Jump to content

Adminler Hk...

osmansertbasar1
 Share

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar son birkaç günde haddini aşan üyelerle tartışmaya girdim ve sonucunda görüyorum ki aslında saygısızlığı yapan hesap adminlerden birisine ait fake bir hesap. Ben Sk8erboi ye ne yazmışsam konularda bana aynı cümleler ile ithamda bulunuyor. Adminlere buradan tekrarlayayım yapılan saygısızlığın sebebi para ise bu tür ayak oyunlarına ihtiyaç yok. Çıkın net şekilde isteyin. Öyle bir paylaşımla üyelere haddini aşan cümleler kurup ardından başka bir konu ile öyle ballandıra ballandıra üyelere yaptığınız saygısızlığı  övünme çabasına girmeyin. Yapılan saygısızlığa ses çıkarmayan ve bana göre bizzat kendileri yapan adminlere saygım yok. Birde çok komik geldi aynı konuya bir admin gelip bir ceza veriyor ardından bir başkası gelip başka ceza veriyor :) boş işler bunlar boş...

• Moderator

@osmansertbasar neyi nasıl anlamışsın bilemiyorum ama bu sitenin admini tektir, adminler şeklinde ifade kullanarak baştan yanlışa düşmüşsün. Gelelim sizin konuya @eletomani ile bir tartışmaya giriyorsun hatta raporlamalar oluyor işin garibi yöneticiler her an sitede olmadığı için farklı konularda devam ediyorsunuz. Siteden üyelerimiz raporlamıştı hatta iletilerinizi ben gizledim cezanızı süreli olarak ileti yasağı verdim. Yalnız diğer arkadaşlar hakaretlerinizi öyle basite atmadı daha önceden de olanları bildikleri için hesaplarınızı süresiz olarak uzaklaştırdı. Normalde bu konunu hiç onaylamadan silecektim ama davranışını devam ettireceğini düşündüğümdendedim ki bir cevap vereyim. Bu site kurulalı beri bu bahsettiğin ayakları hiçbir zaman yapmadı, yapmaz da. Çocukça hareket etmek yakışmıyor, olgun olmakta fayda var.

Konuyu kilitliyorum; cevap hakkımızı kullandık diyelim. 

• Like 2

Yavrum bi karar verin artık... hangisi yönetimin trolü... osman mı eloti mi? 

Forum 10. senesini doldurdu... 12-13 yaşında bebelerle de uğraştık, kendini hacker sanan eziklerle uğraştık, fırıldağın bin bir türlüsünü çeviren ergenler ile uğraştık, küfür yedik ama bu derecede asarım keserimli aksiyon-ajan filmi tadında bir ergen tartışması hiç görmemiştim... Gülüm fecebook kesmedi mi sizi?... Allah aşkına işimiz gücümüz var hadi canım hadiii...

• Like 3

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...