Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Windows Güncellemeleri [soru]

Share

Recommended Posts

Son 2 gündür kendime özel eşe dosta kurmalık sistem yapmaya çalışıyorum yapmışkende güncel olsun diyorum. UpdatePack7R2 indirip güncelleme yaptım sorunsuz yükledi hepsini biliyorum güvenli bu yöntem ama elimin altında da istediğim zaman microsofttan kendim indreyim istiyorum win toolkitden bakıyorum misal toplam 160 güncelleme buluyor WindowsPatchLoader toplam 175 buluyor diğer biri winreducer daha farklı bi sayı veriyor biri 600 küsür tane weriyor uzayıp gidiyor böyle. Sormak istediğim konu şu bu kadar güncel windows 7 8 vs paylaşılıyor nerden indiriyorlar ? Tek tek kb koduna bakıp mı indiriyorlar ? yada syspreplemi entegre ediyorlar ? Saplantılıyım biraz :) yardımcı olursanız sevinirim

• Editor

yukarıdaki bilgiler ile modifiye yapabilirsiniz. modifiye demek sadece görsellik demek değildir, bunu da belirteyim. güncelleme eklemekte modifiyedir. ayrıca buyrun başka linkler:

Please register to see this content.

Ve son olarak kurarsınız sanala dokunulmamış isodan kurcalamak istediğiniz bir windows sürümünü ve denemel yaparsınız, güncellemeleri kontrol, çıkarma - ekleme vs. vs. ister belirlediklerinizi ister linklerde verilenleri indirip güncellersiniz. kolay gelsin dememin bir anlamı olmayacak çünkü vakit ayırıp uğraşmayacaksınız başarana kadar. umarım bıkmaz ve istediğinize ulaşırsınız. yine de kolay gelsin, saygılar :hi:

• Like 4