korsanuye

Internet Download Manager Bazı Video Sitelerinde Video Inmiyor

10 posts in this topic

Internet Download Manager son sürümünü kullanıyorum ama bazı video sitelerinde ''video indir'' kutucuğu çıkmasına rağmen video indirmiyor bunu çözümü varmı?

Edited by korsanuye
yazıyıda yazım yanlışı vardı düzelttim bukadar.......

başka tarayıcı kullan çözemezsen

Bir saat önce, casper0007 yazdı:

başka tarayıcı kullan çözemezsen

mozilla ve chromda olmuyor hangisini kullanayım

explorer de sıkıntı çekmemen gerek istedigini diğer tarayıcılardan bulur sadece ındırcegın zaman kullanırsın

Bir saat önce, korsanuye yazdı:

Internet Download Manager son sürümünü kullanıyorum ama bazı video sitelerinde ''video indir'' kutucuğu çıkmasına rağmen video indirmiyor bunu çözümü varmı?

indirme yapamadığın sitenin adresini ver biz de deneyelim! bakalım duruma...

Son zamnlarda online film sitelerinde indirmemeye başladı.sonuç olarak site yöneticisi idm yada indirme desteğini kaldırmış sanırım..idm dışında farklı indirme programlarını deneyin

IDM'nin yakalayamadığı durumlardan en iyi alternatif yöntem,daha iyisi varmı bilmiyorum Esenlikle Kalınız! :)

Fvdvideodownloader

qi9kk4s2.png

IDM'nin Video yakalayamama gibi sorunlarla ilgili gözlemlemelerim:

-Video'ların upload edildiği,sunuculardan kaynaklı olma ihtimali

-Engelli sitelere giriş için kullanılan zenmate benzeri Vpn,proxy eklenti ve uygulamaların veri şifrelemesi ihtimali,

-Arka planda çalışan hassa antivirus,defender,güçlü firewall yapılandırmaları

-Tarayıcılar üzerinde yüklü olan farklı isimlerde gelen reklam engelleyicileri,tarayıcılar üzerinde birden fazla gerekli veya gereksi eklentilerin oluşunun,video ile Idm arasındaki veri transferi algılama sürecinin uzaması,hataları yanlış eksik girişlerden doğan indirememe ve  ileti nedenleri.

- Video ve media sitelerinin kullandıkları kopyalamayı ve videoyu indirmeyi engelleyici scriptler,reklamlar,popuplar vb.

Aşağı yukarı bu ve benzer sebeplerden kaynaklı şu an için buna net bir çözüm yok alternatif yöntemler var sadece.

Edited by forjest
2 people like this

21 saat önce, forjest yazdı:

IDM'nin yakalayamadığı durumlardan en iyi alternatif yöntem,daha iyisi varmı bilmiyorum Esenlikle Kalınız! :)

Fvdvideodownloader

qi9kk4s2.png

IDM'nin Video yakalayamama gibi sorunlarla ilgili gözlemlemelerim:

-Video'ların upload edildiği,sunuculardan kaynaklı olma ihtimali

-Engelli sitelere giriş için kullanılan zenmate benzeri Vpn,proxy eklenti ve uygulamaların veri şifrelemesi ihtimali,

-Arka planda çalışan hassa antivirus,defender,güçlü firewall yapılandırmaları

-Tarayıcılar üzerinde yüklü olan farklı isimlerde gelen reklam engelleyicileri,tarayıcılar üzerinde birden fazla gerekli veya gereksi eklentilerin oluşunun,video ile Idm arasındaki veri transferi algılama sürecinin uzaması,hataları yanlış eksik girişlerden doğan indirememe ve  ileti nedenleri.

- Video ve media sitelerinin kullandıkları kopyalamayı ve videoyu indirmeyi engelleyici scriptler,reklamlar,popuplar vb.

Aşağı yukarı bu ve benzer sebeplerden kaynaklı şu an için buna net bir çözüm yok alternatif yöntemler var sadece.

işe yaradı çok teşekkürler

Bazen internet download menegerin desteklemediği sitelerde alternatif olarak chrome eklentisi Video Downloader professional kullanarak çözüm buldum (Şuan youtube desteği kaldırılmış)  

İkinci çözüm alternatif tarayıcılar var direk videoyu indiren eklentilere sahip

Daha önce kullandıklarım. (Eklentiler ve özellikler yüklü gelir)

1.Maxhton Kaynak koklayıcı özelliği

2. Comodo Dragon video downloader eklentisi

1-Coc Coc Browser Türkçe 
kendine ait download manager torrent dahil media indirici ,harici oynatma gibi özellikleri ile kullanışlı normal kurulum

2-Cent Browser  Türkçe
medya indirme ,video pop up ,normal kurulum istenirse portable kurulum seçenekleri var

3-freedownloadmanager Türkçe
1 person likes this