MOTUN

Windows 10 1607 Redstone 1 | 14393.693 | 5 In 1 | Ocak 2017 | Uefi

32 posts in this topic

Bugün sorunsuz bir sekilde kurdum hic bir hata ile karsilasmadim. Sadece sormak istedigim bir husus; güncellestirmeleri kapattim. Bundan dolayi Windows store den hic birsey indiremiyorum. 0x00070422 hatasi aliyorum. Ne yapabilirim?

kardeş windows updateyi kapattığın mağazadaki uygulamaları yükleyemiyorsun windwows updateyi açarsa mağazadaki uygulmaları da yüklersin

3 saat önce, akillialtay1881 yazdı:

kardeş windows updateyi kapattığın mağazadaki uygulamaları yükleyemiyorsun windwows updateyi açarsa mağazadaki uygulmaları da yüklersin

Windows KMS ile etkinlestirme yaptim. Almanya da yasadigim icin update yapmaktan cekiniyorum. Illegal isler burada sikintili.

On 12.01.2017 at 23:48, MOTUN yazdı:

bence RS 2 yi bekleyin. kullananlar var bunu ama ben hala 1511 i kullanmakta kararlıyım. ne diye sorunu olmayan sürümü bırakıp ta macera arayayım :) microsoft a geri bildirim yapan biri değilim sonuçta, siz de değilseniz bekleyin derim RS 2 yi. saygılar.

MOTUN üstadım...

çalışmanı uzaktan takip ediyorum. o kısıtlı ve değerli zamanlarını bizlere harcıyorsun, teşekkürler.

RS2 ne zaman geleceği konusunda bilgi var mı acaba? ve tabiki senin elinden hazırlanmış ekmeği yemek ayrı bir zevk.:) 

16 saat önce, metem yazdı:

MOTUN üstadım...

çalışmanı uzaktan takip ediyorum. o kısıtlı ve değerli zamanlarını bizlere harcıyorsun, teşekkürler.

RS2 ne zaman geleceği konusunda bilgi var mı acaba? ve tabiki senin elinden hazırlanmış ekmeği yemek ayrı bir zevk.:) 

ben bıraktım modifiye işini. rs2 ile ilgili konu var zaten forumda, oradan takip ediniz saygılar.

1 person likes this

On 05.04.2017 at 13:05, MOTUN yazdı:

ben bıraktım modifiye işini. rs2 ile ilgili konu var zaten forumda, oradan takip ediniz saygılar.

En son windows 10 th2 sisteminizi indirdim ve hala kullanıyorum. Rs2 yi beklerken bu açıklama bizi üzdü gerçekten. özel bi sebebi yoksa RS2 den sonra bıraksanız olur mu ? :D:D

tam PC nin format zamanı gelmişken son sisteminizi kuralım.

İyi günler.

1 person likes this

Posted (edited)

On 17.04.2017 at 09:18, k1nju75u yazdı:

En son windows 10 th2 sisteminizi indirdim ve hala kullanıyorum. Rs2 yi beklerken bu açıklama bizi üzdü gerçekten. özel bi sebebi yoksa RS2 den sonra bıraksanız olur mu ? :D:D

tam PC nin format zamanı gelmişken son sisteminizi kuralım.

İyi günler.

geç bile kaldığımı düşünüyorum bırakmak için. eğer kendime kurmak için win 10 rs2 pro nun 64 bitini hazırlarsam belki yüklerim onun dışında öyle aio falan benden geçti. saygılar.

Edited by MOTUN