Jump to content

Tarayıcılar Videoyu Ileri Sarınca Kitleniyor

adam4
 Share

Recommended Posts

Arkadaşlar daha önce böyle bi problem yoktu. Chrome'da youtubede video izlerken videoyu ileri aldığımda tarayıcı kitleniyor görev yöneticisiyle kapatmak zorunda kalıyorum.

Format attım bilgisayara yine sorun devam ediyor. Opera kurdum sorun yine oldu. Sadece Mozilla Firefox'ta olmuyor bu sorun. Sizdede böyle sorunlar varmı yoksa problem benim bilgisayar damı.

Virüs falan mı var acaba anlayamadım.

43 dakika önce, RaZoRWounD yazdı:

Tarayıcıların eklentilerini kontrol edin reklam ve  3.parti yazılımlar neden olabiliyor adobe flash playerin güncel olduğundan emin olun.

Güncel değilse bu konu üzerinden güncelleyebilirsiniz. =>

Hocam eklenti falan kurulu değil. Flash Player'de en günceli kurulu şuanda. Ş sıralar çok daha sık yapmaya başladı özellikle.

12 saat önce, adam4 yazdı:

Hocam eklenti falan kurulu değil. Flash Player'de en günceli kurulu şuanda. Ş sıralar çok daha sık yapmaya başladı özellikle.

Herhangi bir antivirüs kullanıyormusunuz?(windows defender dahil)kullanıyorsanız bir devredışı bırakın deneyin.

50 dakika önce, canpolat11 yazdı:

birde flaş playeri falan güncelleyin bence

Zaten en günceli kurulu şuanda.

10 saat önce, RaZoRWounD yazdı:

Herhangi bir antivirüs kullanıyormusunuz?(windows defender dahil)kullanıyorsanız bir devredışı bırakın deneyin.

Hocam defender açık ama kapatıp denerim bugun. Şimdi şöyle bişey farkettim.

Videoyu ileri sarınca hızlı hızlı işlemci kllanımı %100 oluyor ve kitleniyor tarayıcı.

Edge ile denedim %90lara falan çıkıyor en fazla , kitlenme falan olmuyor. Bilgisayarımda öyle eski bi makina değil yani Cayır Cayır yeni oyunları falan açıyorum.

Anlamış değilim. Windows 10'la alakalı diye düşünmeye başladım artık. 2000'lerden kalma Win7 kurulu Laptop'umda bile olmuyor böyle birşey yani.

2 saat önce, RaZoRWounD yazdı:

Defender çok sıkıntılı insider sürümlerinde bu sorunu çözmüşler ama şuanki 14393 sürümündeki defenderde disk kullanımını arttırtma işlemciye çok yük bindirme olayı var

Windows 10 1607 kurulydu bugun 1511'e geçtim sorun çözüldü.

• Like 1

46 dakika önce, adam4 yazdı:

Windows 10 1607 kurulydu bugun 1511'e geçtim sorun çözüldü.

Bunu okuyan bazı arkadaşlar: " 1607 sürüm demek hatalı" diyebilir. Arkadaşın sorunun 1607 sürümü ile yakından uzaktan alakası yoktur. Onun sorunu yazılımsal, yazdırma, shockwave, flash player, codec veya driver sorunudur. Bütün işlemlerimi Windows 10 Pro 1607 sürümünde gerçekleştiriyorum. Daha hiçbir sorunla karşılaşmadım.

Edited by eletomani

1 saat önce, eletomani yazdı:

Bunu okuyan bazı arkadaşlar: " 1607 sürüm demek hatalı" diyebilir. Arkadaşın sorunun 1607 sürümü ile yakından uzaktan alakası yoktur. Onun sorunu yazılımsal, yazdırma, shockwave, flash player, codec veya driver sorunudur. Bütün işlemlerimi Windows 10 Pro 1607 sürümünde gerçekleştiriyorum. Daha hiçbir sorunla karşılaşmadım.

Kardeşim benim sorunum işlemciden dolayı. G3258 var bende G3258 ile Win10 1607 stabil çalışmıyor.

• 1 ay sonra...

merhaba bilgisayarın tüm elektrik bağlantısını kesin sonra ramlari yerinden çıkartıp bekleyin.Ama bunları yapmadan önce sistem yedeğini alınız. Sonra temiz bir orjinal system dvd bulun bellekleri yerine takın ve dvd den system başlatın ve kurulumu C:\ sürücüyü silip takas alanı ile yeniden formatlayıp kurulumu tamamlayınız. cachelerde  bulunan virüslerde silinince sorun hallolacaktır