişinizle katılımsız kurulumu destekliyor. Yapmanız gereken kurulum dosyasına "/SILENT /SP-" komutlarını göndermek. (Örnek: "CMediaPlayer_v.1.5.1.0_x64.exe /SILENT /SP-") Böylece C Media Player size hiç bir şey sormadan varsayılan kurulumu yapacaktır. Bununla ilgili bir anlatım videosu hazırlayabiliriz. Aslında arkaplanda kalan çok fazla özellik var ve bunları sizlere aktarmak istiyoruz ama açıkçası zaman bulmakta zorlanıyoruz :) . Zaman buldukça sizlere YouTube üzerinden daha fazla anlatım yapacağız. Ayrıca yeni yüklediğimiz videolar altyazılı (Türkçe ve İngilizce) olarak. Eğer video üzerinde altyazı gözükmüyorsa YouTube ayarlarından açabilirsiniz. Son olarak sizinle silent.cmd adlı bir komut dosyası paylaşıyoruz. C Media Player kurulum dosyasının paylaştığımız dosya ile aynı dizinde olmasına dikkat edin. Ayrıca kurulum dosyanızın ismi farklı ise cmd dosyasını not defteri ile açarak istediğiniz gibi değiştirin. Son olarak yapmanız gereken sadece çift tıklamak :)

Yorumunuz için teşekkürler.

[email protected]

• Like 3

1 saat önce, cmediaplayer yazdı:

Merhaba Berdush_03, C Media Player kurulum dosyası zaten silent (sessiz) yani sizin deyişinizle katılımsız kurulumu destekliyor. Yapmanız gereken kurulum dosyasına "/SILENT /SP-" komutlarını göndermek. (Örnek: "CMediaPlayer_v.1.5.1.0_x64.exe /SILENT /SP-") Böylece C Media Player size hiç bir şey sormadan varsayılan kurulumu yapacaktır. Bununla ilgili bir anlatım videosu hazırlayabiliriz. Aslında arkaplanda kalan çok fazla özellik var ve bunları sizlere aktarmak istiyoruz ama açıkçası zaman bulmakta zorlanıyoruz :) . Zaman buldukça sizlere YouTube üzerinden daha fazla anlatım yapacağız. Ayrıca yeni yüklediğimiz videolar altyazılı (Türkçe ve İngilizce) olarak. Eğer video üzerinde altyazı gözükmüyorsa YouTube ayarlarından açabilirsiniz. Son olarak sizinle silent.cmd adlı bir komut dosyası paylaşıyoruz. C Media Player kurulum dosyasının paylaştığımız dosya ile aynı dizinde olmasına dikkat edin. Ayrıca kurulum dosyanızın ismi farklı ise cmd dosyasını not defteri ile açarak istediğiniz gibi değiştirin. Son olarak yapmanız gereken sadece çift tıklamak :)

Yorumunuz için teşekkürler.

[email protected]

- Çok teşekkür ederim :)

• Like 2

Daha önce yazıldı mı bilmiyorum ama şimdi öyle denemek için bir bölüm dizi izliyordum gördüğüm küçük hatalar şunlar.

Videoya altyazı sürükleyince video kapandı sadece altyazı dosyasının adı yazıyor.
Dizi bölümü açtığımda aynı isimli altyazıyı açmak yerine en son bölümün altyazısını açtı.
Sağ tuşa basınca 10 değil 19-20 saniye atlıyor. Sol tuş 10 saniye normal. (Birde bu 10 saniyeyi değiştirebilsek güzel olur.)

• Like 1

30 dakika önce, ismail0100 yazdı:

Daha önce yazıldı mı bilmiyorum ama şimdi öyle denemek için bir bölüm dizi izliyordum gördüğüm küçük hatalar şunlar.

Videoya altyazı sürükleyince video kapandı sadece altyazı dosyasının adı yazıyor.
Dizi bölümü açtığımda aynı isimli altyazıyı açmak yerine en son bölümün altyazısını açtı.
Sağ tuşa basınca 10 değil 19-20 saniye atlıyor. Sol tuş 10 saniye normal. (Birde bu 10 saniyeyi değiştirebilsek güzel olur.)

Merhaba ismail0100, yorumunuz için teşekkürler. Oynatıcı üzerine herhangi bir dosya(lar) sürükleyip bıraktığınızda doğal olarak açmaya çalışacaktır. Eğer altyazı dosyası eklemek istiyorsanız "Altyazı" menüsü altındaki "Altyazı dosyası ekle" öğesini kullanın. İkinci sorunuza gelirsek bu konu üzerine daha önce yazmıştık. C Media Player belirli algoritmalar uygulayarak altyazı dosyalarını otomatik olarak eklemektedir. Daha önce "Akıllı arama" olan altyazı arama seviyesi en son yayınladığımız güncelleme ile "Herhangi bir altyazı dosyası" olarak değiştirdik. (Kullanıcılarımızdan gelen geri bildirimler doğrultusunda...) Eğer bu ayarları istediğiniz gibi değiştirmek isterseniz "CTRL+F" kısayolunu kullanabilirsiniz. Açılan pencerede dilediğiniz gibi değiştirin. Son sorunuza gelirsek evet bunu bizde farkettik. Bu durum keyframe olayından kaynaklanıyor. Yani her ortam dosyası için geçerli değil. Bazı durumlarda düzgün çalışırken bazı durumlarda birkaç saniye kaymalar oluşabilir. Bunu tekrar inceleyip daha iyi hale getirmeye çalışacağız. Son sürümler birlikte 10 saniye olayını akura adlı kullanıcımızın geri bildirdiği üzere özelleştirme seçeneği ekledik. Ayarlar penceresinden bu değeri dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Altyazı ayarları için şu blog yazımızı: 

Son sürümler ilgili şu blog yazımızı: 

İnceleyebilirsiniz. 

Yorumunuz ve ilginiz için teşekkürler :)

[email protected]

• Like 2

41 dakika önce, ismail0100 yazdı:

@cmediaplayer Ben teşekkür ederim güzel bir oynatıcı olmuş. Zamanla çok daha iyi olacaktır inşAllah. Altyazı ayarları kısmınıda buldum şimdi deneyeceğim :)

Biz teşekkür ederiz :) İnşallah hep beraber ülkemiz adına daha iyi konumlara geliriz. Tanıdıklarınıza önermeyi, YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın. Ayrıca dilerseniz Facebook sayfamızdan da bizleri takip edebilirsiniz.

İlginiz ve yorumunuz için tekrar teşekkürler!

[email protected]

• Like 2

1 dakika önce, atabey.06 yazdı:

evdeki bilgisayarıma kurduğum c media playerin program filesteki klasörünü usb belleğime kopyalayıp işyerindeki bilgisayarıma attım portable olarak bilgisayara kurmadan çalıştı teşekkür ederim.

Merhaba @atabey.06, öncelikle biz teşekkür ederiz :) Evet bizi tam olarak doğru anlamışsınız. Kurulu dizindeki tüm dosyaları herhangi bir klasöre veya dizine kopyalayarak istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Buradaki tek sorun şu olacaktır; ortam dosyaları ilişkilendirme için kayıt girdileri. Yalnız bu sizler için bir problem oluşturmuyor sadece ayarlar penceresinden "Ortam dosya türlerini ilişkilendir" butonuna tıkladığınızda açılan pencere de C Media Player öğesini göremeyeceksiniz. Zaten taşınabilir olarak kullandığınız için çok büyük bir sorun değil. Yine sürükle bırak veya menü seçeneklerini kullanarak dosya açabilirsiniz.

İlginiz ve yorumunuz için tekrar teşekkürler!

[email protected]

• Like 2

12 saat önce, cmediaplayer yazdı:

Merhaba RaZorWounD, öncelikle güzel yorumunuz için çok teşekkürler. Kısa sürede sizlerinde de desteğiyle iyi yol kat ettik. Öncelikle bunun için minnettarız. Şuan en büyük eksiğimiz yoğun olmamızdan dolayı fazla reklama yer ayıramıyor olmamız. Sizin de belirttiğiniz üzere tanıdıklarınıza önererek beraber C Media Player'ı daha iyi konumlara taşıyabiliriz. Öncelikle bu desteğiniz için çok teşekkürler. Diğer sorunuza gelirsek sonraki sürümlerde böyle bir çalışma yapmayı planlıyoruz. Ama ne zaman olur şuan kesin bir şey diyemeyiz. Alternatif olarak klavye kısayollarını da kullanabilirsiniz. Oynat/Duraklat için "boşluk(space)" tuşu, durdur için "S" vb... Ya da dilerseniz bu klavye kısayollarını değiştirebilirsiniz. Basitçe "Araçlar" menüsü altındaki "Kısayollar" öğesini kullanın. Bununla ilgili YouTube üzerinde bir anlatım yapmıştık.

Son olarak belirtmek isteriz ki lütfen YouTube kanalımıza abone olarak bize destek olun. Unutmayın ki sizlerin destekleri sayesinde uygulamalar daha iyi konuma erişiyor. Ya da dilerseniz Facebook üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

Resmi Facebook sayfamız: 

Resmi YouTube kanalı: 

Yorumunuz ve ilginiz için çok teşekkürler :)

[email protected]

valla benim kısayollarla aram iyi değildir ileri geri sarma bir dönem gomdan aklımda kalmış iş görüyor epey ama o saniyeyide ayarlayabilsek keşke 10 saniye değil 30-40 yapabilsek bize bırakılsa yani :) diğerleri için alışacağız yapcak birşey yok.Ayrıca tüm sosyal medya platformlarınızı ilgiyle takip etmekteyim.Artık player sorana önereceğim uzun süredir vlc diyordum çok şikayet gelmeye başladı artık yeni playerimiz c media player oldu şikayet edene önerdim yüklediler çok memnun kaldılar geliştirmeniz için size başarılar dilediler bunuda burdan belirtmek isterim.Onlar bana minetttar kaldıalr bende size minnettar kaldım.Ayrıca sorularımızı en hızlı şekilde noktasına virgülüne kadar yanıtladığınız özenle takip ettiğiniz için müteşekkir'im.Yazılımın geliştirilmesinde katkım olduysa ne mutlu bana sevgiler/saygılar

• Like 1

8 dakika önce, RaZoRWounD yazdı:

valla benim kısayollarla aram iyi değildir ileri geri sarma bir dönem gomdan aklımda kalmış iş görüyor epey ama o saniyeyide ayarlayabilsek keşke 10 saniye değil 30-40 yapabilsek bize bırakılsa yani :) diğerleri için alışacağız yapcak birşey yok.Ayrıca tüm sosyal medya platformlarınızı ilgiyle takip etmekteyim.Artık player sorana önereceğim uzun süredir vlc diyordum çok şikayet gelmeye başladı artık yeni playerimiz c media player oldu şikayet edene önerdim yüklediler çok memnun kaldılar geliştirmeniz için size başarılar dilediler bunuda burdan belirtmek isterim.Onlar bana minetttar kaldıalr bende size minnettar kaldım.Ayrıca sorularımızı en hızlı şekilde noktasına virgülüne kadar yanıtladığınız özenle takip ettiğiniz için müteşekkir'im.Yazılımın geliştirilmesinde katkım olduysa ne mutlu bana sevgiler/saygılar

Merhaba @RaZoRWounD, Öncelikle desteğiniz için teşekkürler :) Ayrıca bize başarılar dileyen arkadaşlarınıza da teşekkür ederiz :) Sanırım dikkat etmediniz ama v.1.5.1.0 ile 10 saniye olayını tamamen size bıraktık. Kısaca "Ctrl+P" kısayolunu veya "Araçlar" menüsü altındaki "Ayarlar" öğesini kullanarak "Ortam içi arama artış değeri (saniye olarak)" değerini saniye olarak dilediğiniz gibi girin. İster 30, ister 40 :) Kısayolları dilediğiniz gibi kendinize göre özelleştirebilirsiniz. Aslında bakarsanız ilk sürümü yayınladığımızda butonlar sol taraftaydı ve pek güzel bir görüntü oluşturmuyordu. Bizde v.1.4.0.0 ile köklü bir değişiklik yaptık. İlerleyen zamanlarda bu konuda çalışmayı düşünüyoruz. Yani %100 olmasa bile belki de kendi arayüzünüzü oluşturabileceksiniz. En azından butonlar...

Bizi destekleyip değerli zamanınızı ayırdığınız için biz minnettarız! Sizler ilgi gösterdikçe bizler çok mutlu oluyor ve işimizi daha hevesli yapıyoruz! Eksiklerimizi biliyoruz, farkındayız... Hepinize kulak vermeye çalışıyoruz. Yorumlarınızı okuyor, değerlendiriyoruz. Yani kesinlikle katkınız olduğundan şüpheniz olmasın! İyi ki varsınız!

Son olarak herhangi bir görüşünüz ve sorunuz olursa, bize dilediğiniz an yazın!

[email protected]

• Like 1

Küçük bir iyileştirme ve düzeltme güncellemesi v.1.5.1.5 şimdi kullanılabilir! C Media Player'ı uygulama içerisinden güncellemeleri kontrol ederek veya web sitemizi kullanarak güncelleyebilirsiniz.

Sürüm notları: 

On 04.07.2017 at 22:22, ismail0100 yazdı:

Merhaba @ismail0100 bahsettiğiniz ortam içi arama esnasında kayma problemi üzerinde çalıştık ve düzelttik. Yorumunuz için teşekkürler.

Dropbox:
x86 :
x64 :

Google Drive:
x86 :
x64 :

Box.com:
x86 :
x64 :

sha256 (x86): F37229E6174FDBAADD7E5C935338DE3BF94227B66F2343ACBAA95EBFEEE0F593
sha256 (x64): 52C2F8DD483D2C80F1C3491A2D567A5F5F0FE2AC5EE4B164842CD8CEDEA68D72

[email protected]

• Like 3

• 4 hafta sonra ...

Merhaba değerli C Media Player kullanıcıları, yeni versiyon 1.6.0.0 şimdi kullanıma hazır. Bu sürüm üzerinde daha çok iyileştirmeler üzerinde çalıştık. Tabi ki yeni özellikler eklemeyi de unutmadık. Yeni sürüme uygulama içerisinden güncellemeleri kontrol ederek veya web sitemizi kullanarak güncelleyebilirsiniz. Daha fazla bilgi için: www.cmediaplayer.com

On 26.06.2017 at 02:11, awengers44 yazdı:

Öncelikle program ve desteğiniz için teşekkür ederim :)  Dün akşam fark ettim bugün programı kurdum ancak uzun süreli kullanmadım, x64 windows 10 education i5 6200u işlemci 8 gb ram ile test ettim çalışmasında herhangi bir sorun yok şuan için performansı hoşuma gitti, görsel arayüzü güzel, full codec, alt yazı desteği tam, alt yazı dosyasını indirdi video dosyası yanında klasör içine ekledi, alıştığımız kısa yollar aktif olarak geliyor tek sorun iki dil ekli olan video dosyasını açarken varsayılan dil tr değil ve varsayılan yapmak için bir ayar bulamadım fakat çok güzel bir çalışma sağolun. Default olarak kullandığım  PotPlayer ile arasında kıyaslama yaptım *.mkv dosyaları çalıştırdım video dosya geçişleri, ileri geri alma video oynatılırken başka video dosyası açması arasında gördüğüm tek fark sizin program cpu %4-9 ram 70-80 mb arası PotPlayer ise tam tersi ram 130-150 mb civarı cpu %1-2 gibi. Tercih edilebilir varsayılan Player olmaya aday bir program çalışması inşaAllah daha,da güzel olur. Ayrıca x86 ve x64 olarak tek dosya çalışması yapmayı düşünüyormusunuz acaba.

Merhaba @awengers44, bahsetmiş olduğun ses ve altyazı dil seçenekleri bu sürümde yerini aldı. İlgin ve yorumun için çok teşekkürler :)

Yeni sürüm için sürüm notları: 

Uygulama ana sayfa: www.cmediaplayer.com

İndirme bağlantıları:

Dropbox(x86): 

Dropbox(x64): 

Google Drive(x86): 

Google Drive(x64): 

Box.com(x86): 

Box.com(x64): 

Bir sorunuz veya görüşünüz olursa, bize yazmaktan çekinmeyin!

[email protected]

Edited by cmediaplayer
  • Like 4

Cmedia player youtube oynatma listesi oynatabiliyor mu acaba?Ağ akışı aç'a tıklayıp youtube oynatma listesini yapıştırdım fakat oynatmadı.Örnek youtube oynatma listesi linki: 

Edited by ratapan
  • Like 2

14 dakika önce, ratapan yazdı:

Cmedia player youtube oynatma listesi oynatabiliyor mu acaba?Ağ akışı aç'a tıklayıp youtube oynatma listesini yapıştırdım fakat oynatmadı.Örnek youtube oynatma listesi linki: 

Merhaba @ratapan, şuan için YouTube desteği yok ama sonraki güncelleme de bu özellik üzerinde çalışmayı planlıyoruz. Beklemede kalın :) 

[email protected]

• Like 2

• TornadoEffect changed the title to C Media Player v.1.9.15 | Profesyonel Ortam Oynatıcısı