Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Age Of Empires 2 Sorunu

helehoyni
 Share

Recommended Posts

Merhaba Arkadaşlar,

Çok sevdiğim bir Ağabeyim, Turksat'tan Superonline'a geçiş yaptı ve internet cafe işletmekte kendisi. Bilgisayarlar biraz eski ve daha üst sürümü kaldırmamakta. ;nternet sağlayacısını değiştirdikten sonra ağdaki bilgisayarlar birbirini görmemeye başladı; ama sadece bu oyun için. Modemin markası Huawei ve modeli HG255s. İnternetten araştırdığım kadarıyla port açmak ya da yönelendirmek lazımmış. Bu model ile alakalı bir şey bulamadım hiç bir yerde... Bu oyunu internet cafede online olarak nasıl kurabilirim? Nasıl oynatabiliriz internet cafede? Var mıdır bilen birileri?

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• By prototype
      Herkese merhaba,

Yaklaşık 5 yıldır TTNET internet kullanıyorum ancak saçmalıklarından bıktım bu yüzden farklı şirketlere gözatma ihtiyacı durdum. Birde operatör şirketlerinin sunduğu internet hizmetinlerinden birini denemek istedim. Kafamda Vodafone Süpernet ve Turkcell Superonline'dan biri var sizce kalite ve hizmet bakımından hangisini seçmem benim için faydalı olur.

Kafamda 2 adet paket var;

Turkcell: http://www.superonline.net/kampanyalar/adsl-kampanyalari/adsl-kampanyasi

Vodafone : http://www.vodafone.com.tr/Net/supernet-adsl.php
    • By by_ibrahim27
      İyi akşamlar arkadaşlar benim süperonline ile 1 aydır çözemediğim sorunum var.

Ben 1 ay önce eski evimden - yeni biyere taşındım 5-10 bina ileri aynı mahalle.Taşınmazdan önce nakil işlemine başvurdum.3-4 gün sonra yeni eve geçtim. modemi taktım direk net geldi.

ama süperonline 1 aydır hala geçişin olmadığını söylüyor.

daha önce evde hatın var olup olmadığını bilmiyordum bugün bi tane hizmet numarası buldum. Evde daha önce çekişmiş hat var gözüküyor.

Süperonline bağlı bir modemi ( ayarlar süperonline ayarı)

herhangi bir kurulum yapmadan direk hatta takınca çalışır mı ?

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...