Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Access Point Hk.(menzil Genişletici)

Celest
 Share

Recommended Posts

Arkadaşlar dayım arkadaşı ile ortak internet kullanıyor kablo çekip ama telefondanda girmek istiyor modemin olduğu ev ile kendi evi arasında 40-50 metre fark var telefondan wi-fi görmüyor maalesef access Point alsak yanına koysa görürmü acaba? alanda boş zaten engelleyecek birşey yok
100TL ye kadar bütçem var sanırım bunların altında ethernet çıkışlarıda var takmamız gerekiyormu orayada?
bu olurmu? prize taktığımız zaman etraftaki wi-fi leri görüp şifresini girip bağlanırmı?

http://www.hepsiburada.com/tp-link-tl-wa855re-300mbps-2-harici-antenli-kompakt-access-point-ve-menzil-genisletici-p-BD804834

Edited by Celest

o kadar parayı verdikten sonra bağlantı kurulan modemi değiştirmeniz daha mantıklı olur bence access pointle uğraşmamış olursunuz

örnek

Please register to see this content.

Unutmadan telefonun marka-modelide önemli eski nesil birşeyse kapsama menzili düşük olabilir atıyorum 2015te 1000 tlye alınan telefonla şimdi 1000 tlye alınan telefon arasında dağlar kadar fark var onu demek istiyorum :)

Edited by RaZoRWounD

10 dakika önce, RaZoRWounD yazdı:

o kadar parayı verdikten sonra bağlantı kurulan modemi değiştirmeniz daha mantıklı olur bence access pointle uğraşmamış olursunuz

örnek

Unutmadan telefonun marka-modelide önemli eski nesil birşeyse kapsama menzili düşük olabilir atıyorum 2015te 1000 tlye alınan telefonla şimdi 1000 tlye alınan telefon arasında dağlar kadar fark var onu demek istiyorum :)

Modemi değiştirme şansımız yok dayım interneti arkadaşından alıyor modemde onda o yüzden
Wİ-Fİ ile bağlanacağı zaman yanında olacağı bir menzil Genişleticis gerekiyor benim yukarıdaki attığım link gibi kendi evinde. Olacak onun sayesinde modeme bağlanabilecek 40-50 Metre var modem ile kendi evi arasında 
Samsung J5 kullanıyor.

Edited by Celest

26 dakika önce, casper0007 yazdı:

Belli bi mesafesi var ben yurdısından getirtmiştim wifi antenın yada telefon çekımı ıyıyse ış görür ayrıca karşı tarafada takabılırsın

Abi bana modem lazım değil

yukarıdaki işe yararmı?

Edited by Celest