Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Windows 8.1 Pro Vl Update 3 X86 Ocak 2017+ Office 2016+ Programlar

eletomani
 Share

Recommended Posts

7 saat önce, nuri6633 yazdı:

bence artık bu bağıs konusunu kapatın yoksa kimse sizin sisteminizi indirmez zaten yapacak adam yapar bence

Birileri indiripte bana : " Ne güzel olmuş. Aferin!" desin diye yapmıyorum. Bağış yapmayanlara çalışma linklerimi açmayı, aklımın ucundan dahi geçirmiyorum. Bağış yapan bir kişi bile kalsa, ona hizmet için çalışmalarımı eklemeye devam edeceğim.

Çalışmalarımı sarraf titizliği ile yapıyorum. Hatamız yok mu? Tabii ki! olacak. Hepimiz insanız. Hiçbir müşterime " Senin yapacağın işe " dedirtmedim. İşte! O çalışmalarımı yani para kazandığım tecrübe edilmiş çalışmalarımı veriyorum.

• Like 2

Daha çok bağış için daha çok sitenin reklamını yapmanız ve tıklanması gerek..tnctr reklamın bilhassa haber siteleri ve film sitelerini eklenmesi gerek ve dikkat çekmesi gerek....Yöneticilerinde tnctr sitesini biraz daha görselleştirme ve tasarımı guzellestirilse daha çok dikkat çeker..birde kenarda da sohbet odası yapılsa daha iyi olur....

• Like 1

15 dakika önce, bozart yazdı:

Daha çok bağış için daha çok sitenin reklamını yapmanız ve tıklanması gerek..tnctr reklamın bilhassa haber siteleri ve film sitelerini eklenmesi gerek ve dikkat çekmesi gerek....Yöneticilerinde tnctr sitesini biraz daha görselleştirme ve tasarımı guzellestirilse daha çok dikkat çeker..birde kenarda da sohbet odası yapılsa daha iyi olur....

Düşünceleriniz çok çok güzel! Ama takdir edersiniz ki, bu arzu ve yapım, sayın site yöneticlerinin taktirindedir. Gerek duyduklarında mutlaka en güzelini icra edeceklerdir.

• Like 2

1 dakika önce, nutica yazdı:

64 lük sistemini bekliyoruz inşallah yayınlarsın

WİNDOWS 8.1 PRO VL UPDATE 3 X64 OCAK 2017 hazırlıyorum. Yüklemesi uzun sürüyor. Birde link kopmayı göz önüne alırsak, biraz sabrediniz!

• Like 1

YENİ HEDİYEM : Mimar, inşaat , makine , elektirk ve elektronik mühendisleri. Mobilya tasarımcıları. Devlet ve özel ihale şartnameleri alanlar için CorelCAD 2017 vereceğim. Hem daha hafif hem daha seri. Font sorunu yok! Diğer bilgisayarda yazılmış dwg dosyasını açabilir. Fulldür. Genellikle İl özel idare ve jandarma ihalesi şartnamesi alanlara kuruyorum.

TÜRKÇEDİR.

Çalıştığı sistemler : Windows 10, 8.1, 7 ( X86-X64 )

Edited by eletomani
  • Like 1

• 2 hafta sonra ...