Jump to content

Trt1 Verdiği Rezilliğe Bir Dur Desin!

PColik
 Share

Recommended Posts

Arkadaşlar Change.org da oluşturduğum bu kampanyaya hepinizin desteğini bekliyorum. Daha çok kişiye ulaşalım, sesimizi duyuralım.

Konunun bütün ayrıntılarını kampanya sayfasında yazdım. Buyrun:

https://www.change.org/p/trt-trt1-verdiği-rezilliğe-bir-dur-desin?recruiter=46663439&utm_source=share_petition&utm_medium=copylink

• Like 1

kardeş bende erhan çeliği zerre orda olmasını tasvip etmiyorum ,lakin senin takıldığın konu saç sakal vs. gibi dış gorunumle ilgili konularda ne seni ne beni nede kimseyi alakadar etmez. bu konu lastik gibi nere çekersen oraya gider herkes kendince yorumlar.yanlış yoldasın vesselam...

Edited by cezgop
yanlıs kelime duzeltme
  • Like 3

10 saat önce, cezgop yazdı:

kardeş bende erhan çeliği zerre orda olmasını tasvip etmiyorum ,lakin senin takıldığın konu saç sakal vs. gibi dış gorunumle ilgili konularda ne seni ne beni nede kimseyi alakadar etmez. bu konu lastik gibi nere çekersen oraya gider herkes kendince yorumlar.yanlış yoldasın vesselam...

Aslında haklısın ama Change.org büyük bir site. Orada insanlar binlerce destekçiye ulaşıyorlar. Belki o kadar kişi desteklerse bir şeyler olur diye düşündüm. Zaten bu gidişle başladığım yerde kalacak. :/

TRT olmuştur TIRT !!! TRT'ye çeşitli alışverişlerde ve elektrik kullanımı gibi ödemelerde istemsiz ödemeler yapıyoruz. O ise birilerinin borazanı olmaya devam ediyor. Yandaşlara gereksiz programlar ve kadrolar için binlerce lirayı sebil gibi saçıyor. Yabancı dillerimden biri de arapça. Kur'an-ı Kerim'i okuduğumda dört büyük günahı gördüm. Şirk, zulüm, Beytülmal ( Kamu malı ) hırsızlığı ve kul hakkı. TRT yöneticileri dört büyük günahı da işliyor.

Aklı anlatılanlar dışında başka birşeye çalışmayan ve avantadan başka kuş tanımayan kişiler bana kızacak. Evinizden bir sandalye çalsam, benimle boğuşur hatta silah çekersiniz. Ülkenin ve çocuklarımızın geleceği altın yumurtlayan tavuklar bir bir satılırken veya talan edilirken, susmanız veya hala partizanlık yapmanız kadar acı birşey olabilir mi?

• Like 5

Erhan çelik orda en fazla 2 saat oturuyor sıkıntı yok.kanal 7 de daha önce spikerlik yapmıştı...herhalde Gülben Ergenin derdinden sakal bırakmış :) çay keyfine gelincede yanına peskevit koyarız tadında yenmez :)

• Like 1

Trt önce o kesim bu kesim diye ayrıştırıcı programlar yapmaktan vazgeçsin inançlara hakaret eden ettiren Pelin in programını sonlandırsın.... Kimse kimseyi inançları dolayısıyla yargılayamaz ALLAH tan başka beğenmiyorsun diye tek taraflı program yapıp hakaret edemez ettiremez.....

• Like 1

Evlilik Programları, Din Tüccarları, +18 diziler batıya hizmet eden haber programları, Bu tarz benim, doğrudan satış reklamları, modern dolandırıcılık reklamları, adnan oktar vs. vs konuşulması eleştirilmesi düzenlenmesi cezalandırılması gereken saymakla bitmeyecek program ve insan varken erhan çeliğin sakalı nedir ya sanki şahsi husumet olup intikam meselesi gibi :)

• Like 2