Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Driver Sorunu

MaDTuRk
 Share

Recommended Posts

intel kaby lake i5 7600 ve MSI B250M BAZOOKA ANAKART var ama intelin kendi ekran kartı görünmüyor msı driver sitesine giriyorum 10 board indiriyorum ama desteklenmiyor diyor yüklemiyor bilgisi olan varmı.bide intelin driver bölümü yok mu

https://www.msi.com/Motherboard/support/B250M-BAZOOKA.html#down-driver&Win10 64

bide asus rx480 8 gb ekran kartı kullanıyorum son sürümde ekran hata veriyor kararıyor çizgi oluyor. Bide arada bazen sistem sorunlu karşılaştı yeniden başlatın filan diyor driver lar mı yapıyor anlamadım yani klasik mavi ekran veriyor 

4EDC74FF-5AC4-40B6-BBBF-2920D2A330BA-2082-0000022EE502A78F_tmp.png

Edited by MaDTuRk

18 dakika önce, PisiLinux yazdı:

Please register to see this content.

Select a product tıkla :)

Onboard kartı ise onboard seç.Daha önce yanlış sürücü yüklenmişse sorun oluşturabilir.

Graphics driver bölümünden girip 7th mi seçicem

8 dakika önce, PisiLinux yazdı:

Sürekli laptop tavsiye felan alıyorsun.Sana tavsiyem youtube beyendiğin ürünün boardını incele.

Çeşit çeşit ekran kartı tümleşmesi var laptoplarda

1-Sadece chipsetli

2-Hem chipset hem ramli

3-Gerçek harici ekran kartlı modeller soketlidir.Ekran kartları ortalama laptop fiyatından pahalıdır.

Oyun oynamama rağmen Nvidia başarısız buluyorum bu benim fikrim tabiki.

intel masa üstünde aktif oyunlarda ihtiyaç duyarsa nvidia aktif oluyor farklı sitelerde elle aktif etme anlatımları var makeleleri okumanı tavsiye ederim.

Masaüstü topladım hocam onda yaşıyorum bu sorunu 

7 dakika önce, eletomani yazdı:

HDD kablolarını çıkar, yeniden tak! Çıt! Sesini duyman gerekir. Yeniden düzgün bir iso ile formatla!

Onun la alakası olduğunu hiç sanmıyorum hdd ne alaka ki zAten 2 kere formatladım 1511 motun son sistemi kurdum ve o ses geldi zAten oturdu hdd tam 

6 dakika önce, PisiLinux yazdı:

intel driver ortaktır her pcde çalışır.Benim driver paketimi verim  sistemin X64 ise 100 de 99 kusursuz hepsi yüklenecekdir ekran kartı hariç :) Blutuoth hariç :Dw.PNG

Graphics driver bölümünden girip 7th mi seçicem

22 dakika önce, casper0007 yazdı:

Driver talent kur onunla uygun driveri kurup onarir

Sorunsuz günceli ni buluyor mu acaba gerçekten 

1 dakika önce, dj sms yazdı:

Bağlantıda Onboard VGA Driver mevcut sen görmemişin:

64

Please register to see this content.

Mevcut zAten biliyorum orada da yazdım. İndirdim ama kurulmuyor uyumsuz diyor setup kapanıyor 

Senin olayının iki sorunu var. HDD ( SSD ) veya düzgün yazılmamış yada düzgün olmayan iso sorunu. Benin Windows 10 Pro-home x64 ocak indir. Başka sağlam bilgisayarda USB'ye yazdır! Pro kur! Müsait olursam, Teamviwer ile ben devam ederim.

6 dakika önce, eletomani yazdı:

Senin olayının iki sorunu var. HDD ( SSD ) veya düzgün yazılmamış yada düzgün olmayan iso sorunu. Benin Windows 10 Pro-home x64 ocak indir. Başka sağlam bilgisayarda USB'ye yazdır! Pro kur! Müsait olursam, Teamviwer ile ben devam ederim.

Hdd ile ne alakası var hocam onu anlamıyorum msı driverları paylaşmış anakartın bölümün de ama uyumsuz diyor bınun hdd ile ne alakası var ssd ben taktım sorunsuz du görüyor çalışıyor iso yuda kontrol ettim md5 filan sorun yoktu 

5 dakika önce, dj sms yazdı:

Chipset güncellemelisin. DriverBooster tavsiye edicem. Son zamanlarda bunu kullanıyorum. 

Bios güncellemesi varsa güncelle.

Chipset güncelledim ama bios güncellemedim  masaüstün de yapmadım daha doğrusu güncelleme hiç. Acaba bios tan 10 board ayarlarını mı açmak gerekiyor 

Edited by MaDTuRk

1 saat önce, dj sms yazdı:

Onboard kullanıcaksan elbettte Biosa girip değişiklik yapmalısın.

Onboard açmadan Onboard Vga Driveri mi kurmaya çaluştın?

Baktımda şimdi biosa 10 board lan filan var vga yok bulamadım ayarlara. demin gta 5 yüklüyordum yükleme esnasında dondu yine sonra biosa girdim serial ata diye bişi açtım sonra oyunu yükledim 1 saat yükledim maşallah hiç bir sıkıntı yok şuan.