Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Tabletler Için Windows 10 Iso Dosyasini Nereden Indirebilirim?

musab571
 Share

Recommended Posts

Microsoft'un Media Creation Tool uygulamasıyla indirebilirsin ama yükseltme fırsatını kaçırdın buyüzden lisansa ihtiyacın olacak en azından benim bildiğim kadarıyla öyle bende toshibanın tableti var yükseltme fırsatını değerlendirip yükselttim gayet güzel sorunsuz kullanıyorum. :rolleyes:

Edited by MaDLoCK
  • Like 1

1 saat önce, MaDLoCK yazdı:

Microsoft'un Media Creation Tool uygulamasıyla indirebilirsin ama yükseltme fırsatını kaçırdın buyüzden lisansa ihtiyacın olacak en azından benim bildiğim kadarıyla öyle bende toshibanın tableti var yükseltme fırsatını değerlendirip yükselttim gayet güzel sorunsuz kullanıyorum. :rolleyes:

hocam bana iso halinde lazım sizdekini iso haline çevirme imkanın var mı?

1 saat önce, musab571 yazdı:

hocam bana iso halinde lazım sizdekini iso haline çevirme imkanın var mı?

Dediğim programı kallanabilirsin zaten sana iso olarakmı istiyorsun yoksa flasbellek'emi  yüklemek istiyorsun diye soruyor ben hep flasbellek'e kurdum formatıda oşekilde atıyorum yani elimde iso dosyası yok malesef.

Bildiğim kadarıyla tabletlere göre bir windows yok, normal windows yükleyip sürücülerini elle yüklemeniz gerekiyor. Çift sistemli tabletlerde de internet sitesine girip UEFI destekli sistemi indirip yüklemeniz gerekiyor. Windows tabanlı sistemlerin işlemcisi zaten intel ayarlarını el ile değiştirip normal sistem yüklemeyi deneyin.

• 9 ay sonra...
okatur, 15 saat önce yazdı:

yani normal pc lere kurulan iso ilemi yapıyorsun...

Normal bildiğin windows iso ile formatı atıyorsun öncelikle hangi windowsu indirmen gerektiğini öğrenmen lazım ayrıca tabletin x64 destekliyormu desteklemiyorsa x86 yı indirmen gerekli

hometech w835 tablet bendeki e bu sitede modifiye edişmiş bir win 10 kurdum ona ama ne dokunmatik var nede ses + otg kablo ile klavye ve mause yide görmüyor ne yapmam lazım  resetlemek için araştırdığımda buldum yöntem ama ondada sadece klavye seçmemi istiyor onada müdahale edemiyorum çünkü dokunmatik yada başka bişey ile seçemiyorum .

işte yüklediğim sistem...

Please register to see this content.

Edited by okatur