Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Telefon önerisi

canpolat11
 Share

Recommended Posts

EVET ARKADAŞLAR BU ARALAR BİR ANDROİD TELEFON ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM BU VODAFONE DAN TAKSİTLİ ŞEKİLDE ŞİMDİ BENİM İSTEDĞİM ÖZELLİKLER BİR KERE İÇİNDE PUSULA OLMASI LAZIM KAMERA HER NE KADAR ÖNEMLİ DEĞİL DENSE DE YİNE İŞ GÖRSÜN SEYEHAT VE GEZİ FOTOĞRAFLARINI İYİ ÇEKSİN İSTİYORUM DAYANIKLI OLSUN MARKA OLARAK SAMSUNG DÜŞÜNMÜYORUM NEDENSE VE DONANIM OLARAK HERŞEYE YETSİN VE BATARYASIDA GÜÇLÜ OLSUN İSTİYORUM EKRAN BOYUTU ÇOK BÜYÜK OLMASA DA OLUR TAVSİYELERİNİZİ BEKLİYORUM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM

Merhaba Size önerebileceğim telefonlar aşağıdaki gibidir. Eğer ikinci el almayı düşünürseniz. Elimde Meizu m1 note var. 600 TL verebilirim. Bende satıp Xiaomi Mi5s almayı düşünüyorum.

Xiaomi Mi4 2GB Ram / 16GB - 699 TL

Xiaomi Mi5 3GB Ram / 32GB - 1069 TL

Xiaomi Mi5s 4GB Ram / 32GB - 1389 TL

Xiaomi Mi5s 3GB Ram / 64GB - 1499 TL

Please register to see this content.

Edited by mcEnGin

1 saat önce, canpolat11 yazdı:

hmm anladım şu an araştırıyorum bakalım ama lg ve sony arasında daha çok model buldum

Bir bütçe olsa o bütçeye göre en iyi telefonlar önerilebilir ama en iyisini almak gibi bir düşünceniz varsa

Samsung Galaxy S7 Edge-Sony Xperia XZ-LG V20-Huawei Mate 9-General Mobile 5 Plus-Xiaomi Mi 5 Pro Bilinen markaların en üst düzey telefonlarıdır.

Edited by RaZoRWounD

Ne alırsan al gsmarena, epey.com, kıyasla.com da incele.. ve sana lazım özellik li telefonları tercih et. Birde Teknosa canlı  denemek ve  bilgi almak için uygun orda dene. Benimki Lenovo k5 plus. Pusula var. Sevmediğim Yönleri 5 inç ama elinden balık gibi kayıyor gerçi  çoğu öyle saçmalık. Birde ekrana. Dokunarak açma kapama yok.  Üç biçimde internetini PC de kullanabilmek en sevdiğim yönü. USB, wi fi ve bluetooth ile. Sonylerden sonra alışmak biraz zaman alsada alıştım. Android 5.1.1 sürümü özel sürüm  başka yükseltme yok.

şuanki fiyatı 729 hepsiburada da ben 750 tl ye almıştım 4 ay oldu galiba. özellikle füme rengini istemiştim gümüş rengini yolladılar. bende artık geri göndermedim. şimdi de gümüş rengi var gri(füme) rengi yok yazıyor. halbuki çoğu kişi füme rengi istiyor. :)çünkü füme rengi ile gümüş rengi arasında epey fark var. karizma farkı. mesela ön ekran çerçevesinin beyaz olduğunu düşün birde füme olduğunu düşün. füme renkte karşıtlık oluşturacak acaip karizmatik bir hava katacaktır.

Edited by abdulhey_

On 10.01.2017 at 21:05, mcEnGin yazdı:

Merhaba Size önerebileceğim telefonlar aşağıdaki gibidir. Eğer ikinci el almayı düşünürseniz. Elimde Meizu m1 note var. 600 TL verebilirim. Bende satıp Xiaomi Mi5s almayı düşünüyorum.

Xiaomi Mi4 2GB Ram / 16GB - 699 TL

Xiaomi Mi5 3GB Ram / 32GB - 1069 TL

Xiaomi Mi5s 4GB Ram / 32GB - 1389 TL

Xiaomi Mi5s 3GB Ram / 64GB - 1499 TL

bunlardan 1069 tl lik olanı düşünebilirsin. ben bunun yerine niye lenovoyu aldım hatırlamıyorum ama avrupada çok popüler telefonlar bunlar. kamera falan baya fark atıyor benimkine. dediğim gibi gsmarenadan incele türkçeyede çevirebilirsin google ile. orda karşılaştırmalı kontrasttan tutta örnek resimler videolar renk verimi hepsini gösteriyor