Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Web Sitesi Farklı Görünme Sorunu

Recommended Posts

arkadaşlar bir firmaya amatorce bir web sitesi yaptım deneme amaçlı bir hostinge yükledim incelerken sıkıntı çıktı sıkıntı şu web sitesi heryerde farklı bir yazı tipinde görünüyor. web sitesi linki:http://gokhanarilik.byethost13.com/ burda yazı fontları faklı farklı ama mobilden girdiğim zaman aşağıdaki resimdeki gibi bütün yazılar aynı fontu kullanıyor bunu nasıl çözebilirim.

Screenshot_2017-02-13-13-25-14.png

masaüstü.JPG

16 dakika önce, GokhanArilik yazdı:

anladım site içinde sıkıntı yok yani. Peki sitede göznüze çarpan birşey varmıydı yarın gösterime çıkarıcamda. Teşekkürler

Tasarım olarak gayet şık sekme geçişleri güzel lakin biraz daha sade olsa fena olmazdı çok fazla görsellik mobilde göz yorar bence siyah arkaplana beyaz yazıyla yazma beyaz arkaplana siyah yazmaktan daha iyidir göz sağlığını düşünürsek ama buna ne kadar önem verirsiniz bilemedim.Özelleştirmek kolay değil bizzat uğraşmışlığım var :)

Her platformda farklı şekilde gözükmesinin sebebi seçtiğiniz Font'un diğer platformlarda olmaması. Çözümü şu şekilde. Font belirlediğiniz sırada o fonta benzeyen 1-2 font daha yazacaksınız yanına. Hangisi var ise onu seçecek sistem. Örnek aşağıda:

font-family:Lucida Sans Unicode, Arial Black, Times New Roman;

• Like 1