Jump to content

Lenovo Ideapad 510 Win7 Sorunu

ckmz
 Share

Recommended Posts

Arkadaslar freedoss lenovo ideapad 510 model notebook aldim ne yapip ettisem flash ile win7 kuramadim en sonunda dvd ile kurulum gerceklestirdim fakat ne wlan ne ethernet ne ekran karti usb bile gormuyor usb 2.0 bile tanimiyo hic birsey yapamiyorum mecburen win 10 kurdum ve kendi cogu driveri otomatik kurdu tanidi direk hazir hale geldi lenovo nun sitesinde sadece win10 driverlar mevcut ben bu pc ye win7 kuramazmiyim win7 driverlari yokmudur yada guncel driverli bir win7 varmidir ? Win 7 kurunca hicbir sey yapamiyosunuz pc ile cd rom haric 

Bilgisayarınızın modelini tam olarak verseniz daha iyi çözümler bulunabilirdi. Size aşağıdaki linke bakmanızı öneririm. Ama kesinlikle bir garantisi yok. Sisteminizin yedeğini amadan(Aomei veya Acronis ile) yüklemenizi tavsiye etmem. Saygılarımla

Please register to see this content.

Görünen o ki bilgisayarınız için win7 sürücüleri bulunmuyor. Bir seçenek var ama büyük bir ihtimale randıman vermez. 

DriverPack Solution ile sürücüleri yüklemek. Ama tavsiye etmem. Çünkü orjinali yoksa çoğu zaman bilgisayarınızdan verim almanızı engeller. Saygılarımla

Size tavsiyem Win10 kullanacasanız 10240 sürümünü kullanın. Yeni sürümler maraza(bu benim görüşümdür). Saygılarımla

Görünen o ki bilgisayarınız için win7 sürücüleri bulunmuyor. Bir seçenek var ama büyük bir ihtimale randıman vermez. 

DriverPack Solution ile sürücüleri yüklemek. Ama tavsiye etmem. Çünkü orjinali yoksa çoğu zaman bilgisayarınızdan verim almanızı engeller. Saygılarımla

Size tavsiyem Win10 kullanacasanız 10240 sürümünü kullanın. Yeni sürümler maraza(bu benim görüşümdür). Saygılarımla