Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Sizce Hangi Ekran Kartı

MaDTuRk
 Share

Recommended Posts

Forumda bahsetmiştim ekran kartımla ilgili bir sorun yaşadığımı o yüzden değişim sağlanacak yenisi verilecek sahip olduğum kart Asus RX480 8GB sorun yaşadım bu kartta çokta yaşayan olmuş o yüzden aynı özellikler deki karttan MSI rx480 8 gb almak istiyorum araştırdım sordum msı yazılım ve donanım olarak daha iyi onu tercih et dediler siz ne diyorsunuz 

http://www.teknobiyotik.com/donanim/ekran-kart/msi-rx480-gaming-x-8g-8gb-gddr5-256bit-ekran-karti.html

http://www.teknobiyotik.com/donanim/ekran-kart/asus-rog-strix-rx480-gaming-8gb-oc-gddr5-256bit-ekran-karti-rog-strix-rx480-o8g-gaming.html

7 dakika önce, PisiLinux yazdı:

İkiside aynı klasman youtube vs şeklinde yazmakta fayda var ama fark oldunu sanmam.

Asus üst serileri kendi üretimidir.

Msı alacağım ya o göze daha hoş geliyor sektördeki iyi işlerini de göze alarak

36 dakika önce, firtina_limani yazdı:

ocz kücük olarak performans eklemeleri yapmislar olarak görüküyordu orclokc diyorlar galiba tam adini bilmiyorum kusuruma bakmayin ama benim görüsüm nvidia kullanan birisiyim ama amd alicaksam en azindan ocz olani alirdim 

Overclock dan bahsediyorsunuz galiba o ikisinde de var

• Like 1

Biraz baktımda araştırdım Asus 3 fanlı ve garantisi 3 sene ve hız olarakta azda olsa daha iyi gibi.

MSI HIZLARI;

• Boost Clock / Memory Frequency
    1316 MHz / 8100 MHz (OC Mode)
    1303 MHz / 8000 MHz (Gaming Mode)
    1266 MHz / 8000 MHz (Silent Mode)

ASUS HIZLARI;

1330 MHz (OC Mode)
1310 MHz (Gaming Mode)
*Retail goods are with default Gaming Mode, OC Mode can be adjusted with one click on GPU Tweak II

17 dakika önce, iomerg yazdı:

Asusun kullandığı transistörler ve soğutma sistemi daha iyidir. hem kullanılan çip aynı aşırı bi fark olacağını sanmam. istisnalar kaideyi bozmaz Asus iyidir?

Biri bana Facebook da böyle dedi

Msı yazılımları asusa göre daha stabil soğutması twinfrozer VI özellikle çok stabil çalışıyor

• 4 ay sonra...
On 30.01.2017 at 18:58, MaDTuRk yazdı:

Forumda bahsetmiştim ekran kartımla ilgili bir sorun yaşadığımı o yüzden değişim sağlanacak yenisi verilecek sahip olduğum kart Asus RX480 8GB sorun yaşadım bu kartta çokta yaşayan olmuş o yüzden aynı özellikler deki karttan MSI rx480 8 gb almak istiyorum araştırdım sordum msı yazılım ve donanım olarak daha iyi onu tercih et dediler siz ne diyorsunuz 

Please register to see this content.

merhaba kardesim ekran kartı olarak gtx 780ti ve gtx 980 ekonomik olarak ama 1060 roc strıx öneiyorum asus