Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Windows 10 X64 Rs1 Sürüm 1607 (is Derlemesi 14393.726) şubat 2017

orca2002
 Share

Recommended Posts

• Moderator

@eletomani ve @osmansertbasar sürekli tartışmalarınız artık foruma zarar vermeye başladı. Kullanıcılarımızın raporlamaları ile birlikte mesaj yasağı ikinize de verildi. Eğer böyle devam ederseniz süresiz olarak forumdan uzaklaştırılırsınız. Sorun yaşadığınız noktalar varsa birbirinizle atışmadan raporlayın. Haksız olana cezasını verelim. 

• Like 2

öncelikle mega  dan paylaştıgın için teşekkurler.pc yi formatlamam gerekiyordu ama güncellemeler çok uzun sürdügü için yapmak istemiyordum.yaklaşık 1 saatte indirdim yükledim yapmam gereken hiç güncelleme çıkmadı.daha önce C@NgO  nun sayesinde etkinleştirme  yaptıgım için sorun olmadı..şuandada kullanıyorum hiçbir sorun yok.emek verip yaptıgın ve paylaştıgın için çok teşekkürler...

Edited by avis

3 saat önce, RootEX yazdı:

Merhaba mağaza uygulamaları sadece Enterprise LTSB sürümde mi yok education ve enterprise sürümülerinde mağaza uygulamaları varmı ? hiç detaylı makale bulamadım bunla ilgili teşekkürler

evet Enterprise LTSB sürümde yok fakat education sürümünü bende bilmiyorum hiç kullanmadım

1 saat önce, avis yazdı:

öncelikle mega  dan paylaştıgın için teşekkurler.pc yi formatlamam gerekiyordu ama güncellemeler çok uzun sürdügü için yapmak istemiyordum.yaklaşık 1 saatte indirdim yükledim yapmam gereken hiç güncelleme çıkmadı.daha önce C@NgO  nun sayesinde etkinleştirme  yaptıgım için sorun olmadı..şuandada kullanıyorum hiçbir sorun yok.emek verip yaptıgın ve paylaştıgın için çok teşekkürler...

rica ederim iyi günlerde kullanmanız dileğiyle

• Like 1

On 29.01.2017 at 16:05, iceduman yazdı:

windows 10 da idm yi geçti güncelleme de 

Yükseltme dosyaları silindimi yoksa duruyor mu bu sistemde ?

İDM devamlı güncellenmek zorunda zaten 5.ci sürümden 6.cı sürüme çok ufak tefek değişiklikler dışında hiçbişi eklenmedi nerdeyse tarayıcılara endeksli olduğu için mecburen güncellenmek zorunda tarayıcılar sürekli kendilerini geliştiriyorlar.

2 saat önce, selimd26 yazdı:

iyi akşamlar. dostum indiriyorum şuanda da bir sorum olucaktı indirdiğimde aktivasyon dosyası varmı acaba içinde farklı biryerden bulmam gerekicekmi şimdiden teşekkür ederim

aktivasyon tamamen kullanıcının tercihidir ben orjinal sistem haricinde hiç bir eklenti yapmam.

• Like 1

Merhabalar, Microsoft'un kendi sitesinden windows media creator aracılığıyla oluşturulan usb bellek ile kurulum yapıyorum. Dosyaları microsoft'un kendi sitesinden çekiyor, haliyle gayet temiz bir kurulum sayılır. Fakat yeni SSD alınmış olmasına rağmen sağlıklı bir kurulum yapılamıyor. Kurulum bittikten sonra birkaç güncelleme geliyor, ekran kartı vb aygıtların donanımları otomatik olarak güncelleniyor, ve ardından sistem öyle bir kasmaya başlıyor ki 2-3 dakikalık donmalar oluşuyor. Bunun sebebini tam olarak çözemedim, acaba bu tür bir sürüm ile kurulum yapsam, ve sadece defender güncellemeleri gelse... problemi aşabilir miyim. Yahut win 7 veya 8 kurulumu mu yapsam, işin içinden tam çıkamadım.

19 saat önce, svfb yazdı:

Merhabalar, Microsoft'un kendi sitesinden windows media creator aracılığıyla oluşturulan usb bellek ile kurulum yapıyorum. Dosyaları microsoft'un kendi sitesinden çekiyor, haliyle gayet temiz bir kurulum sayılır. Fakat yeni SSD alınmış olmasına rağmen sağlıklı bir kurulum yapılamıyor. Kurulum bittikten sonra birkaç güncelleme geliyor, ekran kartı vb aygıtların donanımları otomatik olarak güncelleniyor, ve ardından sistem öyle bir kasmaya başlıyor ki 2-3 dakikalık donmalar oluşuyor. Bunun sebebini tam olarak çözemedim, acaba bu tür bir sürüm ile kurulum yapsam, ve sadece defender güncellemeleri gelse... problemi aşabilir miyim. Yahut win 7 veya 8 kurulumu mu yapsam, işin içinden tam çıkamadım.

benim yaptığım sistemi kurmanı tercih ederim çünkü windows 10 un en son sürümü budur ayrıca ssd kullanıyorsanız kurulumdan önce biosa bakıp sata modunu ahci yapmalısınız yoksa sisteminiz yavaş çalışır  ssd den gerekli verimi alamazsınız ayrıca bilgisayarınızın driver larını güncelleştirme ile değilde kendi sitesinden indirip kurmanız daha iyi olur kanaatindeyim.

Merhaba öncelikle emeğinize sağlık diyerek bir konu hakkında sorum olacaktı. Sizin sistemi kurduktan sonra Win. etkinleştirmek gerekiyor mu ? yoksa hazır halde mi etkinleşmiş mi oluyor. Eğer etkin değil ise hangi program yada yöntem ile yapmalıyız ? En sağlıklı biçimde hangi yolu ilerlememizi önerirsiniz ? Teşekkürler iyi çalışmalar dilerim.

1 dakika önce, caglar99 yazdı:

Merhaba öncelikle emeğinize sağlık diyerek bir konu hakkında sorum olacaktı. Sizin sistemi kurduktan sonra Win. etkinleştirmek gerekiyor mu ? yoksa hazır halde mi etkinleşmiş mi oluyor. Eğer etkin değil ise hangi program yada yöntem ile yapmalıyız ? En sağlıklı biçimde hangi yolu ilerlememizi önerirsiniz ? Teşekkürler iyi çalışmalar dilerim.

Daha önce 10 yüklediysenız otomatık lısanslar wındows 10 yok ılkse forumde lısanlama düzinelerce verildi

örnek 

• Like 1

• 2 hafta sonra ...
On 18.02.2017 at 14:54, cabbar63 yazdı:

Yüklerken işletim sistemi tercih sayfasını açmıyor direk home single sürümü yüklüyor

lisansınız biosa gömülü olduğu için direk lisansa ait sürüm yüklenir bu tamamen microsoftun yapığı bir düzenlemedir bizimle ilgili değildir.

Edited by orca2002
  • Like 1