MOTUN

Windows 10 1607 Redstone 1 | 14393.693 | 5 In 1 | Ocak 2017 | Uefi

20 posts in this topic

Umarım her ay devam eden bir paylaşım olur. Ve Yandex'ten paylaşırsınız hep. Elinize sağlık

6 people like this

emeğinize sağlık

başka bir bilgisayara  kurduktan sonra

şifre olmadığı için aktivasyon  işini bir türlü beceremedim 

Ve beklenen çalışma :)

Thank You very very much Teacher :)

1 person likes this

4 saat önce, mustafa2763 yazdı:

Esd  sıkıştırma  varmı 

Evet var. Yoksa boyut bu kadar düşük olmazdı.

2 saat önce, Grameradam yazdı:

Umarım her ay devam eden bir paylaşım olur. Ve Yandex'ten paylaşırsınız hep. Elinize sağlık

Bir şey diyemeyeceğim.

2 saat önce, yineben yazdı:

emeğinize sağlık

başka bir bilgisayara  kurduktan sonra

şifre olmadığı için aktivasyon  işini bir türlü beceremedim 

Ne şifresi? Ne aktivasyonu?

Bir saat önce, _ULTIMATE_ yazdı:

Ve beklenen çalışma :)

Thank You very very much Teacher :)

Sırf istedin diye yaptım, uzak dur bir süre benden :p ayrıca buton kullan yazı yazma :trollface:

1 person likes this

Motun Kardeşim ellerine saglık ama 32 bit kullananlar üvey evlatmı.

32x64 bir arada yapsaydın bizleride öksüz bırakmasaydın.

Ben bu paylaşımı değilde başka bir win 10 nu arkadaşımın bilgisayarına kurdum

windowsunuz etkinleştirilmedi ibaresi duruyordu. bu etkinleştirme aktivasyon yapabilmek için çözüm bulamadım

Bu paylaşımınızı kurmak isterim Etkinleştirmek için bir tavsiye verirseniz sevinirim.

ilginize teşekkür ederim.

sistemi kullanan ve sıkıntı sorun yaşayan var mı aktivasyon vs. konusunda ? ona göre indirip format atacağım.

bir de yandexte böyle bişey yazıyor nedir anlamadım ?
İndirme hızı 64 kbit/sn ile sınırlandırılmıştır.

Çok teşekkürler.dört dörtlük bir sistem olmuş.Hata mata yok,stabil ve sessiz.:D

2 people like this

Teşekkürler. Format atmadan önce senin sistemi indirip öyle kuruyorum. Fakat bi yazın da 1607 neden yapmıyorsun dediklerinde henüz stabil bi sürüm olmadığı için demiştin. Bende başka bir paylaşımdan 1607 indirdim ve kurdum. Ama bir çok sorunla karşılaştım. Laptop lenovo z5070 kullanıyorum. Masaüstü ekran görüntüsü bi değişik oldu Fps oyunlarında inanılmaz kasmalar oldu. Tekrar 1511 kurmuştum. Acaba bu sistemle tekrar öyle sorunlarla karşılaşırmıyım ? Gerçi ben nerden bileyim sistemi kurmadan diyebilirsiniz ama bi uzman fikri almak istedim.

Saygılar...

1 person likes this

On 11.01.2017 at 22:18, yineben yazdı:

Ben bu paylaşımı değilde başka bir win 10 nu arkadaşımın bilgisayarına kurdum

windowsunuz etkinleştirilmedi ibaresi duruyordu. bu etkinleştirme aktivasyon yapabilmek için çözüm bulamadım

Bu paylaşımınızı kurmak isterim Etkinleştirmek için bir tavsiye verirseniz sevinirim.

ilginize teşekkür ederim.

daha öncede size aktivasyon önermiştim ben halen önerdigim aktivasyonu kullanıyorum bende sıkıntı çıkmıyorda sizde sıkıntı vermesi bence psikolojik olmuş..piyasada ne kadar kmspico10 crack deneyin hepsi büyük ihtimal olur ..

21 saat önce, ozzy yazdı:

sistemi kullanan ve sıkıntı sorun yaşayan var mı aktivasyon vs. konusunda ? ona göre indirip format atacağım.

bir de yandexte böyle bişey yazıyor nedir anlamadım ?
İndirme hızı 64 kbit/sn ile sınırlandırılmıştır.

sıkıntı yok sanal pc de denedim gayet hızlı çalişiyor :)

YqpWNj.jpg

2 people like this

1 saat önce, k1nju75u yazdı:

Teşekkürler. Format atmadan önce senin sistemi indirip öyle kuruyorum. Fakat bi yazın da 1607 neden yapmıyorsun dediklerinde henüz stabil bi sürüm olmadığı için demiştin. Bende başka bir paylaşımdan 1607 indirdim ve kurdum. Ama bir çok sorunla karşılaştım. Laptop lenovo z5070 kullanıyorum. Masaüstü ekran görüntüsü bi değişik oldu Fps oyunlarında inanılmaz kasmalar oldu. Tekrar 1511 kurmuştum. Acaba bu sistemle tekrar öyle sorunlarla karşılaşırmıyım ? Gerçi ben nerden bileyim sistemi kurmadan diyebilirsiniz ama bi uzman fikri almak istedim.

Saygılar...

bence RS 2 yi bekleyin. kullananlar var bunu ama ben hala 1511 i kullanmakta kararlıyım. ne diye sorunu olmayan sürümü bırakıp ta macera arayayım :) microsoft a geri bildirim yapan biri değilim sonuçta, siz de değilseniz bekleyin derim RS 2 yi. saygılar.

5 people like this

9 saat önce, bozart yazdı:

daha öncede size aktivasyon önermiştim ben halen önerdigim aktivasyonu kullanıyorum bende sıkıntı çıkmıyorda sizde sıkıntı vermesi bence psikolojik olmuş..piyasada ne kadar kmspico10 crack deneyin hepsi büyük ihtimal olur ..

sıkıntı yok sanal pc de denedim gayet hızlı çalişiyor :)

Please login or register to see this link.

Kurulum bitti ama ekran gelmiyor 

Please login or register to see this link.    --> bilmiyorum :unknw:

Edited by MOTUN

5 saat önce, kkuzulu1905 yazdı:

Kurulum bitti ama ekran gelmiyor 

Please login or register to see this link.    --> bilmiyorum :unknw:

Sisteminizin özelikleri çok düşükse en az 20 dakika beklemeniz gerekmektedir..yinede gelmiyorsa Dvdrom dan kuruyorsaniz yada cd bozuktur...

dvd 📀 den kurulun yapıyım %79 da dvd çıkarttı Allahtan hata vermedi 😀 taktım tekrar devam etti kurdu şuan

net 3.5 @ktif geliyormu peki 👌?

1 person likes this

4 saat önce, hepsi1lesme yazdı:

dvd 📀 den kurulun yapıyım %79 da dvd çıkarttı Allahtan hata vermedi 😀 taktım tekrar devam etti kurdu şuan

net 3.5 @ktif geliyormu peki 👌?

Evet aktif ettim, örnek kurulum resimlerinde görünüyor diye yazmamıştım.

Arkadaşlar öncelikle merhaba.  Benim bir sıkıntım var ve çok mutsuzum bu konuda. 3 günden beri Motun arkadaşın paylaştığı redstone win10 u indirmeye çalışıyorum verdiği yandex linikinden indirmeye çalışıyorum. İndirme başlıyor ama bir süre sonra bakıorum ki indirme yarıda sona ermiş ve bu esnada kesinlikle internetim gitmiyor. 10 larca yarıda kapanmış  download var şu an kimisi 300mb kimi 1gb hatta sonuna kadar gelmiş orda kopmuş 3gb dosyalar bile var. Neden downloadım kopuyor acaba ? sorun yandexdemi bendemi anlayamadım :( arkada online bir oyunum var bağlantım gidiyor olsa anında disconnect yerim oradan da ama 48 saattir oyundan düşmemişim. Lütfen yardımcı olun :/ 

ve an itibariyle 2gb lık yarım kalmış bir iso download denemesi daha -_- 

6 saat önce, kenjori yazdı:

Arkadaşlar öncelikle merhaba.  Benim bir sıkıntım var ve çok mutsuzum bu konuda. 3 günden beri Motun arkadaşın paylaştığı redstone win10 u indirmeye çalışıyorum verdiği yandex linikinden indirmeye çalışıyorum. İndirme başlıyor ama bir süre sonra bakıorum ki indirme yarıda sona ermiş ve bu esnada kesinlikle internetim gitmiyor. 10 larca yarıda kapanmış  download var şu an kimisi 300mb kimi 1gb hatta sonuna kadar gelmiş orda kopmuş 3gb dosyalar bile var. Neden downloadım kopuyor acaba ? sorun yandexdemi bendemi anlayamadım :( arkada online bir oyunum var bağlantım gidiyor olsa anında disconnect yerim oradan da ama 48 saattir oyundan düşmemişim. Lütfen yardımcı olun :/ 

ve an itibariyle 2gb lık yarım kalmış bir iso download denemesi daha -_- 

Yandex hesabı açıp bağlantıyı hesabınıza ekleyin ve indirmeye başlayın.