Jump to content

Msi Ge72 6qf ışık Sızması Sorunu

MaDTuRk
 Share

Recommended Posts

Ebrar bilgisayar dan aldım aradılar anlattım durumu her ıps panelde bu sorun var kronik onu bende biliyorum olmayan ıps panel Yok Zaten ama rahatsız edici durumda benimki servis baksın Montalama dan kaynaklı oluyor genelde düzeltirler dedi ben Yeni cihazı servise vermek istemiyorum dedim haklısınız getirin o zaman iade yapalım dedi değişim yapamayız elimizde o pc den yok çünkü dedi bana Yok diyor sitede satışı var. Neden yok diyor açacak sıfır kutu belki onda da olacak aynısı veya olmayacak o riski göze almıyor. Arkadaş haziran ayından beri bi bilgisayar alıp kullanamadım deli olacağım vatan dan aldık olmadı şimdi paraya kıydık aldık yine Yok yine sorun. Dolar 3.62 olmuş pc fiyatları tavan da şuanki fiyatı 7 bin ve üstü benim pc nin ben aldım 4900 kıyamıyorum vermeye çünkü bulamayacağım düzgün pc. Bilgisayar Harika işte tek sağ üstte onu gördüm zAten takıntılı biriyim. En iyisi iade yapmak eve geçince tekrar kontrol edeyim 

Güzel kardeşim! 14 gün içinde hiçbir bahane beyan etmeden sağlam ürünü bile iade edebilirsin. Üstelik bu ayıplı ürün. S.S. ( Seve seve veya .... ) tercihlerine göre değiştirmek zorundalar. Sen, hakkını aramazsan, kimse sana sahip çıkmaz. Baktın çamura yatıyorlar. " Alırım koca bir karton. Yazarım ayıplı ürün belgeselini. Bir elimde de kamera bütün gün kapınızda protesto yaparım. Bu, benim anayasal hakkım." de!

Edited by eletomani
  • Like 1

o kısımlara sokup işi uğraşmak istemiyorum açıkçası bi kere dilim yandı uğraşamam artık ağız tadı ile pc kullanmak istiyorum. Vermiyor yok diyorsa yenisi paramı alırım, alırım almasınada bu dolar böyle olduğu sürece sadece bakarım gibime geliyor. Servis point gidip ekran mı değiştirsem 

Genciz. Sahilde Sedat Kutbek isimli biriyle tanıştım. Kırmızı kuşak karete yapıyor. " Neden karate yapıyorsun?" dedim. " Ortalıkta puşt dolu." dedi. Siyah kuşak 4. Dan oldu. Karete okulu açtı. Memlekete geldiğimde okulunun reklamını gördüm. Yanına gittim. Anlattık. Sonra sordum: " Hedefine ulaştın. Şimdi neyin peşindesin?" Cevap aynı oldu. " Ortalık hala puşt dolu." :)

• Like 1

En iyisi şu şekilde yapayım gidem servise yerine bak kardeş şunda ne var işime gelirse yaptıram olmuyorsa oradan direk iadeye çünkü geri vermeye gönlüm el vermiyor küçük sızma için dolar tepelere çıkmış ve inmeyecek te bu gidişle bu fiyata bir daha o pc bulamam ben