Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Uefi Kurulumda Windows Starting Sorunu

abdulhey_
 Share

Recommended Posts

Bilader şöyle tarif edeyim :) bu windows 7 de Microsoft uefi li win7 kalıp cikarmadi...İkincisi uefi dosyası manuel olduğu için İngilizce yazması normaldir.anormal olması içinde win7 sonraki açılışta olsun yada menulerde olsun o zamn ingilizce olsa dediğinize katilirim...sizinki şuna benziyor  (ameliyat da neşter yiyen birinin yarasının iz kalmamasi misali)...Türkçe olarak normal bi şekilde kullanmamız bile yeter artar...gayet rahat çalışması bile yeter.sağlıcakla kalin

• Like 1

Bir saat önce, PisiLinux yazdı:

Abdulhbu kadar kurcalıyorsun bir sistenedenm yaptığını görmedik :)

EasyBCD ile belki düzelir youtube de kesin @motun @forcest anlatım yapmıştır :)

O kadar anlasam niye sorayım.   Provgramla yapmayı biliyorum  zaten. Enpedi de anlatımı var ama soruna nexden oluyormuş. Ben orjinalini soruyorum. Hatta gpt bölümü mbr eye dönüştürme programıda  var. Ama o da soruna neden oluyormuş.

Bir saat önce, bozart yazdı:

Bilader şöyle tarif edeyim :) bu windows 7 de Microsoft uefi li win7 kalıp cikarmadi...İkincisi uefi dosyası manuel olduğu için İngilizce yazması normaldir.anormal olması içinde win7 sonraki açılışta olsun yada menulerde olsun o zamn ingilizce olsa dediğinize katilirim...sizinki şuna benziyor  (ameliyat da neşter yiyen birinin yarasının iz kalmamasi misali)...Türkçe olarak normal bi şekilde kullanmamız bile yeter artar...gayet rahat çalışması bile yeter.sağlıcakla kalin

Hah idşte bu mantıklı ve tatmin edici bir cevap eğer kesinse : ) Teşekkürler. Peki manuele türkçe Yazılamazmı?

Edited by abdulhey_
  • Like 1

Hocam size derdinize bir derman buldum :D... motun Üstad a söyleyin size özel windows 7 görünümlü;   uefili windows 10 çalışması yapsın birebir aynısı başlangıç ta o sorun kalkar.yani yapay windows7 :)   nasıl uyarmi:lol:

1 saat önce, bozart yazdı:

Hocam size derdinize bir derman buldum :D... motun Üstad a söyleyin size özel windows 7 görünümlü;   uefili windows 10 çalışması yapsın birebir aynısı başlangıç ta o sorun kalkar.yani yapay windows7 :)   nasıl uyarmi:lol:

Hahh bu t am oldu. O kadar ustaysa Windows 11 içıkartsında tam olsun. Ama gerek yok yeni windows10 Windows10 Windows 7 ye benzeyecekmiş zaten. Neyse sulandırmayalım fazla. (hay bu telefonun klavyesinede)

• Like 1