Jump to content

Sony Xperia Telefonlar

canpolat11
 Share

Recommended Posts

Sony pişmanlıktır. Ben bir kere aldım servisten çektiğimi bir ben bilirim. 20 günlük telefon şarj almıyor diye 9 defa servise gider mi? Sony ise gider..

Telefonunuza yazılım güncellemesi yapıldı. Test ok. Her servis formunda bu yazıyor. 

Tüketici Hakem Heyeti kararı ile paramı geri aldım. 

Geçenlerde bir abi sony alacam dedi. Alma dememe rağmen aldı. Şimdi telefonu serviste ona da bıktırma politikasını uyguluyorlar.

Telefonun geri butonu çalışmıyor. Aldığı gün fark etmesine rağmen 2 kez serviste 

34 dakika önce, mcEnGin yazdı:

Sony pişmanlıktır. Ben bir kere aldım servisten çektiğimi bir ben bilirim. 20 günlük telefon şarj almıyor diye 9 defa servise gider mi? Sony ise gider..

Telefonunuza yazılım güncellemesi yapıldı. Test ok. Her servis formunda bu yazıyor. 

Tüketici Hakem Heyeti kararı ile paramı geri aldım. 

Geçenlerde bir abi sony alacam dedi. Alma dememe rağmen aldı. Şimdi telefonu serviste ona da bıktırma politikasını uyguluyorlar.

Telefonun geri butonu çalışmıyor. Aldığı gün fark etmesine rağmen 2 kez serviste 

duydum hocam hatta benim kkardeşimde z3 mü ne vardı ekran sıkıntı oldu da çok çıkınca merak ettim

eyvallah bu aqua falanvardı genellikle aralarında kamera farkı falan var değilmi ? yani atıyorum bir modelde çok değişik özellik falan var diyebilirmiyiz ?

8 saat önce, canpolat11 yazdı:

evet arkadaşlar bu sony markasınını çıkardığı androidli xpreia serisinin modelelri çok ve kafam karışıyor hangisi iyi yani iyiden kötüye göre yazabilirmisiniz ?

x veya xz.

6 saat önce, nadir3391 yazdı:

z serisi çok kalitelidir..

z serisi bence iyi değil. bir sürü kapak mapak ikide bir açılır. sd kart telefonun içine kaçar. yalnız yazılılm kullanım sade basit kullaışlı. bende lenovo k5 plus var. her ihtiyacımı görüyor çok sükür hiç bir şikayetim olmadı şimdiye kadar. 3-4 ay önce h .burda dan 750 tl ya almıştım.