Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Telif Hakkı

MaDLoCK
 Share

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar telefonu ve tablet le ilgili bir video çekip youtube'da paylaşmak istiyorum ama kafama takılan bir husus var bu videoyu çekerken telefonun ve tabletin markalarını gizlemem gereklimi Telif Hakkıyla ilgili sorun yaşamamak için yoksa gizlemesemde olurmu? Bu konuda beni aydınlatırsanız sevinirim şimdiden yardımcı olan herkeze çok Teşekkürederim.

Edited by MaDLoCK

Telif hakkı ile sorun yaşamak markalardan ötürü olmaz atıyorum manzara videosu çekersiniz arka kısma müzik eklersiniz klasik müzik mozart full olarak misal bunu farkettikleri an müziği sesini kapatıp sana ihtar çekerler 2.ci defada aynısı olur 3.cüsünde hesabını askıya alırlar.Markalardan telif olayı tvde olur youtube gibi video yükleme sitelerinde değil şayet öyle bişi olsa bugün tanıtım yapan çeşitli forum siteleri atıyorum Soru soruyorsun cevaplıyor önlerinde apple macbook elinde samsung tablet önünde LG telefon hepsi telife girmesi alzım işin içinden çıkılamaz dediğim gibi telif olayı marka vsden değil daha müzikten falan oluyor bir başka telifte başkasının yaptığının aynısını kendin yapmış gibi göstermek oluyor hırsızlık oluyor buda telife giriyor kısacası videoda telif bu şekilde işliyor.

Edited by RaZoRWounD
  • Like 1

44 dakika önce, RaZoRWounD yazdı:

Telif hakkı ile sorun yaşamak markalardan ötürü olmaz atıyorum manzara videosu çekersiniz arka kısma müzik eklersiniz klasik müzik mozart full olarak misal bunu farkettikleri an müziği sesini kapatıp sana ihtar çekerler 2.ci defada aynısı olur 3.cüsünde hesabını askıya alırlar.Markalardan telif olayı tvde olur youtube gibi video yükleme sitelerinde değil şayet öyle bişi olsa bugün tanıtım yapan çeşitli forum siteleri atıyorum Soru soruyorsun cevaplıyor önlerinde apple macbook elinde samsung tablet önünde LG telefon hepsi telife girmesi alzım işin içinden çıkılamaz dediğim gibi telif olayı marka vsden değil daha müzikten falan oluyor bir başka telifte başkasının yaptığının aynısını kendin yapmış gibi göstermek oluyor hırsızlık oluyor buda telife giriyor kısacası videoda telif bu şekilde işliyor.

Bilgilendirme için teşekkür ederim peki video birleştirme bölme düzenlemeyle ilgili önerebileceğin kullanımı kolay mümkünse türkçe olan bir program önerirmisin?

41 dakika önce, MaDLoCK yazdı:

Bilgilendirme için teşekkür ederim peki video birleştirme bölme düzenlemeyle ilgili önerebileceğin kullanımı kolay mümkünse türkçe olan bir program önerirmisin?

Sony vegas pro var bildiğimde kullanımı kolay değil kullanımı basit öyle bildiğim pek bi program yok movie maker dicem çok basit gelecek

kdenlive var ben linux kullandığım için windows ortamında kurup kullanmadım. ancak kolay kullanışlı sony vegasta yapabileceklerini yapacağını düşünüyorum

tekrar söylüyorum ben windowsta hiç kurup kullanmadım ancak

Please register to see this content.

sitesinde kurulum ile bilgi veriyor. kolay gelsin...

3 saat önce, MaDLoCK yazdı:

Bu Camtasia nasıl ?

NCH Videopad video editör. bu programı kullan. kullanımı kolay ve videoyu kesip biçmek için biçilmiş kaftan :D bi dene. ama programın orjinal setupunu yükleme çok fazla gereksiz registry ide regedite yüklüyor. Portable yapılmış sürümleri var nette. veya ben programı repack lamiştim. gereksiz registry ler olmadan onu upload ederim istersen

Edited by hasandgn34

2 saat önce, >>hoca<< yazdı:

kdenlive var ben linux kullandığım için windows ortamında kurup kullanmadım. ancak kolay kullanışlı sony vegasta yapabileceklerini yapacağını düşünüyorum

tekrar söylüyorum ben windowsta hiç kurup kullanmadım ancak

sitesinde kurulum ile bilgi veriyor. kolay gelsin...

sony vegası denedim çok karışık ve her açtığımda bir ayar yapmam gerekiyor yoksa videonun görüntüsü gözükmüyor sadece ses var buyüzden geri sildim onu dediğin programıda windowsta çalışırmı bilgim yok ama denemekte fayda var

2 saat önce, hasandgn34 yazdı:

NCH Videopad video editör. bu programı kullan. kullanımı kolay ve videoyu kesip biçmek için biçilmiş kaftan :D bi dene. ama programın orjinal setupunu yükleme çok fazla gereksiz registry ide regedite yüklüyor. Portable yapılmış sürümleri var nette. veya ben programı repack lamiştim. gereksiz registry ler olmadan onu upload ederim istersen

dediğin program video birleştirme işinide yapabiliyorsa ve dediğin gibi kullanımı kolaysa işimi görebilir paylaşırsan sevinirim

Kardeşim v4.21 olan benim daha önceden kullandığım. v4.56 olan elimdeki en son crackli olan ve yeni setup yaptım test etmedim istersen yenisini dene sorun yoksa kullan varsa silip 4.21 i kullanırsın. Videoların başlangıç bitiş vs sürelerini felan ayarlayıp videoları alttaki zaman çizgisine atıyorsun ve sol üstteki export videodan yeni video çıktını alıyorsun. zaten çözersin programı hemen.

On Monday, February 06, 2017 at 15:59, MaDLoCK yazdı:

Bu fazlasıyla işinizi görür..şahsen sürekli kullanıyom.hem kesme hem birleştirme ve bölme.altyazı ekleme ve ekranı çevirme ..vssss...katilimsiz dir..güvenlik ve anti virüs proyu dewre dışı bırakın

Easiest Soft Movie Editor 4.2.0

19 saat önce, bozart yazdı:

Bu fazlasıyla işinizi görür..şahsen sürekli kullanıyom.hem kesme hem birleştirme ve bölme.altyazı ekleme ve ekranı çevirme ..vssss...katilimsiz dir..güvenlik ve anti virüs proyu dewre dışı bırakın

Easiest Soft Movie Editor 4.2.0

İlk fırsatta deniycem bunu

16 saat önce, hasandgn34 yazdı:

hayır yaşamazsın

İşimi gördü bu program birde fon müziği eklemeyide öğrenirsem süper olur acemiyim bu konularda öğrenicez zamanla

• Like 1

• 3 hafta sonra ...

benden tavsiye sony vegas proya yönel 1 defa öğrenirsin ömürlük olur her istediğini yapabilirsin 
Sanılanın aksine o kadar zor da değil ayrıca internette çok fazla türkçe anlatım da mevcut 
bizde yardımcı oluruz youtube ve sony vegas konusunda

• Like 1