Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Yöneticilikten Ayrılmam Hakkında Ve Teşekkürler...

YAGMURADAM
 Share

Recommended Posts

Herkese sevgiler saygılar.

"Hepimiz birer gölgeyiz aslında…
Nerede yaşarız, neye benzeriz bir fikrimiz yok.
Neyiz ne değiliz bir bilgimiz yok.
Birbirimiz hakkında bildiğimiz tek şey Nick’lerimiz…

Sanal alemin sisleri arasında beliriyor sonra kayboluyoruz.
Gerçek olan tek şey; Paylaşımlarımız.
Burada bizi var eden de bir tek bu.

Paylaşımlarımız; Gölgelerin gölgelerle yaptığı bir dans…"

Hakkını helal et YAĞMURADAM. Allah yolunu açık etsin.

• Like 9

Spoiler
1 saat önce, NAMIKABI yazdı:

Herkese sevgiler saygılar.

"Hepimiz birer gölgeyiz aslında…
Nerede yaşarız, neye benzeriz bir fikrimiz yok.
Neyiz ne değiliz bir bilgimiz yok.
Birbirimiz hakkında bildiğimiz tek şey Nick’lerimiz…

Sanal alemin sisleri arasında beliriyor sonra kayboluyoruz.
Gerçek olan tek şey; Paylaşımlarımız.
Burada bizi var eden de bir tek bu.

Paylaşımlarımız; Gölgelerin gölgelerle yaptığı bir dans…"

Hakkını helal et YAĞMURADAM. Allah yolunu açık etsin.

Abi fena dertlenmişsin herhalde ya. Bu alemde kimler geldi kimler geçti. Adam ölmüş sanar şunları okuyan :)

Senin kadar olamasa da ben de üzüldüm ama sonuçta hala aramızda. Bir takımız hep beraber, güçlüyüz, ayaktayız...

Önemli olan da bu

Saygılar...

• Like 1

Şahsi düşüncem paylaşım yapmaman ya da yönetici olmaman bunun için insan çok üzülmez önemli olan siteden ayrılmaman. Konulara 1 2 yorum yapsan bile insan görünce sevinir. Bu kadar emekleri geçmiş insanları severiz ve unutmayız. Güzel insan @YAGMURADAM

• Like 6

• 4 hafta sonra ...

2010-12 den beri forum adminlerinin kafasını şişirdim, çok şey öğrendim,yarım dokunan olduysa da ne mutlu bana.
EMEKlerin için üyeler adına teşekkür ediyorum hakkını helal et.

@sk8er_boi kalkınma yapmak lazım adminim reforma gidelim :) sesimizi duy

• 4 hafta sonra ...

Siteye üye olduğum yıllarda,yorumlarından ve efendiliğinden şu ana dek hiç ödün vermeden herkeze karşı eşit ve ölçülü şekilde saygılı tutumu ile taktir ettiğim değerli arkadaşlardan biri.Kendisini örnek almışlığımda vardır hakkını helal etsin,bizden yana varsa  helal olsun hayatta her daim başarılar temenni ederim değerli usta YAGMURADAM En derin saygılarımla.:)

·۰•●○●

• Like 1

bizler burda birer nik değiliz imge dünyasında. imge yani hayalde gerçeğin bir parçası değilmidir. bizi bu imge dünyasına iten, buralarda iyi bir guruba üye olma, sadece ihtiyaçmı? bence değil. gerçeklikten bunaldığımızda sığındığımız bir dünya. mesela bazan google da bulabileceğimiz bir yanıtın cevabını bilerek burda soruyor paylaşıyoruz. neden? imgesel de olsa bir canlılık, bir paylaşım bir ait olma bir onay gereksinimini giderme değilmi?

ben elle tutulur pek bir şey ortaya koymadım veya koyamadım burada uzun zamandan beri üye olmama rağmen. bazan bağış bari yapayım diyorum ama dolar bulamıyorum :) tl olsa yapıcam. daha çok alan el oldum. çünkü ben buyum. yani teknoloji bilgisayar pek uzmanlaştığım bir alan değil. benimde amatörce hobi gereksinim olarak uzmanlaşmaya kaydığım alanlar var ama bu sitede yeri yok. bu bağlamda yagmuradam olsun forjest olsun (forjest ayrıldımı onu bilmiyordum bak) herkesin bir anlamı var benim için.

bu düşünceler içinde emeklerin için ,sen olduğun için, minnnettarım YAGGMURADAM. Hakkını helal et. yinede  buralarda olacağını düşünüyorum. sağlıcakla kal, Allah a emanet ol.

• Like 1