Jump to content

Bir Sürü Sorun Var

TimeShift
 Share

Recommended Posts

Win10 - Win8.1 kurmama rağmen her sistemde aynı sorunu veriyor.Mesela winrar kuruyorum crackli olmasına rağmen katılımsız olmasına rağmen pc yeniden başladıktan sonra evolution copy oluyor ve bazı rar dosyalarını açmıyor.Bazı uygulamara tıklamama rağmen exe olsun vs fark etmez açmıyor.Bazı simgeler pixel pixel gözüküyor.Bıktım artık

• Like 1

7 dakika önce, TimeShift yazdı:

Win10 - Win8.1 kurmama rağmen her sistemde aynı sorunu veriyor.Mesela winrar kuruyorum crackli olmasına rağmen katılımsız olmasına rağmen pc yeniden başladıktan sonra evolution copy oluyor ve bazı rar dosyalarını açmıyor.Bazı uygulamara tıklamama rağmen exe olsun vs fark etmez açmıyor.Bazı simgeler pixel pixel gözüküyor.Bıktım artık

ram testi yapmanızı imkanınız varsa başka bir ramle denemenizi öneririm

Resource Tools kullanıyormusun?

Genelde bunu kurunca Win8 ve 10 da exe dosyaları açılmıyor. Bunu onaran bir reg kaydı var sisteme girince sorun düzeliyor.

Please register to see this content.

Edited by dj sms

Pc nizin kayıt defterinde sorun var yada daha öncesinde virüs bulaştırmişsiniz ondan yapabilir....siz en iyisi yaa hardiski değiştirin....birde virüssuz programlar kullanın 

Bir saat önce, dj sms yazdı:

Resource Tools kullanıyormusun?

Genelde bunu kurunca Win8 ve 10 da exe dosyaları açılmıyor. Bunu onaran bir reg kaydı var sisteme girince sorun düzeliyor.

Kullanmıyorum

Bir saat önce, bozart yazdı:

Pc nizin kayıt defterinde sorun var yada daha öncesinde virüs bulaştırmişsiniz ondan yapabilir....siz en iyisi yaa hardiski değiştirin....birde virüssuz programlar kullanın 

Kayıt Defterlerini pek karıştırmıyorum sadece Bu Bilgisayar'da ki dosyaları kaldırmak için reg dosyasını yapıyorum o kadar onun dışında da bi kaç servisi kapatıyorum

Buna benzer benimde başıma geldi xp de.....denemedigim format kalmadı..ve format dan sonra kurduğum ilk program Winrar di sonra diğer prolar....Meğer Winrar virüslü imiş ondan sonraki programları da virüs lu kuruyor....kurduğunuz programlar gözden geçirin...yöne aynı ise yaaa kayıt defterinden yada hdd den 

Ben bu sorunun çözümünü biliyorum ama tüm bilgileriniz silinir yedek almanızı tavsiye ederim

bunu indir ve programın hdd yi sıfırlamasını bekle . Tamamlanınca bilgisayarı yeniden başlat ve format at

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

DİKKAT: Konu Başlığını forum Kurallarına gore yeniden düzenleyiniz. Aksi halde cope tasınacaktır.

- [ Madde 10-16 ]Konu düzenlenene kadar yazılan tüm iletiler silinecek, ileti yazanlar uyarı alacaktır.

• 1 ay sonra...